تصاویری دردناک و دلخراش از پدیده "كودكان هيولايي"

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث پزشکي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 870 بار
سپاس‌های دریافتی: 695 بار

تصاویری دردناک و دلخراش از پدیده "كودكان هيولايي"

پست توسط atlantik »

پديده «كودكان هيولايي»، پديده‌اي است كه با حمله‌هاي نظامي آمريكا ومتحدانش به كشورهايي مانند عراق و افغانستان موضوعيت پيدا كرده است.
تصویر
به گزارش آخرین نیوز به نقل از فارس«كودكانهيولايي» همان كودكاني هستند كه به‌واسطه استفاده از اورانيوم ضعيف‌شده‌توسط آمريكا و اثرات آن بر والدين آنها به‌صورت ناقص به دنيا مي‌آيند كهبه‌خاطر شمايل آنها به اين نام خطاب مي‌شوند.

تثبيت اورانيومرقيق‌شده روي جنين زن باردار رشد آن را دچار اختلال مي‌كند و موجب تولدنوزاداني معلول مادرزادي مي‌شود كه هرگز ديده نشده است يا بسيار نادر بودهاست. به اين ترتيب بسياري از اين اطفال بدون سر و عضو به دنيا مي آيند.وقتي يك زن عراقي بچه اي به دنيا مي آورد، اولين سؤال او اين نيست كه دختراست يا پسر بلكه مي پرسد آيا كودك من معمولي است يا ...

با توجه بهآنكه عمر اورانيوم به كار رفته در تسليحات آمريكايي‌ها 4.5 ميليارد سالاست، آن‌ها مطمئن بودند كه افغان‌ها تا نسل‌ها از نقص‌هاي مادرزادي وسرطان رنج خواهند برد.

خبرگزاري فارس با عذرخواهي از خوانندگان خودبه واسطه انتشار اين تصاوير دلخراش، بازخواني جنايات منحصر به فرد درتاريخ بشريت توسط امریکاو همپيمانانش را بر خود فرض مي داند.

گفتني است تصاوير منتشر شده، از سوي يكي از متخصصان افغان در اختيار خبرگزاري فارس قرار گرفته است.!
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
[FONT=Courier New]من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند  [FONT=Courier New][COLOR=#7030a0]چون   "پ" ندارد!   

[FONT=Microsoft Sans Serif]دکتر علی  
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد پزشکي”