تبادل پيام‌هاي عبري مشكوك لحظاتي قبل از حملات 11 سپتامبر

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
پست: 820
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 11:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 4147 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار

تبادل پيام‌هاي عبري مشكوك لحظاتي قبل از حملات 11 سپتامبر

پست توسط حسن2568 »

 [External Link Removed for Guests]    پيام‌هاي عبري مشكوك در سيستم پيام‌رساني متعلق به اسرائيل لحظاتي قبل از حملات 11 سپتامبر و خوشحالي 5 جاسوس موساد مقابل برجهاي دوقلو از حقايق سناريوي يازده سپتامبر هستند كه توسط مقامات آمريكايي به حاشيه رفته‌اند.

به گزارش فارس، دولت آمريكا تحت رياست جمهوري "جورج بوش " شبه نظاميان طالبان را به عنوان متهم اصلي اين حملات معرفي كرد و سياست‌هاي خصمانه‌اي را در قبال كشورهاي اسلامي اتخاذ كرد. دولت آمريكا در همين راستا طرح "يواس‌اي پاتريوت " (USA PATRIOT) را تصويب كرد.

قانوني كه به موجب آن دولت آمريكا اجازه مي‌يابد كه مكالمات و ايميل‌هاي شهروندان آمريكايي را به خاطر شناسايي و پيشگيري از تهديدات احتمالي عليه امنيت ملي آمريكا شنود كند.
اما "كريستفر بولين " محقق و نويسنده آمريكايي - كه به خاطر تحقيقات گسترده‌‌‌اش درباره علت و نحوه وقوع حملات 11 سپتامبر سال 2001 شناخته شده است - معتقد است اسرائيل در حملات يازده سپتامبر كه منجر به كشته شدن 2976 نفر و زخمي شدن 6000 هزار نفر شد، دخالت مستقيم داشته است.

بولين درباره روابط آمريكا و اسرائيل مطلب زيادي نوشته است و بر اين باور است كه كارتل قدرتمند صهيونيستي كنترل و برنامه‌ريزي سياست‌هاي كلان سياست خارجي آمريكا را به عهده دارد.

***ماجراي خوشحالي 5 جاسوس موساد مقابل برجهاي دوقلو***

كريستفر بولين در مصاحبه‌اي به نقش تل‌آويو در سناريوي 11 سپتامبر پرداخته است كه اظهارات وي در ادامه نوشتار مي‌آيد.

شواهد اوليه دخالت اسرائيل در حملات يازده سپتامبر در واقع همان روز اول وقوع اين حملات مشخص شد ولي هيچ‌گاه توسط رسانه‌هاي اصلي كه جريان‌ساز هستند دنبال نشد.

روز يازده سپتامبر يك ماشين ون كه 5 اسرائيلي در آن بودند در "نيوجرسي " دستگير شدند. 2 نفر از اين 5 نفر از جاسوس‌هاي موساد بودند. اين پنج نفر روز حادثه در حال فيلمبرداري از فروريختن برج‌هاي دوقلو بودند و آنها فندك‌هاي خود را روشن كرده و مقابل دوربين در حال خوشحالي كردن و جشن گرفتن بودند در حالي‌كه برج‌هاي دو قلو پشت سر آنها در حال سوختن بود.

اين اسرائيلي‌ها براي يك شركت ساختگي فيلم‌سازي به نام "سيستم‌هاي در حال حركت ويهاوكن " كار مي‌كردند كه مشخص شد يكي از مجموعه‌هاي عملياتي موساد است كه تحت پوشش شركت فيلم‌سازي در حال فعاليت است.

"دومينيك سوتر "، رئيس اين شركت جعلي با وجود اينكه او به‌ عنوان متهم به ترور توسط "اف‌بي‌آي " در حال بازجويي بود اجازه پيدا كرد تا در فاصله زماني كمي از حملات يازده سپتامبر به اسرائيل فرار كند. پنج اسرائيلي كه برخي از آنها مانع از انجام آزمايش‌هاي دروغ‌سنجي شدند و برخي ديگر در اين آزمايش شكست خوردند به خاطر همراه داشتن شناسنامه‌هاي چندگانه و تيغ‌هاي مقوابري و مبلغ زيادي پول نقد كه در جوراب آنها جاسازي شده بود متهم شدند.

