قلعه نويي: عرب ها فوتبال ايران را نابود مي کنند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: دوشنبه 8 خرداد 1385, 10:52 pm
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

قلعه نويي: عرب ها فوتبال ايران را نابود مي کنند

پست توسط sohrab_poet »

امير قلعه‌نويي پس از بازي مقابل امارات گفت: تيم ملي هنوز به آمادگي بدني و تاكتيكي لازم نرسيده است. ما نفرات اصلي را تا كنون در اختيار نداشته‌ايم تا برنامه‌هاي تاكتيكي را انجام دهيم.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران وي در ادامه افزود: ما در اين بازي در حفظ توپ و دادن پاس اشتباه چنداني نداشتيم و از لحاظ سرعت تيمي نيز پايين بوديم. چند فرصت گلزني نيز روي دروازه‌ي حريف ايجاد كرديم و از اين نظر از مردانم راضي هستم.
قلعه نويي با بيان اين كه ديدار برابر امارات نقاط قوت و ضعف تيم ملي را در آستانه بازي با سوريه نمايان خواهد كرد گفت: در اين مدت باقي مانده روي سه عامل حفظ توپ، دادن پاس‌هاي درست و بالا بردن سرعت تيمي كار خواهيم كرد.
سرمربي تيم ملي با هشدار به مسوولان فوتبال نسبت به حضور بازيكنان ايراني در ليگ‌هاي عربي به خصوص امارات گفت:‌ اين يك برنامه‌ريزي است تا فوتبال ما را نابود كنند. به عنوان مثال در سال 1987 نيز با حضور بازيكنان در ليگ قطر چنين وضعيتي براي فوتبال ما پيش آمد. هنگامي كه بازيكنان ايراني در ليگ‌هاي عربي بازي مي‌كنند و سپس به كشور باز مي‌گردند، سطح كيفي آنها پايين مي‌آيد و مسوولان فوتبال كشور بايد براي اين موضوع راه‌حلي بيانديشند.
سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان در پاسخ به اين سوال كه كدام يك از خطوط تيم ملي در اين بازي بهتر عمل كرد گفت: احساس من اين است كه در خط دفاع و دروازه‌بان نسبت به بقيه خطوط راضي كننده ظاهر شدند. ما شيوه‌ي تركيبي را در خط دفاع به كار گرفتيم كه جواب داد.
وي ادامه داد: اين براي اولين بار است كه پيش از اين كه وارد مسابقات ليگ شويم، در مسابقات ملي شركت مي‌كنيم. پيش از اين بازيكنان از لحاظ بدني، روحي،‌ رواني و تاكتيكي در ليگ آماده مي‌شدند؛ اما، اكنون ما تمام اين كارها را بايد در تيم ملي انجام دهيم.
قلعه نويي در خصوص زمان اعلام اسامي نهايي تيم ملي براي بازي مقابل سوريه گفت: تيم ملي همين 40 بازيكني است كه دعوت كرده‌ام. ما بر اساس قوانين فيفا مجبوريم كه براي هر بازي 23 نفر را معرفي كنيم. ساير بازيكنان كه در جمع اين ليست 23 نفره نباشند، به اين معنا نيست كه از تيم ملي خط خورده‌اند، آنها بعد از هر بازي به جمع ما ملحق خواهند شد
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”