اعترض یک دانشجوی چاق به استاد تربیت بدنی نسبت به نمره

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

اعترض یک دانشجوی چاق به استاد تربیت بدنی نسبت به نمره

پست توسط mnr101 »

سلام دوستان تقریبا 2 ماه از امتحان های پایان ترم میگذره . با خودم گفتم یک خاطره ی خوب براتون بنویسم.
وقتی رفتم روی سایت دانشگاه تا نمراتم ببینم نمره ی تربیت بدنی رو 8 شده بودم که خیلی نارا حتم کرد. این به این معنی بود که باید یک ترم دیگه هر هفته 10 دور دور زمین چمن بدوم. برای همین تصمیم گرفتم که یک اعتراض منحصر به فرد بنویسم تا خودم از این محلکه نجات بدم و یک جوری استادم راضی کنم که من رو پاس کنه. 3 روز بعد از ارسال اعتراض دو باره رفتم رو سایت ودیدم استاده به من در کمال نا باوری 19 داده. وقتی رفتم رتا پاسخ استادمو ببینم تنها یک جمله نوشته بود : با سلام. فقط به خاطر اعتراضتون.
جالبتر این که از همین حربه برای مقاومت مصالح هم استفاده کردم که باعث شد استادم 2 نمره به من اضافه کنه در حالی که به بقیه فقط 1 نمره داده بود!
این متن اعتراض تربیت بدنیه:

[FONT=2 Koodak lang=FA]

[FONT=2 Koodak]  استاد<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>  
[FONT=2 Koodak]  تشکر از زحمات شما در طول ترم <o:p></o:p>  
[FONT=2 Koodak]  برایتان مینویسم نه یک اعتراض بلکه درد و دل یک دانشجو با استادش می باشد.<o:p></o:p>  
[FONT=2 Koodak]  جمله ی شما در اول ترم که گفتید من از درس تربیت بدنی خواهم افتاد برای من کافی بود که این درس به کابوسی برایم تبدیل شود. از همان لحظه عزم خود را جزم کردم تا بتوانم این درس پاس کنم. خدا میداند که شب های چهارشنبه که سر بر بالین میگذاشتم به چیزی جز شما فکر نمیکردم. تصور آنکه صبح روز بعد با ید 10 دور دور زمین چمن بدوم خواب را از چشمانم می دزدید.<o:p></o:p>  
[FONT=2 Koodak]  خود گفتم من که نمیتوانم مثل دیگران بدوم ولی میتوانم به طور مستمر در کلاس ها حضور یابم تا حسن نیتم را به شما ثابت کنم.گمان میکردم که ضعف های جسمانیم را میتوانم در سایه ی حفظ شئان کلاس بپوشانم تا هم به وظیفه ی دانشجویی خود عمل کرده باشم و هم خود را از بقیه ی دانشجوییان مجزا کنم به امید آنکه شاید شما رفتار دانشجوییان دیگر را در نظر بگیرید. فکر میکردم می توانم بدن چاق و فربه ی خود را پشت تحقیقاتی که برایتان آوردم پنهان کنم. امیدوار بودم که با ترجمه ی متنی که به من دادید نظرتان را نسبت به خود عوض کرده باشم.<o:p></o:p>  
[FONT=2 Koodak]  استاد من 95 کیلو وزن دارم. خودتان را جای من بگزارید! چگونه می توانستم آنگونه بدوم. خدا می داند که علت وزن زیادم از پر خوری نیست. من استخوان بندی ام درشت است.مادرم میگوید وقتی به دنیا آمدم 5 کیلو وزن داشتم.<o:p></o:p>  
[FONT=2 Koodak]  درست است که در آیتم هایی که امتحان گرفتید نتوانستم رکوردهای مد نظر شما را بدست آورم ولی آنچه انجام دادم آنقدر برایم خوب به نظر میرسید که با آن ها به دوستانم می نازیدم. حال تصور کنید چگونه میتوانم به آن ها بگویم 8 شدم. استاد آیا تحقیر هایی که در طول ترم به خاطر عقب ماندنم در مسابقات دو متحمل شدم کم بود که حال باید سر کوفت های دوستان و آشنایان را هم تحمل کنم. استاد یادتان می آید که چگونه من را دست آوز خنده ی کلاس کرده بودید؟ آن لبخند سردی که در آن لحظه بر لبانم جاری میشد را به یاد دارید؟ کاش زمانی که من را آماج کنایه های خود میکردید و خنده های لعن آمیز هم کلاسی هایم بر سرم خراب میشد<o:p></o:p>  
[FONT=2 Koodak]  ای از خود می پرسیدید به چه جرمی؟ حال من جوابتان را می دهم: چون من یک آدم چاق مظلوم بودم. گناه من همین بود.<o:p></o:p>  
[FONT=2 Koodak]  سرتان رابه درد نیاورم. شاید هم من به جرم چاقی باید این درس را یک بار دیگر تجربه کنم. اما برداشتن دوباره ی این درس برای من به معنای سختی دادن به بدنم نیست بلکه تجربه دوباره ی خاطرات تلخ است.<o:p></o:p>  
[FONT=2 Koodak][SIZE=150]با تشکر. <o:p></o:p> 
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: اعترض یک دانشجوی چاق به استاد تربیت بدنی نسبت به نمره

