تخشيد: تصميم جديدي براي «قهوه تلخ» گرفته نشده است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22101 بار

تخشيد: تصميم جديدي براي «قهوه تلخ» گرفته نشده است

پست توسط sinaset »

در گفت‌وگو با فارس عنوان شد؛
تخشيد: تصميم جديدي براي «قهوه تلخ» گرفته نشده است
خبرگزاري فارس: مدير گروه فيلم و سريال شبكه سه سيما گفت: هنوز تصميم جديدي براي پخش مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» از تلويزيون گرفته نشده است.

 تصویر 
محمودرضا تخشيد در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس درباره سرنوشت پخش مجموعه «قهوه تلخ» از شبكه سه سيما گفت: هنوز هيچ تصميم جديدي براي پخش اين سريال گرفته نشده و همان وضعيت قبلي را دارد.
وي افزود: طي هفته‌هاي اخير اصلا درباره اين سريال بحث يا جلسه‌اي گذاشته نشده و تصميم گيري جديدي پيرامون پخش آن گرفته نشده است.
به گزارش فارس، اين مصاحبه در حالي انجام شده كه اخبار منتشر شده از عدم پخش اين سريال از تلويزيون خبر مي‌دهد. اين درحالي است كه پيش از اين نيز سعيد رجبي‌فروتن مديركل دفتر همكاري‌هاي سمعي، بصري و نمايش خانگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس در خصوص عرضه سريال «قهوه تلخ» گفته بود: ما فقط مجوز پخش آثار را پس از بازبيني ارائه مي‌كنيم و نقشي در زمان و چگونگي توزيع آثار نداريم، پس نمي‌توانيم زماني براي ارائه آثار به بازار تعيين كنيم.
وي افزود: تا به حال نيز حدود 9 قسمت از اين سريال 90 قسمتي به اداره كل سمعي و بصري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي براي بازبيني داده شده و پروانه نمايش اين 9 قسمت هم صادر شده است، ‌اما اين كه سريال در چه زماني توزيع شود بستگي كامل به تصميم تهيه كننده و سازندگان اثر دارد.
به گزارش فارس، «قهوه تلخ» 33 بازيگر اصلي دارد و داستان آن با بازي سيامك انصاري در نقش مورخ آغاز ‌شد. او در ابتداي داستان كه در دنياي امروز مي‌گذرد، يك فنجان قهوه تلخ مي‌خورد و با خوردن آن به تاريخ سفر مي‌كند. او در طول زمان به مورخي تبديل مي‌شود كه در مرور خاطرات تاريخي خود، هربار دچار مسائلي مي‌شود كه اين مسائل داستان‌هاي سريال را رقم مي‌زند.
«محمدرضا هدايتي» نيز پادشاه اين كاخ است، «علي لك‌پوريان» نقش مليجك را ايفا مي‌كند. «ساعد هدايتي» نيز پزشك دربار است.
در مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» كه به تهيه كنندگي «مجيد آقاگليان» و «حميد آقاگليان» ساخته مي‌شود، بازيگراني نظير سيامك انصاري، علي لك‌پوريان، آرام جعفري، سحر زكريا، اليكا عبدالرزاقي، سحر جعفري جوزاني، هادي كاظمي، نادر سليماني، بيژن بنفشه‌خواه، فلامك جنيدي، سعيد پيردوست، ساعد هدايتي و ... ايفاي نقش مي‌كنند.
داستان‌هاي مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» توسط امير مهدي ژوله و خشايار الوند نوشته شده است و مهران مديري در آن نقش يك تاجر ونيزي را ايفا مي‌كند.
خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”