هووهای مرگبار ؛ مسؤولان بی مسؤولیت / جان آدمیزاد چقدر ارزان

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: هووهای مرگبار ؛ مسؤولان بی مسؤولیت / جان آدمیزاد چقدر ار

پست توسط Sami 1993 »

درباره بنز های پلیس :
من شنیدم ایران حاضر شده در عوض دریافت بنزهای کلاس Cو E (تیپ کلاسیک (پایه ) نه الگانس) برای نیروی انتظامی و E کلاسهای استیشن برای سازمان بهشت زهرا ،سهام خودش رو در شرکت مرسدس بنز واگذار کنه. از قرار معلوم ارزش سهام ایران خیلی بیشتر از این تعداد خودرو بوده . این خودرو ها هنگام ورود به کشور تحت تیپ الگانس (در حالی که کلاسیک یا پایه بودن ) وارد شدن که قضیه مشکوک میزنه .
من این شنیده هارو 3سال قبل از یکی از دوستان پلیس شنیدم ، اگر دوستان بیشتر میداند یا چیز دیگر میگویند بنویسند چون در زمان مناقصه برای خودروهای پلیس شرکت BMWبرنده شده بود .
درباره کامیون ماک هم به قول یکی از دوستانم که سال قبل عضو همین سایت بوده و لینک وبلاگ carclubs رو که در زیر امضا قرار دادم مال وی است : کامیون ماک از جنگ جهانی دوم مثل ..... کار میکنه هنوز هم که داره کار می کنه . اگر دوستان بعضی از مستند های شبکه چهار که درباره ساخت بناهای عظیم در آمریکا است ببینند میبیند همین کامیونهای ماک ما با همین قیافه دارند کار میکنند.
شرکت ایران خودرو دیزل (به قول دوستان فرقون ) بیاد همون خاورهای قدیمی رو تولید کنه خیلی بهتره . امثال قضیه هوو در کل صنعت خودرو ما به فراوانی پیدا میشه ،دوستان یادشون که نرفته قرار بود یک سواری چینی جای پیکان رو بگیره .
مدیران خوروی ما بیکفایت و بی مسولیتن و چیزی از مدیریت سرشون نمیشه وگرنه همکاری با شرکتهای معتبر رو ول نمیکردند و به شرکتهای چینی که عمرشون به 10 سال هم نمیرسد نمیچسبند . ای کاش چین هم مارو تحریم میکرد .
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”