استفاده از قرآن بجای کاغذ باطله + عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 1:21 am
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

استفاده از قرآن بجای کاغذ باطله + عکس

پست توسط Erratic »

استفاده از قرآن بجای کاغذ باطله + عکس


اخبار رسیده از مناطق شمالی عراق حاکی از آن است که اخیرا جعبه های میوه ای که از کشور مصر به این مناطق صادر شده، حاوی صفحاتی از قرآن کریم بوده که بجای کاغذ باطله استفاده شده است.
به گزارش شیعه آنلاین، این در حالی است که یکی از اتهامات و ادعاهای دروغین که همواره توسط سنی های افراطی برای زیر سوال بردن مذهب اهل بیت (ع) مطرح می شود، تحریف قرآن کریم و مورد اهانت قرار دادن این کتاب الهی است.

این بار نیز پایگاه وهابی «سنی نیوز» وابسته به اهل سنت افراطی در ایران که همواره از مدافعان سرسخت تروریست معدوم «عبدالمالک ریگی» بوده، با پخش یک کیلیپ، اتهامات پوچ گذشته را مطرح کرده و مدعی شد که جمهوری اسلامی ایران با هدف اهانت به قرآن کریم، صفحات این کتاب الهی را مانند کاغذ باطله پاره کرده و در جعبه های صادرات میوه به کشورهای همسایه از جمله عراق، مورد استفاده می دهد.

تصویر

در این کیلیپ یک شیخ وهابی نشان داده می شود که در حال حمله به جمهوری اسلامی ایران است و مدعی می شود که ایران صفحات قرآن کریم را به صورت پاره پاره و مانند کاغذ باطله در جعبه های میوه قرار داده و به مناطق شمالی عراق صادر کرده است.

گفتنی است این کیلیپ در حالی منتشر شده که با کمی دقت نظر می توان به راحتی دروغی بودن آن را فهمید، زیرا با نزدیک شدن دوربین به جعبه های میوه، مشخص می شود که این میوه از مصر به عراق صادر شده و اصلا هیچ ربطی به جمهوری اسلامی ایران ندارد.تصویر
در پایان ما نیز این اقدام وقیحانه ی صورت گرفته در کشور مصر، چه عمدی و چه سهوی باشد را محکوم کرده و خواستار بررسی فوری موضوع هستیم.

از سنی های افراطی نیز می خواهیم بجای موشکافی و تلاش برای وارد کردن اتهامات و ادعاهای دروغین علیه پیروان اهل بیت (ع)، کمی وقت خود را صرف مطالعه کتب «صحاح» کنند تا متوجه شوند که برخی احادیث به اصطلاح صحیح موجود در این کتب، مدعی تحریف در قرآن کریم هستند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”