آزمايش پليس "نيو جرسي " وجود مواد منفجره در اتومبيل ون آنها را مثبت اعلام كرد. حداقل اين مساله تا زماني كه اف‌بي‌آي تحقيقات اين پرونده را بدست گرفت، اين چنين بود. زماني كه اين 5 نفر در سال 2001 به اسرائيل بازگردانده شدند، سه نفر از آنها در يك برنامه تلويزيوني پر بيننده حاضر شدند و اعتراف كردند كه آنها ماموريت داشته‌اند كه حملات يازده سپتامبر را مستند كنند. ولي اينكه چه كسي به آنها اين ماموريت را داده است مورد بحث قرار نگرفت.

شاهد دوم اين است كه انتظار مي‌رفت حدود 4 هزار اسرائيلي در ساختمان‌هاي "تجارت جهاني " حاضر باشند كه در ارتباط با وزارت خارجه اسرائيل، كاركنان آنها روز يازده سپتامبر سر كار خود حاضر نشدند.

***تبادل پيام‌هاي عبري مشكوك لحظاتي قبل از حملات 11 سپتامبر***

پيام‌هاي متني هم از طريق "اوديگو " سيستم پيام‌رساني كه متعلق به اسرائيل است ارسال شد، اين پيغام‌ها به زبان عبري بود و چند ساعت قبل از برخورد اولين هواپيما به ساختمان تجارت جهاني از وقوع آن هشدار مي‌داد.
"آلكس ديامنديس " مدير عامل شركت "اوديگو " (Odig) مي‌‌گويد: "پيام‌هاي ارسالي حاوي اين پيام بود كه اتفاقي بزرگ قرار است در زمان به خصوصي رخ دهد " و تقريبا بعد از چند دقيقه اين اتفاق افتاد.

خبر شركت اوديگو در روزنامه "واشنگتن پست " منتشر شد ولي حتي يكي از روزنامه‌هاي نيويورك به آن نپرداختند. مطلب واشنگتن پست به اين مساله نيز اشاره داشت كه اف‌بي‌آي تيمي را به اسرائيل اعزام كرده است كه مبدا ارسال اين پيام را بررسي كنند، ولي اين خبر به سرعت متوقف شد و ديگر توسط رسانه‌هاي آمريكا دنبال نشد.

هر دو خبر منتشر شده بود ولي به صورت مختصر، و بعد هم به حال خود رها شد. با اين شواهد مشخص كه اسرائيلي‌ها قبل از وقوع حملات از آن اطلاع داشتند. نكته ديگر اين است كه آيا صهيونيست‌ها درگير جنبه‌هاي كليدي ديگري از اين جنايت بوده‌اند يا خير.

در واقع يهوديان ارتودكس و صهيونيست‌ها در تمام نقاط حياتي اين عمليات حضور داشته‌اند كه بولين به صورت دقيق در كتاب خود تحت عنوان "حل مساله يازده سپتامبر- فريبي كه دنيا را تغيير داد " آورده‌ است.

بر اساس اظهارات بولين، يكي از مقامات اصلي آمريكايي كه پشت پرده مخفي سازي‌هاي يازده سپتامبر است، "مايكل چرتاف "، دستيار دادستان، يك صهيونيست و پسر مامور موساد بود.

چرتاف رئيس بخش جنايي اداره قضايي بود كه در آن زمان يكي از روساي اف بي آي به حساب مي‌آمد. چرتاف از اين طريق توانست بر مصادره و تخريب شواهد حياتي از صحنه حادثه مانند فيلم‌هاي ضبط شده، تكه‎هاي هواپيما و بيش از 99 درصد از آهن‌هاي باقي مانده از ساختمان تجارت جهاني نظارت كند در صورتي كه از بين بردن شواهد حياتي جرم محسوب مي‌شود.

***اسرائيل متهم اصلي حملات يازده سپتامبر***

توطئه نقشه‌اي است كه توسط گروهي از افراد براي انجام كاري مضر و غير قانوني كشيده مي‌شود. به طور قطع سؤالي درباره اينكه حملات تروريستي يازده سپتامبر توسط گروهي صورت گرفته كه مخفيانه اين كار را كرده‌اند وجود ندارد. يك تئوريسين توطئه در اين رابطه فردي است كه اعتقاد دارد توطئه‌اي در پشت حملات تروريستي است كه موجب آغاز جنگ يا ترور شد.

