مشکلی ناشناخته برای من با ویندوز xp

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

مشکلی ناشناخته برای من با ویندوز xp

پست توسط Sami 1993 »

سلام
از 4یا 5 روز پیش کامپیوترم در هنگام تمامی کارها یک گیر کوچک میکند و ول میکند و مثل تیکه (مثال زمانی که صحفه سنترال رو بالا یا پایین میکنم یا کوچک میکنم این گیر هست یا در بازی ها هم همینطور)
مشکل رو از گرافیک تشخیص دادم ،پس دوباره ریخت ولی درست نشد .پس ویندوز رو دوباره ریختم و سپس گرافیک رو ریختم در همون زمان خوب بود بعد از اینکه کارت صدا و برنامه هماهنگی بهنما رو ریختم ،برای استراحت کامپیوتر اون رو خاموش کردمو زمانی که روشن کردم همونوری شده . دوباره دیگه ویندوز رو از نو ریختم که باز همینطور بود .
از دوستان درخواست میکنم که مرا راهنمایی کنند و بگویند مشکل چیست که این مشکل تیک مانند اعصاب من رو خورد کرده و باعث شده فقط بتوانم از اینترنت کامپوتر استفاده کنم و دیگر فولدرها و برنامه به خاطر همین تیک به زور باز و به صحفه ها ورق میخورندو امروز هم نسبتا بدتر شده

با تشکر
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

Re: مشکلی ناشناخته برای من با ویندوز xp

پست توسط Mahdi1944 »

,
احتمالا همون اشتباه هميشگي در نصب ويندوز روي سيستم ويروسي رو انجام ميديد، يعني ورود به ديگر درايوها تا قبل از نصب و آپديت آنتي ويروس قدرتمند (قدرتمند يعني هر چيزي جز nod4!!!)
اغلب ويروسها در ديگر درايوها هم فعال ميشوند و خودشون رو به روشهاي مختلف از جمله autorun.inf ,desktop.ini و امثال اون به محض ورود فعال ميکنند و يا خودشون رو به فايلهاي اجرايي چسبانده و به محض اجرا مجددا سيستم رو آلوده کرده و در واقع هيچ کاري انجام نداديد....

پس زماني که سيستمي ويروسي هست حتما بدون وارد شدن به درايوها، از يک منبع مطمئن و يا از طريق RUN آنتي ويروس (ترجيحا kaspersky) رو نصب کرده بعد از آپديت با خيال راحت ادامه کار رو انجام بديد

اين اختلال هم به احتمال بسيار زياد يک ويروس هست که به دليل توضيحاتي که در بالا نوشتم مجددا فعال ميشه و ....
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

البته همونطور که مهدی گفت برای نصب ویندوز درایو سی رو حتما موقع نصب فرمت کن و بعد از نصب ویندوز به هیچ وجه درایو ها رو باز نکن
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2998 بار
سپاس‌های دریافتی: 405 بار

پست توسط رضاخان »

بهنما رو هم اصلا نصب نکن چیز بیخودیه ممکنه رو نمایش نمایشگرت اخلال ایجاد کنه
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

پست توسط Sami 1993 »

دوستان گرامی از همتون تشکر میکنم :( :( :( :( :(
به توصیه شما عزیزان توجه کردم و الان کامپیوترم به حالت قبل برگشته .
رضاخان درست میگویید بهنما واقعا چرته
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”