جابر روزبهاني مرخص شد، حامد حدادي براي آخرين باربخشيده شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴, ۹:۲۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

جابر روزبهاني مرخص شد، حامد حدادي براي آخرين باربخشيده شد

پست توسط hamed6248 »

"جابر روزبهاني" يكي از ملي‌پوشان برتر بسكتبال ايران، كه سالها از درد زانو رنج مي‌برد، توسط دكتر "كيهاني" كه محمود مشحون رييس فدراسيون او را يكي از دلسوزترين پزشكان كشور مي‌خواند، مورد عمل جراحي قرار گرفت.
به دليل اينكه خانواده روزبهاني ساكن اصفهان هستند و او نمي‌توانست دوران نقاهت خود را از بيمارستان محل درمان خود دور باشد، فدراسيون شرايطي ايجاد كرد كه او در هتل ارم بستري شود.
كه روزبهاني روز گذشته از هتل نيز مرخص شده و به شهرش بازگشته واين نشانه بهبود شرايط اوست.
مشحون در اين مورد گفت: اميدوارم به تدريج مشكل روزبهاني به طور كلي حل شود و ما به زودي بتوانيم او را در تركيب تيم ملي براي بازيهاي دوحه داشته باشيم.
"حامد حدادي" ديگر پديده بسكتبال ايران نيز مدتي به دلايل اخلاقي از حضور در مسابقات محروم شده بود كه رييس فدراسيون از بخشوده شدن او براي آخرين بار خبر داد.
مشحون اظهار داشت: به دليل اشتباهات مكرر حامد تصميم داشتيم تا براي هميشه او را كنار بگذاريم و براي اين امر تاييديه سازمان را نيز داشتيم.
اما به دلل اظهار ندامت‌هاي پياپي او از طريق رسانه‌ها و پادرمياني رسانه‌ها و مطبوعات در جلسه ويژه‌اي كه روز گذشته برگزار شد، تصميم گرفتيم براي آخرين بار به او فرصت دهيم .
بنابراين با شرايط خاصي مي‌پذيريم كه او بازيكن باشگاهي شود و امكان دعوت شدن به تيم ملي را نيز براي او فراهم مي‌كنيم.
او در مورد شرايط ويژه فدراسيون براي حامد گفت: تمام خواسته‌هاي فدراسيون در مورد او بايد در قرارداد او با هر باشگاهي كه او را به عضويت بگيرد، لحاظ شود ضمن اينكه قرارداد وي با هر باشگاهي بايد باحضور مديرعامل باشگاه در فدراسيون بسته شود.
مشحون در پايان گفت: حامد قول داده كه قهرمان ارزشمندي براي تيم ملي بسكتبال باشد و ما نيز اميدواريم اينچنين شود چرا كه او در قهرماني تيم اميد در سال گذشته بسيار موثر بود.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”