تفاوت ال 90 ايران خودرو و پارس خودرو

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

تفاوت ال 90 ايران خودرو و پارس خودرو

پست توسط saeed614 »

ماشين من مدل 87 ايران خودرو هست ولي نواقصي داره كه مي خوام بدونم ال 90 پارس خودرو هم داره يا نه؟
چراغ مه شكن عقب، آلارم سرعت بالاي 120، قفل اتوماتيك درب‌ها در سرعت 7 كيلومتر، دريچه تهويه كولر سرنشين عقب
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2025 بار
تماس:

Re: تفاوت ال 90 ايران خودرو و پارس خودرو

پست توسط ali1371 »

فکر نکنم فرقی بکنه چون این دوتا تحت نظر رنو پارس می سازند
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات

وبلاگ من [External Link Removed for Guests]
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

پست توسط RAHVAR »

تندر پارس خودرو 2 لیتر کمتر از تندر ايران خودرو می‌سوزاند
تندر پارس خودرو کیفیت بهتری داره دلیلش هم این هست که ایران خودرو همون سالن تولید پیکان را با ایجاد تغییراتی تبدیل به سالن تولید تندر کرده و ضمنا 80-90% عملیات تولید بدست عوامل انسانی انجام میشه که همین باعث افت کیفیت میشه . در پارس خودرو تا اونجایی که من می دونم یک سالن روباتیک جدید در خط تولید تندر وجود داره
   تصویر     

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz »

saeed614 نوشته شده:ماشين من مدل 87 ايران خودرو هست ولي نواقصي داره كه مي خوام بدونم ال 90 پارس خودرو هم داره يا نه؟
چراغ مه شكن عقب، آلارم سرعت بالاي 120، قفل اتوماتيك درب‌ها در سرعت 7 كيلومتر، دريچه تهويه كولر سرنشين عقب

دوست عزیز تا جایی که میدونم هیچ کدام از ال نود ها این قابلیت ها رو به غیر از آلارم سرعت بالاي 120 را ندارند
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

پست توسط nt »

حرف   , با وجود اینکه ماشین ما هم از پارس خودرو هست تایید میشود
شاد باشید
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط saeed614 »

سلام ممنون از شما كه پاسخ دادين ولي اگه يه نگاهي به دفترچه راهنما بيندازين اين امكانات رو مي بينيد البته من دفترچه ايران خودرو رو با يه دفترچه كه از اينترنت گرفتم مقايسه كردم كه اين تفاوتها رو ديدم براي همين هم خواستم ببينم دفترچه‌اي كه گرفتم مال پارس خودرو بوده يا نه چون هردو يه شكل هستن ولي ايران خودروييه بعضي از صفحات( قفل اتوماتيك دربها و قسمتي از عكس دريچه هاي كولر مربوط به سرنشين عقب و...) رو حذف كرده بود.
New Member

پست توسط kheir »

متاسفانه در تندر 90 ایران، این امکانات حذف شده است ولی میتوان با اضافه کردن یک برد الکترونیک که از سیم شماره 22 کیلومتر فرمان میگیره قفل اتوماتیک و هشدار سرعت بالای 120 را اضافه کرد.
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط dohol »

سلام دوستان . من یکی از کارمندان خط بازرسی کیفی پارس خودرو در استان خراسان هستم . مواردی که دوستان برای تفاوت
تولید پارس خودرو و ایران خودرو گفتند صحت ندارد از جمله مصرف سوخت و غیره.. همان قطعاتی که پارس خودرو جهت مونتاژ در اختیار
دارد ایران خودرو هم دارد .پس تفاوت چیست ؟ تنها تفاوت این است که خطوط رنگ آمیزی اتاق پارس خودرو کاملا روباتیک است ولی
ایران خودرو به صورت دستی و سنتی انجام میشود و فقط از نظر درجه کیفی رنگ با هم تفاوت دارند... موفق باشید تصویر
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”