با اين انقلاب و مردم "افتخاري " شدم؛ از ايران نمي‌روم

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

پست توسط victory67 »

استاد عليرضا افتخاري:
خبرگزاري فارس: استاد عليرضا افتخاري ضمن تكذيب خروجش از كشور، تاكيد كرد:‌ من با اين انقلاب و مردم "عليرضا افتخاري " شدم و هرگز به آنها پشت نخواهم كرد.

تصویر
به گزارش گروه "فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، روزنامه وطن امروز، امروز دوشنبه مصاحبه‌اي را از استاد عليرضا افتخاري در اين روزنامه منتشر كرد، افتخاري با تكذيب شايعه خروجش از ايران، مي‌گويد: من با اين انقلاب و مردم، عليرضا افتخاري شدم و هرگز به آنها پشت نخواهم كرد.

افتخاري اضافه مي‌كند: تمام وجود و زندگي‌ام مال مردم است و هرگز اين گوهر ارزشمند را با چيز ديگري عوض نمي‌كنم. كساني كه هر روز اخبار كذبي درباره من و خروجم از كشور منتشر مي‌كنند يا حسودند يا به اجانب تعلق خاطر دارند.

اگر قرار بود وطنم را ترك كنم، چرا در شرايط فعلي اين كار را كنم؟ اكنون به واسطه اين انقلاب، لطف مردم و عنايت خداوند، به چنين جايگاهي رسيده‌ام و هرگز اين توفيق الهي را با چيز ديگري عوض نمي‌كنم.

من در اين آب و خاك رشد كرده و بالنده شده‌ام و به عشق اين مردم كار مي‌كنم. من مانند كساني نيستم كه با اين انقلاب در دل‌هاي مردم جا گرفتند و بعد به آنها پشت كردند. هنرمند هرچه دارد از مردم است و نبايد وقتي به شهرتي رسيد فراموش كند كه از كجا به اينجا رسيده و خاستگاهش كجاست.

كسي حق ندارد بگويد اثر من از رسانه ملي پخش نشود. اگر كسي مايل به پخش اثرش نيست، خودش در يكي از شبكه‌هاي تلويزيون رو در رو به مردم بگويد كه دوست ندارد اثرش را مردم بشنوند.

البته اين يك شرط هم دارد و اينكه مدعي، آن چه در اين 30 سال به واسطه انقلاب و مردم به دست آورده، به آنها پس دهد.

انتهاي پيام/ك
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: با اين انقلاب و مردم "افتخاري " شدم؛ از ايران نمي‌روم

پست توسط Present »

خوشم اومد از جوابش ، جواب دندان شکنی برای بعضی ها بود
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”