پيش بيني فيدل کاسترو از جنگ ايران و آمريکا

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

Re: پيش بيني فيدل کاسترو از جنگ ايران و آمريکا

پست توسط sinaset »

SORENA نوشته شده:اسلام فقط جهاد امام حسین (ع) نیست، بعضی وقتا صلح امام حسن (ع) رو هم داشته

ولی جدا بعید نیست بعضی از عالی جنابان عصر ما که به کمترین حرف و حرکت متفاوتی با تفکرات و اعمال مطابق به میل خودشون، سریع شروع به جبهه گرفتن و فتوا صادر کردن میکنن و به سادگی به هر کسی برچسب های گوناگون میزنن اگر در زمان امام حسن(ع) هم بودن خدایی نکرده به امام هم تهمت ترسو بودن و .... میزدن. اسلام تنها دینی هست که واقعا به عقل انسان بها داده نمیدونم چرا بعضی ها با احساسات تمام تصمیم میگیرن

یه زمانی جنگ امام حسین(ع) باعث میشه اسلام برای همیشه زنده بمونه یه زمانی هم صلح امام حسن(ع) باعث میشه هم اسلام زنده بمونه هم مقدمات جنگ امام حسین (ع) فراهم بشه

سلام دوست منتصویر

اگر منظور شما منهستم
من در پست قبلیم گفتم "اما اگر منظور شما چیدن استراتژی بهتری جهت منافع اسلام این چیزی دیگریست"

پس جهت منافع اسلام Tکارشناسان باید بیندیشن که چه کاری کنند به نفع دین و چه کاری به ضرر دین است

اگر منفعت اسلام در این است که ما صلح کنیم (کارشناسی شده) صلح می کنیم (همچون امام حسن (ع) ، یا صلح پیامبر با کافران در یک دوره زمانی)

پس منم با نظر شما موافق هستم، و با نظر شما در این رابطه موافق هستم .ولی باید کارشناسی شده باشد . (و در جهت منافع اسلام)

باتشکر از شماتصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”