ما اعلامیه حقوق بشر را به آتش می کشیم!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 815 بار
سپاس‌های دریافتی: 110 بار

Re: ما اعلامیه حقوق بشر را به آتش می کشیم!

پست توسط sevrous »

داداش كمي كوتاه بيا.انگاري جو گير شديها ::ns
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1777 بار

پست توسط ramin-am »

دوست عزیز یه کم آروم
خب ما هم ناراحتیم ما هم عصبانی شدیم ولی با سوسزوندن خراب کردن چی درست میشه جز اینکه خرابتر هم یشه
حالا مسله اینجاست دوستان ما که الان داریم اینجا خودمون رو میکشیم که میزنیم داغون میکنیم اله میکنیم بله میکنیم چرا تو این مدت که همه داشتن تبلیغات منفی علیه اسلام و قران میکردن یک بار نخواستیم چهره واقعی اینها رو نشون بدیم تا کسانی که دست پرورده خود دشمن هستن نماد اسلام نباشن ؟
من فقط یه سوال دارم از خودم از همه شما یک بار فقط یک بار به یک آیه به یک سوره کوچیک قرآن که هر روز توی نمازمون میخونیم فکر کردین فهمیدین چی میگه؟
حالا اگه فهمیدین به همونهایی که ما رو تروریست نام میبرن از این آیه چیزی گفتین؟
اوها کتاب قران رو سوزندن ما اون رو روی سرمون میذاریم ولی آیا تو قلبمون هم گذاشتیم؟
مطمئن باشید هر چی هست اول از خودمن هستش نه از کس دیگه ای .اول خودمون باید کاری میکردیم.چرا منتظر یه مسول باشیم چرا منتظر دولت حکومت و یا هر مقام دیگه باشیم که از ما دفاع کنه .
نخیر ما نمیسوزونیم ما به جای سوزوندن جسم اونها فکر اونها رو باید بسزونیم تبلیغات اونها رو نابود کنیم .
اون وقت خواهیم دید که دیگه کسی جرات نخواهد کرد توهین کنه .
میدونید ما لفضا به همه چیز اعتاقد داریم نه قلبا این بلا ها هم از همین هستش .
ولی اونها به هدفی که دارن قلبا اعتقاد دارن
یکی از استیدم میگفت یهودی ها معتقدترین انسانها به آخر الزمان هستن میدونید همه این کارها فقط به خاطر همین اعتقاد هستش؟
اونها میگن آخر الزمان و منجی آخر الزمان که ظهور کنه قوم بنی اسراییل حاکم کل جهان میشه البته اونها جنبه های مادی رو رو در نظر میگیرن .
حالا ما چرا یک قدم بر نمیداریم تا حق واقعی رو نشون بدیم یا به همه ما یاد دادن که باید صبر کنیم و گریه زاری کنیم و بذاریم بهمون ظلم بشه تا مهدی(ع) ظهور کنه؟
مشکل ما اینه که سطحی نگیریم
همین مطالب شما که نمیدونم میخواین بسوزونید نابود کنید خراب کنید خیلی معذرت میخوام اگه شما اینقدر مسلمانید این جمله علی (ع) رو به مالک اشتر رو شنیدین؟
انسانهایی که بر آنها حکومت میکنی دو دسته اند یا برادر دینی تو هستند یا همانند تو انسان هستند.
به ما گفته شده جهاد کنید ولی جهاد یعنی موشک و توپ و تانک نیست کوکتلمولوتوف نیست آتش نیست
سلاح میتونه قلم باشه همین اینترنت باشه .
متاسفانه توی کشور ما مبارزه نرم و ایدولوژیکی جا نافتاده به ما گفتن ننویس به ماگفتن اینترنت بده
تا جایی بر خلاف نظرات ما نظر داده اونجا رو بستیم تخته کردیم
عوض جواب دادن به مسله صورتش رو پار کردیم .پس این بلاها به سر ما میاد مقصرش خومدمونیم نه کس دیگه.
دنبال سوزوندن اسرائیل نباشیم که خودمون هم میسوزیم
دنبال نابودی افکار صهونیسم باشیم که هر چیزی اگر تفکرش نابود بشه پوچ میشه .
اولا ما انسانیم ثانیا ایرانی و مسلمان
اگر به خدا ایمان داریم باید با گفته های خدا قدم به قدم بریم جلو
اگر مثلا مسولان ما فکر میکنن تنها راه مقابله با افکار صیهونیستی و مخالف بستن راههای ورود این افکار هستش سخت در اشتباه هستن
بلکه تنها راهش تربیت انسانهایی هستش که با استفاده از همین راههای نفوذ افکار به منشا این افکار حمله کنن .
به رویاهایت بی اندیش ..........
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 62 بار
سپاس‌های دریافتی: 114 بار
تماس:

پست توسط Fantoom121 »

آقا من که واقعا خجالت کشیدم از این متن سخیف در ضمن شما کدوم ما را میگفتید؟چون ما که من میشناسم اول ایرانی‌ هستم بد مثلمان و به ایرانی‌ بودنم افتخار می‌کنم و به مسلمون بودنم هم ولی‌ تمدن ۲۵۰۰ ساله من اول میگه فکر کن بد دهنتو باز کن

شما هم بشین تا فردا صبح بگو ما، ما، ما اما مشخص کن کدوم ما من ایرانیم و مسلمون عاشق دینم و کشورم و تمدنم و مسلما خودمو جزؤ اون ما شما نمیدونم ممنونم

البته جسارت به شما نشه‌ها ولی‌ زبونت مشت ا دم بی‌ سواد نون به نرخ روز خور بعضی‌ وقتها میرند تو جو خود بزرگ بینی‌ و طوری از ناموس حرف میزنند که انگار فراموش کردند اون ضرب المثل ایرانی‌ که میگه اول یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوال دوز به مردم و تدأعی کنند این حرف هستند که کافر همه را به کیش خود پندارد البته مطمئنم که می‌فهمید منظورم دوستان نیستند :P :-o
 تصویر
تصویر 
  در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟ 
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7629 بار
تماس:

پست توسط HORLIKAN »

Fantoom121 نوشته شده:آقا من که واقعا خجالت کشیدم از این متن سخیف در ضمن شما کدوم ما را میگفتید؟چون ما که من میشناسم اول ایرانی‌ هستم بد مثلمان و به ایرانی‌ بودنم افتخار می‌کنم و به مسلمون بودنم هم ولی‌ تمدن ۲۵۰۰ ساله من اول میگه فکر کن بد دهنتو باز کن

شما هم بشین تا فردا صبح بگو ما، ما، ما اما مشخص کن کدوم ما من ایرانیم و مسلمون عاشق دینم و کشورم و تمدنم و مسلما خودمو جزؤ اون ما شما نمیدونم ممنونم

البته جسارت به شما نشه‌ها ولی‌ زبونت مشت ا دم بی‌ سواد نون به نرخ روز خور بعضی‌ وقتها میرند تو جو خود بزرگ بینی‌ و طوری از ناموس حرف میزنند که انگار فراموش کردند اون ضرب المثل ایرانی‌ که میگه اول یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوال دوز به مردم و تدأعی کنند این حرف هستند که کافر همه را به کیش خود پندارد البته مطمئنم که می‌فهمید منظورم دوستان نیستند :P :-o

واقعا با اين نوع نظر ها ميشه فهميد كه دول غربي در تهاجم فرهنگي عليه مسلمين جهان بسيار موفق بودن.

قران شما رو اتش زدند و دم نميزنيد . شما رو بي ابرو كردند دم نميزنيد شمارو مسخره عام و حاص كردن دم نميزنيد.

پس همين ها لياقت شما .... هستند كه فكر ميكنيد غرب براي شما ارزش قائله.

اين اولين بحثي نيست كه به اينجا كشيده ميشه. اصولا هر وقت كه بحث بين حق و باطل پيش مياد معدود افرادي هستند كه هميشه غلام حلقه به گوش باطل بودند خواهند بود.

طلب مغفرت ميكنم از خداوند بزرگ كه شما منحرفين رو به راه حق برگرداند.
هرچند كه زياد نميشه مطمئن بود.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 938 بار

پست توسط vahid_kh »

جمیعا صلوات بفرستید.!!!!
از خاك بر امديم و خاك بر سرمان شد.
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1777 بار

پست توسط ramin-am »