پست توسط Present »

, دوست عزیز از نظر بنده این یک حربه نبوده بلکه یک واقعیت تلخ هست! :-(
متاسفانه استادهای تربیت بدنی به هیچ عنوان مراعات حال دانشجویان خود را نمی کنند ! :-P
یکی مثل من لاغر هست و می تونه تا 2 هزار متر رو بدوه ولی تو کلاس و ترم ما هم دو یا سه مورد مثل شما داشتیم که مشکلات خاص داشتند ولی استاد بعد از اینکه از مشکلاتشون با خبر شد باهاشون کنار اومد ! :D
ولی از حق نگذریم هم از همه آیتم ها سخت تر ، آیتم شاتل بود :sad:
هیچکی از پسش بر نیومد به غیر از یک نفر که 100 دور رو دوید و نمره کامل رو گرفت اونم خودش فوتبالیست بود! :-O
خلاصه امیدوارم که روزی اساتید زحمت کش تربیت بدنی هم به این نتیجه برسند که همه مثل هم نمی تونند این درس رو پاس کنند و همه رو یک جور نباید قضاوت کرد :?
هر چند که عده ای همش فکر فرار از زیر کار هستند ! :ch:
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: شيراز
سپاس‌های ارسالی: 337 بار
سپاس‌های دریافتی: 1377 بار

پست توسط ستاره شب تار »

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

هیچ وقت یادم نمیره و الان که این تاپیکو دیدم دوباره یادم افتاد
من ترم آخر کاردانی بودم و تربیت بدنی رو گرفتم و باهاش صحبت کردم که کارمندم و شرایطم طوری هست که شاید نتونم در تمام کلاسهاتون شرکت کنم و اونم موافقت کرد آخه مشکل این بودکه ترم آخر بودم و 4 روز در هفته کلاس داشتم و حالا باید 1 روزم واسه تربیت بدنی مرخصی می گرفیتم می رفتم سرکلاس با این وجود سعی خودمو کردم که تو کلاسا شرکت کنم که بالاخره به خیر بگذره ولی آخر تریم پیغام داده بود به یکی از بچه های کلاس که به فلانی بگید تربیت بدنی افتادی منو میگی از عصبانیت سرم سوت کشید بهش زنگ زدم گفتم استاد چی شد گفت شما به جای 3 جلسه غیبت 4 جلسه داشتیدتصویر تازه از ما امتحان کتبی هم گرفت ولی باز کار خودوشو کرد و اون جلسه ای که شده بود 4 جلسه مربوط به جلسه اولی که خیلیا نبودن و این قرار بود غیبت نزنه و زده بود

و از اون ترم هم دیگه به اون استاد کلاس ندادن و اصلا دانشگاه نگرفتش چون همزمان 8 تا دیگه رو هم انداخته بود که همه ترم آخری بودن
هیچ وقت نمی بخشمش چون نمیدونید چه زجری کشیدم که دوباره واسه ترم بعد واسه 1 واحد هم باید مرخصی می گرفتم هم مسافت طولانی رو برم هم هزینه ثابتو پرداخت کنم تصویرتصویر

به خاطر همین کارشناسی که رفتم همون ترم اول تربیت بدنی رو گرفتمتصویر حوصله اینکه واسه ترم آخر بزارم و تو درد سر بیفتم نداشتم
با کسی که میتونی زندگی کنی زندگی نکن

با کسی زندگی کن که بدون اون نمیتونی زندگی کنی
New Member
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط hafez-258 »

ای ول بابا :::P
دوستی می گفت :

جهان در گذر است ،

پس نه از شادی هایش شاد شو ،

و نه از غم هایش ، غمگین

زیرا ،

جهان در گذر است . . .
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط Mehdy 93 »

مطلب جالبی و جدیدی نبود.
این اتفاق متاسفانه برای همه افتاده.....تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”