روساي جمهور آمريكا "جرج بوش " و "باراك اوباما " هر دو اعلام كرده‌اند كه توطئه‌اي اسلامي به رهبري "اسامه بن لادن " و "القاعده " پشت حملات يازده سپتامبر است.

بر اساس اين اقدامات فريبكارانه و ادعاهاي ثابت نشده، دولت بوش در اكتبر سال 2001 به افغانستان حمله كرد و جنگي اشغالگرانه را آغاز كرد كه دولت اوباما هم آن را پذيرفته است و تا به امروز آن را ادامه داده است. اوباما مي‌گويد كه به علت حملات يازده سپتامبر است كه در افغانستان حضور داريم.

بولين معتقد است كه حملات يازده سپتامبر يك جنايت حل نشده است و اين مساله باعث شده وي تحقيقاتش را بر اساس شواهد موجود دنبال كند. از آنجايي كه شواهد نشان مي‌دهد كه اسرائيل قبل از وقوع حملات از انجام آن اطلاع داشته است و اطلاع از وقوع اتفاقي مانند حملات يازده سپتامبر، دلالت مي‌كند بر دخالت در اين جرم، بولين روي فرضيه‌هايي كه ثابت مي‌كند اسرائيل در حملات يازده سپتامبر نقش داشته است كار مي‌كند و تمام تحقيقاتش را بر اين اساس هدايت كرده‌ است.

وي مي‌گويد: اين موضوع باعث نمي‌شود كه من يك تئوريسين توطئه باشم. يكي از دلايل اصلي كه من ادعاي دولت آمريكا را مبني بر مقصر بودن القاعده در ارتباط با يازده سپتامبر رد مي‌كنم اين است كه برج‌هاي دوقلو و ساختمان wtc7 توسط مواد منفجره تخريب شده بود. برخورد هواپيما نمي‌تواند باعث فرو ريختن كامل برج‌هاي دوقلو و ساختمان 47 طبقه‌اي كه در آن نزديكي‌ها بود باشد. زماني كه در تابستان سال 2002 من از پيدا شدن آثار آهن گداخته شده بر پايه هر سه ساختمان فروريخته مطلع شدم، به اين نكته پي بردم كه شواهدي دارم كه ثابت مي‌كند توضيحات دولت بوش در ارتباط با اتفاقي كه در يازده سپتامبر افتاده بود دروغ بوده است.

اين كشفيات مهم نشان مي‌دهد كه دولت به مردم درباره اتفاقي كه در يازده سپتامبر افتاده بود دروغ گفته بود.

بر اساس اظهارات بولين، انتشار مدارك مورد ارزيابي قرار گرفته درباره كشف حجم زيادي از الكترود‌هاي بسيار قوي در خاك ساختمان تجارت جهاني توسط دكتر "استيون جونز " (Steven Jones) و ديگران در مارس 2009 از طريق علمي نشان مي‌دهند نوع خاصي از الكترود كه توسط نانو تكنولوژي توليد شده بود مسئول پودر شدن 220 طبقه بتوني ساختمان تجارت جهاني و تمام آن چيزي كه در آن بود است. اين آن چيزي است كه باعث ايجاد آن گرد و خاك گرم در روز يازده سپتامبر شد. بازماندگان حادثه مي‌گويند كه گرد و خاك اين حادثه به اندازه‌اي گرم بود كه سوزاننده بود.

دليل اين گرما وجود تكه‌هاي ريز آهن مذاب در گرد و خاك بود كه در گزارش سازمان زمين‌شناسي آمريكا نيز به آن اشاره شده است. نقاط گرمي كه زير آوار براي سه ماه وجود داشت از نقطه جوش آهن بالاتر بود و باعث ايجاد تكه‌هايي نانو كه در دود و گرد و غباري كه از خرابي ساختمان‌ها به وجود آمده بود، شده بود. همه اين شواهد نشان دهنده اين است كه از الكترودهاي ويژه‌اي براي خراب كردن ساختمان‌ها استفاده شده بود.

به صورت منطقي كشف تكه‌هاي الكترود‌هاي بسيار قوي، به نسخه رسمي توضيحات قابل قبول درباره اتفاقي كه در يازده سپتامبر براي برج‌هاي دوقلو افتاد پايان داد.

