در آستانه بازي با سوريه؛ کريمي در تمرينات بايرن مصدوم شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۸۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

در آستانه بازي با سوريه؛ کريمي در تمرينات بايرن مصدوم شد

پست توسط sohrab_poet »

خبرگزاري فوتبال ايران – سرمربي تيم ملي روي حضور چند لژيونر در بازي مقابل سوريه حساب خاصي را باز کرده بود اما به نظر مي رسد امير قلعه نويي نمي تواند از وجود هافبک ايراني بايرن مونيخ در اين جدال استفاده کند.
کريمي در يکي از تمرينات بايرن به شدت مصدوم شد و نتوانست تيمش را در بازي با مونيخ 1860 همراهي کند. همچنين گفته مي شود اين ستاره شانس حضور در بازي تيم ملي مقابل سوريه را نيز از دست داده است.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ علي کريمي در آخرين تمرين تيم بايرن پيش از ديدار دوستانه مقابل مونيخ 1860 که سه شنبه گذشته برگزار گرديد، دچار آسيب ديدگي شد به نحوي که حدودا دو هفته قادر به انجام تمرينات پا به توپ نيست.
مصدوميت علي کريمي از ناحيه کشاله ران است به نحوي که پس از معاينه پزشک بايرن مشخص شد که اين بازيکن حداقل دو هفته قادر به تمرين نيست و نياز به استراحت و کارهاي درماني خاصي براي بازگشت به ميادين دارد.
کريمي که رضايت ماگات را براي حضور در تمرينات تيم ملي و متعاقب آن بازي با سوريه کسب کرده بود، قصد داشت پس ازحضور در اولين هفته رقابت هاي بوندس ليگا در بازي روز جمعه و مقابل دورتموند راهي ايران شود اما با اين آسيب ديدگي شديد از حضور در ايران بازماند.
پيش از اين کريمي قصد داشت شنبه هفته آينده راهي ايران شود تا در تمرينات تيم ملي حضور داشته باشد اما اين مساله به دليل مصدوميت منتفي شد.
در همين رابطه محمودرضا فاصلي پس از بازي تيم ايران با امارات با سرمربي تيم ملي از آلمان تماس گرفت و او را از وضعيت آسيب ديدگي کريمي مطلع ساخت
تصویر
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 1045
تاریخ عضویت: شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵, ۱۲:۰۵ ب.ظ
محل اقامت: بزقوش?؟قافلانکوه
سپاس‌های ارسالی: 2945 بار
سپاس‌های دریافتی: 2310 بار

پست توسط achachi98 »

حالا از اون طرف هم مي گن بايرن علي کريمي رو مصدوم نگفته يه نفر ديگرو گفته :-( :?
[External Link Removed for Guests]

Atlantis اگر اومدی به من pm بده منتظرتمتصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”