نیروی‌هوایی ایران خواستار بازپس‌گیری بمب‌افکن‌ها از آمریکاست

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه 9 خرداد 1386, 7:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

نیروی‌هوایی ایران خواستار بازپس‌گیری بمب‌افکن‌ها از آمریکاست

پست توسط Shahbaz »

 [External Link Removed for Guests]  
  تصویر تزئینی معاون فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه نیروی هوایی ارتش خواستار بازپس‌گیری جنگنده بمب افکن های خود از آمریکاست، از پرواز و عملیاتی شدن هواپیماهای بدون سرنشین نیروی هوایی خبر داد.

امیر سرتیپ دوم خلبان حسین چیت فروش در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایط کنونی آیا نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مورد بازپس گیری جنگنده بمب افکن های بلوکه شده توسط آمریکا اقدامی نمی کند؟،
گفت: ما خواهان بازپس گیری جنگنده بمب افکن های خود از آمریکا هستیم چون حق قانونی و حقوقی ما است ، اما این موضوع را باید سازمان ها و ارگان های دیگر ازطریق مبادی ذیربط پیگیری کنند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران مطالبات زیادی از دنیا دارد که انشاءالله به وقتش آنها را مطرح می کنیم و حتی اگر از این نسل نتوانستیم بگیریم آنرا از نسل های بعدی این کشورها خواهیم گرفت.

مسئول دفتر پژوهشهای نظری و مطالعات راهبردی نیروی هوایی ارتش در ادامه و در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه تحریمهای اخیر علیه کشور را چگونه ارزیابی می کنید؟ گفت: تحریم خود فشار است. هیچ تعارفی نداریم اما فشار کشور را می سازد.

وی با بیان اینکه ما ایرانیها تا زیر فشار نباشیم دست به کاری نمی زنیم، عنوان کرد: از نظر من تحریم برکت است و حتی اگر نفت را نداشتیم هم اکنون خیلی ساخته تر بودیم.

سخنگوی مسابقات گانری مدافعان حریم ولایت 2 در بخش دیگری از سخنانش برگزاری مسابقات تیراندازی هوا به زمین (گانری) را که در منطقه هوایی همدان درحال برگزاری است را پاسخی کوبنده به تحریم های دشمنان عنوان کرد و افزود: امروز مرحله دوم این مسابقات به پایان رسیده و از فردا مرحله سوم که اصلی‌ترین مرحله مسابقات است برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در مرحله سوم هواپیماهای بدون سرنشین نیروی هوایی (پهباد) عملیات‌های شناسایی را انجام می دهند، گفت: در این مرحله هواپیماهای بدون سرنشین مورد ارزیابی و کنترل قرار می‌گیرند و همچنین توانایی سایت‌های زمینی و سامانه‌های کنترل این هواپیماها بررسی خواهند شد، ضمن اینکه هواپیماهای بدون سرنشین از مسابقات تصویربرداری خواهند کرد.

این مسابقات در چهار مرحله انجام خواهد شد وتا جمعه نیز ادامه خواهد داشت


عصر ایران ( مهر)
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 198
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 19 اردیبهشت 1389, 11:51 pm
محل اقامت: خانه
سپاس‌های ارسالی: 636 بار
سپاس‌های دریافتی: 561 بار

Re: نیروی‌هوایی ایران خواستار بازپس‌گیری بمب‌افکن‌ها از آمری

پست توسط kandoo »

ایده خوبیه اما همونطور که بیان کردند نسل آینده ما از نسل بعدی اونها تحویل میگیره . تصویردر حال حاضر که کشور برادر و دوست به قراردادهای چندین سال پیش عمل نمیکنه هیچ انتظاری از دشمن نیست .تصویر
Major
Major
پست: 253
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 10 بهمن 1385, 2:43 am
سپاس‌های ارسالی: 671 بار
سپاس‌های دریافتی: 660 بار

Re: نیروی‌هوایی ایران خواستار بازپس‌گیری بمب‌افکن‌ها از آمری

پست توسط F-14 Fan »

زرنگ باشند پولش راپس بگيرند.

ايا با عقل جور در مياد كه امريكا به دشمن خود كه هر ان امكان درگيري باهاش هست بيان 300 فروند f-16 بدهد?
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 45
تاریخ عضویت: شنبه 22 مهر 1385, 4:20 am
سپاس‌های ارسالی: 249 بار
سپاس‌های دریافتی: 105 بار

Re: نیروی‌هوایی ایران خواستار بازپس‌گیری بمب‌افکن‌ها از آمری

پست توسط 7421 »

تا اونجاييكه من مي دونم يك سري سياست مداران وطن فروش و بي خرد :shock: در اوايل انقلاب كليه اين قراردادها را بطور يكجانبه فسخ كردند .
خيانت از اين بالاتر :-?
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: چهارشنبه 10 شهریور 1389, 4:41 pm

Re: نیروی‌هوایی ایران خواستار بازپس‌گیری بمب‌افکن‌ها از آمری

پست توسط ozan »

اب رفته از این جوب رو نمیشه دیگه برگردوند تصویر مخصوصا توی این شرایطتصویرحتی توی مذاکراتتصویرهم اگه بذارند که نمیزارند با ما بجز این سه حالت برخورد دیگه ای نمیکنندتصویرتصویرتصویردرسته اما یه روزنه ای هستتصویرتصویر ماها توی شریایط بدتر از این هم ثابت کردیم که توانشو داریم گذشته اجر دیوار ایندس این شعار منه تصویرما نباید به طرز تفکر گذشته مسئولانوم توی دوره گذشته ایراد بگیرم الانو ببینید و تلاشهاشونو 1 ناامید نشیمتصویر2 تلاش کنیمتصویرمگر دشمنای ما چکار کردند حق گرفتنی هست اما نه این شکلی توی این شرایطتصویر
ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار نيروي هوايي”