ادامه بحث بی مورد هستش
فقط یک بار از خودتون بپرسید اونایی که ادعای مسلمونی میکنید چقدر قران رو شناختین و شناسوندین
من هیچ اداعیی ندارم من هنوز جاهل جاهل هستم
اینقدر دنودن نشون ندید
این نتیجه ندانم کاری خودمون هستش
این نتیجه منزوی کردن خودمون هستش این نتیجه غرب ستیزی کور کورانه ما هستش
چرا تو این 9 سال یادتون نبود به همه دنیا بگید این قران به ما نگفته برید بکشید بمب بذارید
چرا نگفتید قران به ما گفته به همه انسانها محبت کنید کم فروشی نکنید حق همدیگه رو نخورید چرا به جای اینا همش آیه جهاد خوندین
اونوقت دیگه لازم نبود جلوی این توهین بزرگ ما صف بکشیم
اون وقت خود اون مردمی که توی آمریکا بودن نمیذاشتن
من شرم میکنم از جمله دانشجوی دانشگاه هاروراد توی وبلاگش که زیر عکس برجهای ویران شده نوشته
:من اسلام رو اینطوری شناختم
این یعنی شرم به من مثلا تحصیل کرده ایرانی مسلمان که دم از حق و علی و مهدی میزنم
واقعا شرم به من و شمایی که الان دم از مسلمانی میزنی و میگی باید کشت
شرم .
به رویاهایت بی اندیش ..........
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 50 بار
سپاس‌های دریافتی: 181 بار

پست توسط zector »

حیف که نمی خواستم وارد بحث شوم اما دیدم باید وارد شوم!

جسارت به شما نشه ها ولی به قول دکتر عباسی بعضیها اگر ناموسشون رو تخت با غربی هم ببینند ,خوشحال هم می شوند... .

همانی که گفته بود کارتون بابا لنگ دراز و کارتون های دیگر، غیراخلاقی و ضد ارزشی هستند(!)==> در برنامه شبکه سوم امروز و فردا.
دیگر تا آخر خط را بخوانید.

ضمنا" کیارش جان، اگر اشتباه نکنم شما خودتان خارج از کشور سکونت دارید. آیا حاضرید همین الان بروید مثلا" به نشانه اعتراض جمع شوید در خیابان های آنجا تظاهرات کنید. ببخشید توهین نباشه، عمرا" چنین کاری را بکنید.
همچنین یهودی ها را همه به چشم صهیونیست نگاه نکن. این توهین به یک قوم است. بسیاری از یهودیان انسان های معتقدی هستند و مثل ما مسلمان ها، روزه می گیرند و غذاهای آنها هم حلال و حرام داره (مثلا" مثل ما گوشت خوک نمی خورند).

خدواند همه را به راه راست هدایت فرماید
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym »

خیلی جالبه؛ معلوم شد طرفدارای آمریکا و آتش زدن قرآن، در سنترال هم حضور دارند!!!

کسانی که در برابر این متن جبهه گرفتن، نکنه می خواهید بگید طرفدار آمریکا نیستید؟

اگه نیستید چرا طاقت ندارید، یک نفر چند خط بنویسه، حتی اگه بگیم که توهین هم کرده، باز هم به کی توهین کرده؟ به شما؟

واقعا برای بعضی از دوستان متاسفم که کار رو به جایی رسوندن که عملا دارن از غربی ها دفاع می کنن.

یکی منشور فعلی حقوق بشر رو با منشور کوروش اشتباه گرفته، یکی دیگه اول ایرانیه بعد مثلمون!!! ، یکی دیگه مفسر قرآن شده و ...

بهونه هم نیارید، مرد باشید اگه می خواهید از غرب دفاع کنید، راست و پوست کنده حرف خودتون رو بزنید، اگر هم طرفدار غرب نیستید، لازم نیست توی یک انجمن به زبان فارسی به چند خط متن ضد غربی واکنش نشون بدید.

واقعا متاسفم تصویر

بهتره مدیران هر چه زودتر جلوی این بی حرمتی ها رو بگیرن
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[External Link Removed for Guests]
==================================    
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7629 بار
تماس:

پست توسط HORLIKAN »

yasermym نوشته شده:خیلی جالبه؛ معلوم شد طرفدارای آمریکا و آتش زدن قرآن، در سنترال هم حضور دارند!!!

کسانی که در برابر این متن جبهه گرفتن، نکنه می خواهید بگید طرفدار آمریکا نیستید؟

اگه نیستید چرا طاقت ندارید، یک نفر چند خط بنویسه، حتی اگه بگیم که توهین هم کرده، باز هم به کی توهین کرده؟ به شما؟

واقعا برای بعضی از دوستان متاسفم که کار رو به جایی رسوندن که عملا دارن از غربی ها دفاع می کنن.

