وهابیون در کمین دختران شیعه ی ایرانی...!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1120
تاریخ عضویت: جمعه 26 مهر 1387, 9:39 am
محل اقامت: همشهری فضل الله جاوید نیا
سپاس‌های ارسالی: 2466 بار
سپاس‌های دریافتی: 8401 بار

وهابیون در کمین دختران شیعه ی ایرانی...!

پست توسط javadfakoori »

   حالیکه هر ازچندگاهی پخش اخباری در رسانه ها حاکیست که وهابیون در کشورهای مختلف جهانبا ازدواج با دختران آن کشورها در حال ازدیاد جمعیت خود هستند اما اینموضوع در کشور خودمان ایران به شدت در حال افزایش هست. 
  زاهدان پرس وهابیون که در سراسر جهان در کشورهای همچون روسیه وکشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق مانند تاجیکستان ، ازبکستان، قزاقستان،آذربایجان، تاتارستان، گرجستان، چچن، بلاروس و حتی بلغارستان، رومانی،اوکراین در حال تبلیغ عقاید انحرافی وهابیت هستند ؛ همزمان سیاست ازدیادجمعیت فرقه خود را با ازدواج با دختران آن کشورها به شدت در حال پگیریهستند. 
  در این میان وهابیونکشورهای شیعه را نیز مورد توجه ویژه قرار داده اند بطوریکه بعد از ایرانکشوری همچون جمهوری آذربایجان را که پیش از 85 درصد جمعیت شیعه دارد درحال حاضر بیشتر از دیگر کشورهای جدا شده از شوروی سابق مورد تهاجماعتقادی وهابیون قرار گرفته است. 
  طی سالهای اخیر همچنین در بعضی از استانهای ایران سرمایه گذاری بیشتریکرده اند بطوریکه در حال حاضر استان سیستان و بلوچستان و استانهای همجوارشدر این سالها بیشترین میزان رشد جمعیتی وهابی را داشته است. 
  اینک در استانهای همچون خراسان جنوبی ، خراسان شمالی ، فارس ، گلستانافزایش جمعیتی قابل توجه ای داشته و در این میان در سالهای اخیر جمعیتقابل توجه ای از آنها نیز به استان تهران علی الخصوص به شهر کرج مهاجرتکرده اند. 
  در حالیست که وهابیونرشد جمعیتی خود را در استانهای غیر سنی نشین و مذهبی با ازدواج با دخترانشیعه این مناطق به عنوان یک استراتژی درازمدت برای ازدیاد جمعیت فرقهوهابیت در ایران دنبال می کنند. 
  پشتوانه دلارهای نفتی بعضی از کشورهای عربی علی الخصوص عربستان باوسوسه ثروت خود دختران شیعه را علاقه مند به ازدواج کرده و بعد از ازدواج آنها را مجبور به گرویدن به آیین وهابیت می کنند. 
  این دختران به خاطر عقائد خشک وهابیت به شدت از ازدواج خود پشیمان میشوند اما این در حالیست که بسیاری از اینها بعد از ازدواج دیگر موفق بهطلاق نمی شوند و سالها باید با این وضیعت بسازند و بسوزند. 
  این نمونه ازدواج ها ، ازدواج عبدالحمید ریگی بردار عبدالمالک با یکیاز دختران شیعه تهرانی بود که سرگذشت این ازدواج در رسانه ها زنگ هشداریجدی درباره سرنوشت ازدواج وهابیون با دختران شیعه ایرانی محسوب می شود. 
 
 
 
 
 
ای آنکه دیده دوخته ای بر خلیج فارس این لقمه با شکمبه ی توسازگار نیست
زیرا درون آب زلالش بدون شک ماهی ست, پا برهنه سوسمار نیستآسمان اصفهان
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”