بارسلونا درصدد تبديل شدن به پردرآمدترين باشگاه فوتبال جهان است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴, ۹:۲۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

بارسلونا درصدد تبديل شدن به پردرآمدترين باشگاه فوتبال جهان است

پست توسط hamed6248 »

باشگاه فوتبال بارسلونا قهرمان اسپانيا و اروپا معتقد است، مي‌تواند جاي باشگاه رئال مادريد به عنوان پردرآمدترين باشگاه فوتبال جهان را بگيرد.
به گزارش خبرگزاري رويترز از مادريد، "استيو كالزادا" مدير بازاريابي باشگاه بارسلونا در اين‌باره به روزنامه اسپورت گفت: در حال حاضر بارسلونا يكي از مطرح‌ترين باشگاه‌هاي فوتبال جهان بوده و سرعت رشد ما بيشتر از باشگاه‌هاي ديگر است.
اين در حاليست كه باشگاه بارسلونا در ماه فوريه در مكان ششم فهرست ثروتمندترين باشگاه‌هاي فوتبال جهان قرار داشت.
در اين فهرست باشگاه رئال مادريد در مكان نخست قرار داشت و باشگاه‌هاي منچستريونايتد، آث ميلان، يوونتوس و چلسي به ترتيب در مكان‌هاي بعدي بودند.
از آن زمان به بعد باشگاه بارسلونا كه بهترين بازيكن سال جهان يعني "رونالدينيو" و بازيكناني همچون "ساموئل اتوئو"، "دكو" و "ليونل مسي" را در اختيار دارد به قهرماني اسپانيا و همچنين جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا رسيده است در حاليكه رئال مادريد سومين فصل ناكام خود را پشت سر گذاشت.
اين تيم اكنون در حال برگزاري تور پيش از فصل خود در مكزيك و آمريكا است.
كالزادا اظهار داشت: جذابيت اين سفر بسيار بيشتر از اولين سفر ما در سال ‪ ۲۰۰۳‬به آمريكاي شمالي بود. سه سال پيش مردم براي تماشاي حريفان ما به ورزشگاه‌ها مي‌آمدند اما اكنون اين هواداران تيم ما هستند كه ورزشگاه‌ها را پر مي‌كنند. در لوس آنجلس براي ديدار با تيم چيواس ، ‪ ۹۰‬هزار بليت فروخته شد كه در يك مسابقه دوستانه بي‌سابقه است و براي هر يك از دو مسابقه بعدي ما نيز ‪ ۵۰‬هزار بليت فروخته شده است.
باشگاه بارسلونا هفته گذشته توافق نامه‌اي با شركت مطرح ارتباطات و سرگرمي "وارنر بروس" براي افزايش فروش محصولات خود در آمريكا امضا كرد.
اين باشگاه همچنين در راستاي افزايش حضور خود در بازار پرسود خاور دور، قراردادهايي با شركت‌هاي تجاري ژاپن، چين و سنگاپور امضا كرده است.
كالزادا مدعي شد، شيوه جالب بارسلونا در فوتبال يكي از دلايل محبوبيت بيشتر اين تيم نسبت به چلسي انگليس است. داشتن يك محصول جذاب بسيار مهم است. چلسي به پيروزي مي‌رسد اما تماشاگران را به هيجان نمي‌آورد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”