قطبی: مگه تو ایرانی هستی؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 191
تاریخ عضویت: جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۸۸, ۹:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 870 بار
سپاس‌های دریافتی: 695 بار

قطبی: مگه تو ایرانی هستی؟

پست توسط atlantik »

قطبی که به دلیل فاصله کم پایان بازی تا پرواز تیم ملی در ابتدا نمی خواست به سالن کنفرانس مطبوعاتی برود در نهایت این کار را انجام داد. او البته قبل از رسیدن به سالن کنفرانس در مسیر راهروی رختکن به خبرآنلاین گفت: «فکر می کنم بچه های ما نمایش خوبی جلوی برزیل داشتند و توانستند تماشاگران ایرانی را که به ورزشگاه آمدند را راضی کنند. اگر روی چند اشتباه گل نمی خوردیم شاید شرایط فرق می‌کرد. اگر فقط کمی خوش شانس تر بودیم امروز نتیجه دیگری رقم می‌خورد.»

اما برای سرمربی تیم ملی در مسیر رسیدن به سالن کنفرانس اتفاق جالب دیگری هم افتاد و درست جلوی در ورودی با دسته ای از خبرنگاران ایرانی و اروپایی مواجه شد که داشتند درباره بازی حرف می زدند و افشین از میان این 4 نفر رو به خبرنگار سرویس فوتبال جهان خبرورزشی کرد و از او به انگلیسی پرسید به نظرت داور در مردود دانستن گل تیم ایران اشتباه نکرد؟ من با این بازی به تیمم برای آینده خیلی امیدوار شدم. اینکه بتوانیم در بازی های مهم جام ملتها نمایش بهتری از قبل داشته باشیم.» و البته در جواب به انگلیسی شنید که گل تیم ملی ایران هیچ مشکلی نداشته. سری از دو طرف به معنای تائید تکان داده شد و مربی تیم ملی با اعتماد به نفسی بیشتر در صحت نظر خود راهی کنفرانس شد و بر مردود شدن گلش تاکید کرد. او البته در لحظه ترک سالن دوباره با همان خبرنگار روبرو شد که داشت به فارسی می‌گفت: «خسته نباشید آقای قطبی.» افشین هم که نتوانست جلوی خنده خود را بگیرد با تعجب گفت:« مگر تو ایرانی هستی؟»

khkabaronline.ir
[FONT=Courier New]من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند  [FONT=Courier New][COLOR=#7030a0]چون   "پ" ندارد!   

[FONT=Microsoft Sans Serif]دکتر علی  
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”