علي عليزاده: مشكلات مالي و بي‌توجهي مسئولان پرسپوليس مرا استقلالي كرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

علي عليزاده: مشكلات مالي و بي‌توجهي مسئولان پرسپوليس مرا استقلالي كرد

پست توسط hamed6248 »

مهاجم جديد تيم فوتبال استقلال تهران در خصوص علت جدايي از تيم سابقش گفت: مشكلات مالي و بي‌توجهي مسئولان پرسپوليس مرا مجبور كرد كه به پيشنهاد استقلال جواب مثبت بدهم.
"علي عليزاده" اظهار داشت: من در فصل قبل براي پرسپوليس خيلي تلاش كردم و حق اين نبود كه با من اينگونه رفتار شود.
وي گفت: مي‌خواهم هواداران پرسپوليس بدانند كه علت استقلالي شدن من بي توجهي مسئولان پرسپوليس بود، چرا كه آنها پشت مرا در بدترين شرايط خالي كردند.
اين مهاجم جديد استقلال گفت: بارها در اين مدت با مسئولان پرسپوليس تماس گرفتم و حتي به محل باشگاه مراجعه كردم، اما آنها حتي جواب سلام مرا هم نمي دادند
به گفته وي ، اين امر موجب شد كه به پيشنهاد استقلالي‌ها براي پيوستن به اين باشگاه بزرگ جواب مثبت بدهم، البته همه مي‌دانند كه مديران استقلال از فصل قبل خواهان حضور من در اين باشگاه بودند.
عليزاده افزود: اگر اين رفتارها را با هر بازيكن ديگري مي‌كردند، او هم تصميم مرا مي‌گرفت، به هر حال اميدوارم حضور در استقلال بتوانند به پيشرفت فوتبالم كمك كند.
وي افزود: تصميم دارم كه جاي خالي "رضا عنايتي" را در استقلال پر كرده و امسال من "آقاي گل ليگ ايران "شوم تا توانايي‌هاي خود را به همگان اثبات كنم.
"علي عليزاده" با عقد قردادي دو ساله به‌تيم فوتبال‌استقلال تهران پيوسته و فصل آينده را با پيراهن آبي به ميدان خواهد رفت.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”