اسراییل هم چاره ای جز پذیرفتن ایران هسته ای ندارد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 325
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۹, ۱:۴۰ ب.ظ
محل اقامت: ایران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب
سپاس‌های ارسالی: 1369 بار
سپاس‌های دریافتی: 1309 بار

اسراییل هم چاره ای جز پذیرفتن ایران هسته ای ندارد

پست توسط امیر جمالی »

با سلام به همه دوستان عزیز
پس از اینکه یکی از دوستان مطلبی را به عنوان - امریکا باید ایران هسته ای را بپذیرد- در این جا قرار داد و همه دیدیم و لذت بردیم ، اینک
توجه همه دوستانم را به گزارش جروزالم پست جلب میکنم.
  
[URL=<A]جروزالم پست: اسرائيل هم چاره اي جز پذيرفتن ايران هسته اي ندارد (خبر ويژه)
[/URL]
  
رژيم صهيونيستي پس از 2 سال هياهوي گسترده مبني بر اينكه به هيچ قيمتي نمي گذارد ايران هسته اي شود، در حال تدارك براي مرحله پس از هسته اي شدن كامل ايران است.
مطبوعات صهيونيستي در گزارشي كه وزارت خارجه اين رژيم هم آن را تأييد كرده، اعلام كردند شوراي امنيت ملي و وزارت خارجه اسرائيل طرحي را براي وضعيت بعد از ايران هسته اي تدوين مي كنند.
به گزارش مطبوعات اسرائيل و سايت وزارت خارجه اين رژيم، «وزارت خارجه اسرائيل در مباحثات داخلي خود به بررسي اين وضعيت پرداخته كه جمهوري اسلامي علي رغم همه تلاش هاي بين المللي و فشارها و تحريم ها بتواند به بمب اتمي هم دسترسي پيدا كند. محافل وزارت خارجه مي گويند ايران هسته اي يك فاجعه است ولي ما بايد خود را براي چنان وضعيتي كه ايران بمب اتمي را هم ساخته باشد، آماده كنيم.
روزنامه «جروزالم پست» كه گزارش مفصلي را به اين خبر اختصاص داده نوشت: «تنها وزارت خارجه نيست كه خود را براي چنين احتمالي آماده مي سازد، بلكه در شوراي امنيت ملي اسرائيل نيز بررسي اين احتمال ادامه دارد و آن ها هم مي كوشند گزينه هاي آينده را شناسايي و بررسي كنند.»
به گزارش سايت وزارت خارجه اسرائيل، «رسانه ها تاكنون بارها از احتمال بمباران تأسيسات اتمي ايران توسط اسرائيل سخن گفته اند اما ارزيابي برخي تحليلگران تاكنون آن بوده كه ايالات متحده، و به ويژه دولت پرزيدنت اوباما، آن هم پس از وقايعي كه در افغانستان و عراق مي گذرد، براي انهدام تأسيسات اتمي ايران پيشگام نخواهد شد. از سوي ديگر، اسرائيل نيز بر اين باور است كه نبايد از اسرائيل توقع داشته باشند يك تنه به مصاف اين چالش برود. تاكنون تلاش اسرائيل در همه سطوح تماس هاي ديپلماتيك و مراجعات بين المللي مصروف آن بوده كه از اتمي شدن ايران جلوگيري كند ولي نتايج به دست آمده در حدي نيست كه بتوان اميدوار بود از تلاش اتمي دست بردارد. در گزارش هاي پيشين همچنين گفته شده بود كه در ايالات متحده نيز مشاورات و مباحثاتي انجام گرفته كه اگر ايران بالاخره به بمب اتمي دست يابد، چه بايد كرد. با انتشار اين گزارش ها احتمال داده شده بود كه برخي مقامات آمريكايي با بمب هسته اي ايران كنار آمده باشند.»
جروزالم پست نيز در گزارش خود نتيجه مي گيرد: فاش شدن تشكيل تيم جديد در وزارت خارجه اسرائيل براي بررسي گزينه هاي فرداي ايران هسته اي، نخستين نشانه از اين واقعيت است كه ظاهراً مقامات اسرائيل به اين نتيجه رسيده اند كه در آينده تنها قدرت هسته اي منطقه اي نخواهند بود و بايد واقعيت ايران هسته اي را هم بپذيرند.
 
 
  [TD] [/TD]  کیهان 3/8/1389
اللهم عجل لولیک الفرج
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 656
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۸۹, ۱:۱۱ ب.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3412 بار

Re: اسراییل هم چاره ای جز پذیرفتن ایران هسته ای ندارد

پست توسط dolphine »

وقتی پاکستان سالهاست که به بمب اتم دست پیدا کرده . پس چطور اسرائیل فکر میکنه قدرت اول هسته ای منطقه هستش .!!!؟ :-x
==========================================
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”