کمک ۱۰۰ میلیون دلاری به ارتش لبنان توسط آمریکا بلوکه شد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 198
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 19 اردیبهشت 1389, 11:51 pm
محل اقامت: خانه
سپاس‌های ارسالی: 636 بار
سپاس‌های دریافتی: 561 بار

کمک ۱۰۰ میلیون دلاری به ارتش لبنان توسط آمریکا بلوکه شد

پست توسط kandoo »

تصویر

در نتیجه درگیری های هفته گذشته ارتش لبنان و نظامیان متجاوز رژیم صهیونیستی، نمایندگان کنگره آمریکا در جانبداری آشکار از اشغالگران قدس از برنامه خود برای بلوکه کردن کمک مالی به ارتش لبنان خبر دادند.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، “نیتا لووی” (یهودی) و “هاوارد برمن” دو نماینده ارشد دموکرات اعلام کردند کمک ۱۰۰ میلیون دلاری مورد حمایت آنها برای اختصاص به ارتش لبنان اجرا نخواهد شد.”اریک کنتور” دیگر نماینده یهودی کنگره آمریکا گفت : این پول به ارتش لبنان منتقل نخواهد شد و انتقال آن به تحقیق نیاز خواهد داشت.
نیتا لووی رئیس کمیته فرعی کمکهای خارجی کنگره با اشاره به درگیری اخیر ارتش لبنان و نظامیان متجاوز رژیم صهیونیستی در روستای العدیسه گفت : این اتفاقات قابل اجتناب بود و کمک آمریکا بر است تا امنیت ما و همپیمانانمان را افزایش دهد و پس از این رویداد ما درباره این کمکها دست نگهداشتیم.
در همین رابطه و در رویدادی دیگر خبرگزاری عربستان از دیدار ژنرال جان قهوه چی فرمانده ارتش لبنان با هیئتی آمریکایی در این کشور خبر داد.
ژنرال قهوه چی در دفتر کارش در وزارت دفاع لبنان با هیئت آمریکایی به ریاست “فردریک هاف” معاون نماینده آمریکا در امور خاورمیانه درباره آخرین تحولات این منطقه گفتگو کرد.
حمایت نامحدود آمریکا از رژیم اشغالگر اسرائیل در حالی است که محمد فنیش وزیر مشاور در امور توسعه اداری لبنان با حمایت از درخواست رئیس جمهوری این کشور برای تامین بودجه خاص برای تجهیز ارتش به منظور افزایش توانمندی آن در برابر رژیم صهیونیستی در اشاره به ادعای آمریکا مبنی بر کمک به ارتش لبنان گفته است : ما مخالف بخشش به ارتش هستیم، زیرا از نیات سیاسی پشت پرده این کمکها آگاه نیستیم.
وی در اشاره به آمریکا افزود : برخی کشورها که دم از کمک به لبنان می زنند هرگز دوست ما نبوده اند، بلکه همواره و حتی در تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی در کنار این رژیم قرار داشته اند.
Senior Poster
Senior Poster
پست: 739
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 تیر 1388, 2:26 am
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

Re: کمک ۱۰۰ میلیون دلاری به ارتش لبنان توسط آمریکا بلوکه شد

پست توسط HITMAN_KU »

مگه آمریکا به ارتش لبنان هم کمک میکنه؟ :-O :-O :-O
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”