آمار فزاینده سقط جنین غیرقانونی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث پزشکي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

آمار فزاینده سقط جنین غیرقانونی

پست توسط Kingman_62 »

رییس کل دادگستری اردبیل برخورد شدید با افرادی که به شکل غیرقانونی و بدون مجوز و امکانات لازم سقط جنین می‌کنند را خواستار شد.
براساس گزارش دریافتی سرویس حوادث ایسکانیوز، قاضی غلامرضا خلف رضایی در نشست فوق‌العاده شورای قضایی اردبیل که در اداره کل پزشکی قانونی این استان تشکیل شد با اشاره به حفظ امنیت محیط کاری کارکنان پزشکی قانونی بر لزوم به کارگیری تمام امکانات و توان دستگاه‌های ذی‌ربط در برخورد با معضل سقط جنین تاکید کرد.
رییس شورای قضایی اردبیل با بیان لزوم اصلاح قوانین نارسا در مورد سقط جنین گفت: قوانین باید براساس مصلحت‌ها تغییر یابد و سخت گیری جدی در باب این گونه سقط جنین‌ها اعمال شود تا جامعه از تبعات سوء این معضل در امان بماند.
وی همچنین ضمن بازدید از بخش‌های مختلف اداره کل پزشکی قانونی، از خدمات ارزنده مدیرکل پزشکی قانونی استان تقدیر و با پزشکان و کارکنان از نزدیک گفت‌وگو کرد و در جریان مشکلات و امکانات مورد نیاز قرار گرفت.
در خلال این بازدید مدیرکل پزشکی قانونی اردبیل گزارش مجملی از فعالیت‌های این اداره کل ارایه و آمار فزاینده سقط جنین غیرقانونی در استان را تاسف بار توصیف کرد. محمدیان، حل این معضل را در سایه مشارکت دستگاه‌ها، بخصوص دستگاه قضایی و سازمان‌ها و ادارات کل، شدنی دانست. گزارش ایسکانیوز می‌افزاید: در پایان این نشست مقرر شد به دستور رییس کل دادگستری اردبیل هیات 7 نفره برای رسیدگی به دستورالعمل مربوطه مبنی بر مقابله با معضل سقط جنین و سایر تخلفات پزشکی تشکیل شود.
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد پزشکي”