نه اسامه بن لادن و نه القاعده هيچ ارتباطي با ايجاد و استفاده از الكترودهاي قوي كه باعث پودر شدن ساختمان تجارت جهاني شد، نداشتند. اين حقايق در بين مردم در حال گسترش است، و بازي براي افرادي كه سعي مي‌كردند واقعيت را درباره يازده سپتامبر مخفي كنند به پايان رسيده است.

***اطلاع نظاميان ارشد آمريكا از دخالت اسرائيل در حملات 11 سپتامبر***

در ماه مارس 2010 دكتر "آلن سابروسكي " (Alan Sabrosky) رئيس سابق مطالعات استراتژيك در دانشكده جنگ آمريكا در مصاحبه‌اي راديويي گفته است: "صد در صد مشخص است كه يازده سپتامبر يك عمليات موساد بوده است. دكتر سابروسكي هم‌چنين اعلام كرده است نظاميان عاليرتبه آمريكا مي‌دانند كه اسرائيل عامل آن بوده است. "

دكتر سابروسكي اولين نظامي آمريكايي است كه به صورت عمومي از اين فرضيه حمايت كرده است كه اطلاعات اسرائيل پشت ماجراي يازده سپتامبر است.

بولين مي‌گويد: من نشنيده‌ام كه تا به حال مقامات دولت آمريكا به تحقيقات من مراجعه كرده باشند گر چه در جريان هستم كه بسياري از سياستمداران از آن مطلع هستند.

فرضيه من اين است كه حملات يازده سپتامبر يك عمليات مخفي بوده كه توسط اسرائيل طراحي شده بود و هدف آن اين بوده است كه طي آن القاعده محكوم شود تا جنگ با تروريسم كه توسط صهيونيست‌ها طراحي شده است آغاز شود.

در واقع ايران احتمالا هدف اصلي در اين جنگ باشد، حداقل در ذهن طراحان جنگ صهيونيست اين‌طور است. و دليل آن اين است كه سازمان سيا و موساد از ايران هم‌زمان با اخراج شاه از ايران به بيرون انداخته شدند. كارتل‌هاي بزرگ نفتي، سرمايه‌داران بزرگ و آژانس‌هاي اطلاعاتي آنها خواستار اين هستند كه ايران را تحت كنترل در بياورند.

وي مي‌افزايد: من هميشه فكر مي‌كردم اسم "فرماندهي مركزي " اسم عجيبي براي فرماندهي عمليات نظامي آمريكا در خاورميانه باشد، مركز چه چيزي؟ ايران حالا خود را در محاصره نظامي مي‌بيند كه فرماندهي مركزي آمريكا در قطر دقيقا در مركز اين محاصره قرار دارد.

به‌علاوه ايران مدت زمان طولاني است كه هدف تلاش‌هاي جمعي به رهبري صهيونيست‌ها است و فشارهاي كنترل شده براي اعمال تحريم به منظور تحت فشار قرار دادن مستقل‌ترين كشور خاورميانه قرار دارد. و به اين خاطر است كه آنها از مساله هسته‌اي ايران به صورت كاملا ناعادلانه‌اي به‌عنوان كانوني براي حمله به دولت ايران استفاده مي‌كنند. محور صهيونيستي، نيويورك، لندن و تل‌آويو نمي‌پذيرند كه ايران از كنترل آنها خارج شده است.

***سرنوشت تاريك رژيم صهيونيستي***

بولين با اشاره به رژيم صهيونيستي مي‌گويد: من دليلي براي بقاي كشوري جعلي كه توسط تروريست‌ها اداره مي‌شود و همسايه‌هاي آن و ساير كشورهاي جهان از آن نفرت دارند نمي‌بينم. بقاي آن اصلا قابل تحمل نيست، و علت وقوع وقايع يازده سپتامبر هم همين است، تا بتواند نظاميان آمريكا را به خاورميانه بياورد تا از صهيونيست‌ها حمايت كنند.

افكار عمومي مردم جهان در نتيجه جنايات و قصاوت‌هاي دنباله‌دار صهيونيست‌ها به‌شدت عليه اسرائيل شده است. رژيمي كه اين‌قدر مورد تنفر است نمي‌تواند زياد باقي بماند.

***سيطره صهيونيست‌ها بر پيكره تصميم‌گيري در واشنگتن***

بولين مي‌افزايد: نفوذ يهوديان و كنترل آنها بر دولت آمريكا باعث مي‌شود، واشنگتن مانع برخورد جامعه جهاني با رفتار اين كشور هسته‌اي قانون شكن شود. حق وتو آمريكا در شوراي امنيت سازمان ملل به صورت موثري از اسرائيل براي اعمال تحريم‌ها عليه اين رژيم براي ده‌ها سال حمايت كرده است.

