ميرتاج‌الديني: ايران به صادركنندگان بنزين مي‌پيوندد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1378
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 6 فروردین 1387, 12:10 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

ميرتاج‌الديني: ايران به صادركنندگان بنزين مي‌پيوندد

پست توسط FREE MAN »

معاون پارلماني رئيس جمهور با بيان اينكه در حال حاضر مشكلي براي خريد بنزين نداريم، گفت: در سال آينده در توليد بنزين خودكفا مي‌شويم و در يك سال پس از آن نيز به جمع صادركنندگان بنزين مي‌پيونديم. تصویر  گزارش پیمانه به نقل از خبرگزاري فارس ، حجت الاسلام و المسلين محمدرضا ميرتاج‌الديني، پنج‌شنبه شب در جمع مربيان قرآني شمال‌غرب كشور با اشاره به رموز معنوي و عرفاني موجود در قرآن اظهار داشت: قرائت قرآن نخستين پايه ارتباطي با قرآن است و توجه اصلي بزرگان به قرائت قرآن است.   
وي با بيان اينكه وحي كليد تعالي انسان است، اظهار داشت: وجه تمايز اديان توحيدي با ديگر مكاتب، وحياني بودن قوانين و مقررات و احكام است.   
معاون پارلماني رئيس جمهور افزود: قرآن رمز تعالي معنوي و رشد جامعه است و قرآن بايد در جامعه جريان داشته باشد تا رشد جامعه نيز محقق شود.   
وي اظهار داشت: مدير سياسي وقتي با قرآن در جامعه حضور دارد محكم است و در برابر دشمن محكم و قوي ظاهر مي‌شود.   
مير‌تاج‌الديني گفت: قرآن موجب عزت جامعه اسلامي است و مسئول سياسي مأنوس با قرآن در ارتباطات خارجي قوي وارد مي‌شود.   
وي خاطرنشان كرد: قرآن نسخه شفابخش فرد و جامعه است و جامعه همراه با قرآن از تهديدات نمي‌ترسد و ضعيف وارد نمي‌شود.   
معاون پارلماني رئيس جمهور با اشاره به انس ملت ايران با قرآن و اهل بيت(ع) اظهار داشت: ملت ايران در سايه همين انس با قرآن مشكلات بزرگ را حل كرد و تهديدات آمريكا در تحريم سوخت و امثال آن نيز هيچ تاثيري ندارد.   
مير‌تاج‌الديني اظهار داشت: در اين تحريم‌ها است كه رشد مي‌كنيم و در حال حاضر تمام بنزين مورد نياز داخل در داخل توليد شده و تنها يك سوم بنزين از خارج وارد مي‌شود.   
معاون پارلماني رئيس جمهور تصريح كرد: در سال آينده در توليد بنزين خودكفا مي‌شويم و در يك سال پس از آن نيز به جمع صادركنندگان بنزين مي‌پيونديم.   
ميرتاج‌الديني در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به فرا رسيدن سالروز شهادت امام موسي كاظم (ع) گفت: قرآن و اهل بيت(ع) به عنوان دو ثقل ارزشمند نبي مكرم اسلام از هم جدا نمي‌شوند و راه سعادت و هدايت نيز جز اين دو نيست.   
معاون پارلماني رئيس جمهور تصريح كرد: در حقيقت قرآن دست ما را گرفته و به خانه اهل بيت(ع) برده است.  
مير‌تاج‌الديني تاكيد كرد: افتخار بزرگ امت شيعه تمسك به اين دو ثقل ارزشمند است و در حقيقت پيروي حقيقي از نبي مكرم اسلام را مكتب شيعه انجام داده است.

منبع : پیمانه
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”