مورينيو غيبت گالاس را بي‌احترامي تلقي كرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

مورينيو غيبت گالاس را بي‌احترامي تلقي كرد

پست توسط hamed6248 »

"خوزه مورينيو" سرمربي پرتغالي تيم فوتبال چلسي انگليس ، غيبت "ويليام گالاس" در اردوي تمريني پيش از فصل اين تيم در آمريكا را توهين و بي احترامي از سوي او تلقي كرد.
به گزارش خبرگزاري رويترز از لندن، گالاس كه در ماه مه گفته بود مايل است چلسي را ترك كند، به خاطر همراهي نكردن تيم در اردوي آمريكا، دچار دردسر شده است.
مورينيو در مورد غيبت او به اسكاي اسپورتس نيوز گفت: رفتار او نه فقط مرا، بلكه همه تيم را متاسف كرده است. همه متاثرند چون ما يك خانواده كاملا منسجم و گروهي يكپارچه داشتيم اما رفتار گالاس بي‌احترامي به همه است كه من اصلا دوست ندارم.
باشگاه چلسي در حال بررسي اقدام لازم براي مقابله با رفتار گالاس است اما در همين حين پيراهن شماره ‪ ۱۳‬و محبوب او را به بازيكن جديدش "ميشائيل بالاك" داد.
بالاك در اين خصوص گفت: در واقع من پيراهن شماره ‪ ۱۳‬را مي‌خواستم اما ناراحت بودم كه قبلا به بازيكن ديگري داده شده بنابراين شماره ‪۱۹‬ را قبول كردم اما سه روز قبل سرمربي آمده و گفت "خوب است كه شماره ‪۱۳‬ را داشته باشي"، هيچ علت خاصي پشت اين تصميم نبود.
گالاس علاوه براينكه جايگاه مورد علاقه خود در دفاع وسط را از دست داده، براي انتقال خود نيز با باشگاه وارد مذاكره شده است.
وي هنوز يك سال ديگر قرار داد دارد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”