چطور میشود مترجم شد البته بدون دانشگاه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با زبان انگليسي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

چطور میشود مترجم شد البته بدون دانشگاه

پست توسط mehdi_nikdel »

با سلام.
با توجه به این که علم هر روز در حال گسترش است و تمام منابعبه روز هم انگلیسی هستند میخواهم راهی را نشانم دهید( البته لطفا ) کهبتوانم به راحتی یک کتاب انگلیسی در رابطه با رشته ام را بخوانم .

رشته دانشگاهیم مهندسی نرم افزار است.

لطفا کامل توضیح دهید مثل اینکه چه کتاب هایی را با ید بخوانم . از چهدیکشنری هایی استفاده کنم . آیا اول باید مکالمه یاد گرفت بعد بروم سراغگرامر و ترجمه. یا کتاب های رشته مترجمی را بگیرم و به صورت خود آموز بخوانم. و کلا خودتان هر چه لازم میدانید را بگویید.
لطفا راهنماییم کنید . ممنون. [HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN] 
[External Link Removed for Guests]  
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار
تماس:

Re: چطور میشود مترجم شد البته بدون دانشگاه

پست توسط vahe662 »

شما می توانید با یاری گرفتن از نرم افزار ها و ویدیو های اموزشی به یاد گیری این زبان که یکی از زبان های مهم و بین المللی است بپردازید .من خود در 2 سال اخیربا این روش توانستم به مقدار قابل توجه ای درک خود را در این زبان افزایش دهم به طوری که اکنون می توانم نود درصد کتاب هایی را که می خوانم بفهمم . با خواندن کتاب های انگلیسی هر بار لغاتی را پیدا می کنید که مکررا تکرار می شود و هر بار لغاتی جدید یاد می گیرید اگر به کلمه ای تخصصی بر خوردید می توانید در سرچ گوگل باتایپ " what does .. mean " معنی کلمه را د ر دیکشنری های رایگان که گوگل ان را به شما نشان می دهد پیدا کنید . درضمن در وبلاگ من شما می توانید نرم افزار های مورد نیاز خود را با لهجه امریکایی پیدا کنید . موفق باشید . :-)
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “زبان انگليسي”