یکی منشور فعلی حقوق بشر رو با منشور کوروش اشتباه گرفته، یکی دیگه اول ایرانیه بعد مثلمون!!! ، یکی دیگه مفسر قرآن شده و ...

بهونه هم نیارید، مرد باشید اگه می خواهید از غرب دفاع کنید، راست و پوست کنده حرف خودتون رو بزنید، اگر هم طرفدار غرب نیستید، لازم نیست توی یک انجمن به زبان فارسی به چند خط متن ضد غربی واکنش نشون بدید.

واقعا متاسفم تصویر

بهتره مدیران هر چه زودتر جلوی این بی حرمتی ها رو بگیرن

بله اقا ياسر در اين سنترال هم هستند و متعصفانه كسي جلو اينها رو نميگيره.

به نظر من بايد اين بحث ادامه پيدا كنه تا دوشمنان بيشتر خود نمايي كنن و ما هم بيشتر اونهارو بشناسيم.

اگه مثل هزاران دفعه قبل اين تاپيك قفل بشه باز هم همين آش و همين كاسه.

بالا خره يك روز بايد خوب از بد جدا بشه يا نه؟

در مورد غرب گرايي بعضي ها هم هيچي نگيم بهتر چون باز هم فحش مشنويم.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 50 بار
سپاس‌های دریافتی: 181 بار

پست توسط zector »

دوست عزیز، "مسلمان " صحیح است.

ضمنا" این تاپیک س ی ا س ی است. از مدیران خواهش می کنم آنرا قفل کنند.
والسلام
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14910 بار
سپاس‌های دریافتی: 14993 بار

پست توسط oweiys »

دانشجوی دانشگاه هاروراد توی وبلاگش که زیر عکس برجهای ویران شده نوشته من اسلام رو اینطوری شناختم

دانشجویی که اسلام رو این جوری بشناسه ایراد از خودش هستش که کامل تحقیق نکرده که فرق وهابیت و صهیونیسم با اسلام در چیه .

به اون دانشجو بگید که ما هم دموکراسی اسرائیلی رو با کشتار مردم بی گناه فلسطین شناختیم .

جسارت به شما نشه ها ولی به قول دکتر عباسی بعضیها اگر ....

شما مثلا اومدید گوشش رو درست کنید زدین چشمش هم که .... / برادر من این چه استدلالیه ، تو فروم عمومی ؟

از حق با ناحق دفاع می کنی؟ / خیلی از بچه ها از همین جمله شما جریح شدن
آخرین ويرايش توسط 1 on oweiys, ويرايش شده در 0.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

پست توسط sinaset »

سلام دوستان

به نظر من بهترین اقدام متقابل

1- خواندن بیشتر قران (با ترجمه) و عمل صحیح با ان
2- گسترش فرهنگ قرانی خوانی (همراه با ترجمه) در سطح جامعه و نفوذ ان به مدارس (با ترجمه و تفسیر)
3- حضور مردم در مساجد (پایگاه اول ما،که واقعا مساجد قویتر از پایگاه های نظمی ما هستن)، و سپس اجرای مراسم قران خوانی دسته جمعی با ترجمه و تفسیر (توسط یک عالم برای جمع ) در مساجد .(برای گسترش فرهنگ قران خوانی و کسب علم از عالم و اونس بشتر با قران و درک مفهایم و ...............)

قرانی کتاب نیست که بشه با یک بار خوندنش در سال بگویم دیگر بس است ، بلکه باید هر روز خوانده شود ، تا با پوست و گوشت استخانمان پیوسته شود ، تا ان وقت معنی زندگی واقعی را بفهوم که چیزی جز در کنار زیستن همراه با قران نیست (تمام ارزش قران به این است که کلام خداست ، کلامی خدایست که فرمانده کل عالم است ، پس او بهترین راه ها را برای رسیدن به خودش در کتاب خود (برای ما مسلمان قران) اورده است که قطعا با رسیدن به او همه چیز را به دست می اوریم )

پس ان کافران خوب فهمیدن کجا را بزنند ، دقیقآ مرکز فرمانده ای اصلی مسلمان را زدند . قران در عصر حاضر هم در اوج مظلومیت به سر می برد (اب در کوزه است ما تشنه لبان می گردیم)

نتیجه گیری نهایی بهترین واکنش در مقابل این کار زشت ، گسترش فرهنگ قرانی خوانی و عمل به ان در سطح جامعه می باشد .

باتشکر تصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”