ناجا: «آردي X» را شماره نمي‌كنيم

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

ناجا: «آردي X» را شماره نمي‌كنيم

پست توسط Mohsen1001 »

معاون راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي گفت: خودرو «آردي X» داراي تغييراتي نسبت به پژو آردي معمولي است كه اين تغييرات اساسي بايد به تأييد مراجع مختلف از جمله وزارت صنايع برسد و تا زماني كه مجوز لازم اخذ نشود «آردي X» را شماره نمي‌كنيم. ‌

سردار محمد رويانيان در گفت‌وگو با فارس افزود: خودرو‌ جديد پژو آرديX كه به نام پژو روآ توليد شده است ، بدون اخذ مجوز هاي لازم از نهادهاي ذي‌ربط است و بنابراين تا اخذ اين مجوزها نيروي انتظامي خودرو فوق را شماره نخواهد كرد.

رويانيان در پاسخ به اينكه چه مجوزهايي بايد اخذ شود تا خودرو جديد پژو آرديX از سوي نيروي اتظامي شماره شود گفت: ‌اين خودرو در قسمت‌هاي موتوري نسبت به آردي معمولي داراي تغيرات اساسي است كه اين تغييرات بايد داراي مجوز از سازمان حفاظت محيط زيست و وزارت صنايع باشد و استانداردهاي آن نيز از سوي اين واحدها تأييد و به نيروي انتظامي اعلام شود و بنابراين مطابق قانون راهنمايي و رانندگي تا زماني كه مجوزهاي لازم در خصوص اين خودرو اخذ نشود، آن را شماره گذاري نخواهد كرد.

ناهماهنگي ايران خودرو با نيروي انتظامي در فروش خودروهاي آردي X و شماره نكردن آن از سوي نيروي انتظامي طي چند روز گذشته، مشكلات زيادي براي خريداران اين خودرو در سراسر كشور به وجود آورده و باعث سردرگمي تعداد زيادي از هموطنان شده است.

منبع: بازتاب

======
منم چند نفر رو ديدم که اين رو خريده بودن پول هم کامل دادن ولي پلاک بهشون نميدادن :?
واقعا چه اوضاعي شده بيچاره مردم :-o
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”