ولي شكست در اجراي قوانين بين المللي و اعمال محدوديت‌ها عليه اين رژيم باعث به‌وجود آمدن رژيمي حيواني شده است كه حالا ديگر از كنترل خارج شده است. در صورتي كه قوانين بين‌المللي اعمال شده بود، اسرائيل مجبور مي‌شد رفتارش را اصلاح كند و راهي براي زندگي صلح‌آميز در كنار فلسطيني‌ها و همسايه‌هاي آن پيدا كند.

بولين با اشاره به حمله صهيونيستها به كشتي آزادي كه عازم غزه بود، گفت: اگر ايران مرتكب چنين كشتاري در آب‌هاي آزاد مي‌شد به سرعت و شديدا توسط سازمان ملل و جامعه بين‌المللي مجازات مي‌شد.

به‌علاوه اگر هر كشور ديگري غير از اسرائيل يك و نيم ميليون شهروند غير نظامي را محاصره كند و سختي و مشكلات طاقت‌فرسايي را براي مردم اين منطقه ايجاد كرده بود، توسط تمام كشورهاي جهان محكوم مي‌شود.

براي اينكه واكنش ملايم دولت آمريكا بر محاصره و كشتار 9 فعال صلح را متوجه بشويم بايد يادآور شويم كه "رام امانوئل "، رئيس ستاد كاركنان كاخ سفيد در دولت اوباما، يك هفته قبل از حمله به كاروان امدادرسان غزه به اسرائيل سفر كرد و تنها 4 روز قبل از حمله با نتانياهو ديدار كرد. اين در شرايطي است كه امانوئل يك اسرائيلي است.

وقتي بحث به واكنش اروپايي‌ها مي‌رسد ما اتحاديه اروپايي ضعيفي را در پيش رو داريم كه برخي اقدامات مثبت كشورهاي عضوش را دلسرد مي‌كند. به‌علاوه وزراي خارجه اروپا به ياد دارند كه چه اتفاقي براي "آنا لينده " از سوئد افتاد، فردي كه خواستار تحريم اسرائيل توسط اتحاديه اروپا شده بود. او در روز روشن در استكهلم كشته شد.

***ريشه پوسيده رژيم آپارتايد صهيونيستي***

مردم آمريكا از جنگ‌هاي پر هزينه و مصيبت‌آميز در خاورميانه خسته شده‌اند. هر روز افراد بيشتري به جمع افرادي كه متوجه اين مي‌شوند كه از آنها براي حمايت از جنگ سوء استفاده شده است مي‌پيوندند.

افزايش فاصله بين افرادي كه مي‌دانند به آنها دروغ گفته شده است و دولت آمريكا كه شواهد را مخفي مي‌كند به هيچ‌ عنوان قابل تحمل نيست. وقتي‌كه حقايق درباره يازده سپتامبر به حد خطرناكي برسد آن موقع است كه زلزله‌اي سياسي رخ خواهد داد كه تمام مجرمان را از قدرت به زير خواهد آورد. به همين خاطر است كه كشف الكترود‌هاي قوي در گرد و خاك ويرانه‌هاي ساختمان تجارت جهاني بسيار مهم است.

اين مساله به توضيحات دروغ دولت درباره دليل وقوع حملات يازده سپتامبر پايان مي‌بخشد.
زماني كه فريبكاري‌ها و دروغ‌هاي مرتبط با يازده سپتامبر بر ملا شود آن زمان اسرائيل ديگر در دنيا دوستي نخواهد داشت.

رژيم نژاد‌پرست و نظامي و صهيونيستي اسرائيل مانند ديكتاتوري كمونيستي شوروي سابق و آپارتايد آفريقاي جنوبي است. چنين حكومت‌هاي بي‌طرفداري بعضا بدون شليك گلوله‌اي از پا در مي‌آيند. آنها سرنگون مي‌شوند به اين خاطر كه از ريشه پوسيده‌اند و ديگر نمي‌توانند ادامه دهند.
 
[url]http://www.asriran.com/fa/news/135539/تبادل-پيام‌هاي-عبري-مشكوك-لحظاتي-قبل-از-حملات-11-سپتامبر[/url]
 
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد [External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”