<(( دکتر پریرخ دادستان درگذشت ))>

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3433 بار
سپاس‌های دریافتی: 3949 بار

<(( دکتر پریرخ دادستان درگذشت ))>

پست توسط naghme »

دکتر پریرخ دادستان استاد برجسته و نامدار روانشناسی و چهره ماندگار کشور در گذشت 
 __________________________________ [COLOR=#0dd0e0]

[COLOR=#0dd0e0]    پریرخ دادستان چهره ماندگار روانشناسی کشور، استاد برجسته و صاحب نام این رشته، عضو هیات علمی و رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ، در هفتاد و هفت سالگی درگذشت.     

[COLOR=#0dd0e0]   تصویر 

پریرخ دادستان در سال 1312 در تهران بدنیا آمد، وی پس از اخذ دیپلم ادبی در سال 1330 برای ادامه تحصیل به سوئیس اعزام شد. وی دکترای رشته روانشناسی را زیر نظر پروفسور ژان پیاژه در سال 1339 از دانشگاه ژنو دریافت کرد. وی در سال 1354 عضو هیات علمی دانشگاه تهران شد، تا مقام استادی ارتقاء یافت. وی در سال 1381 به عنوان چهره ماندگار در رشته روانشناسی معرفی شد. وی سالها با گروه روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب همکاری داشت. وی رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب بود.        من و دوستانم متاسفانه زیاد نتونستیم از تجربیاتشون استفاده کنیم و باهاشون به صحبت و بحث بنشینیم و بیشتر درگیر کتاب هاشون با متن سنگینش بودیم، اکثر اوقات که بچه ها می دیدنشون گلایه بابت متن سنگین کتبشون می کردند .  [COLOR=#7030a0]من به شخصه خیلی سوال های درسی و غیر درسی داشتم که هر روز از امروز به فردا می انداختمشون و می گفتم بعداً ازشون می پرسم و الان ... باورم نمیشه که ...     تصویرتصویرتصویر     
  ... که زمانه و روزگار رحم و مروت با کسی نداره و برنامه خودشو پیش میبره از من به شما به عنوان یک دوست نصیحت که برای استفاده از تجربیات افراد برجسته شاید یک لحظه دیگر هم دیر بشه و قدر لحظه ها رو در کنارشون بیشتر باید دونست.تصویرتصویرتصویر    

باغ ملکوتم نیم از عالم خاک   
   چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم.  

[COLOR=#0dd0e0]   روح ایشان نیز در ملکوت شاد باشد.    تصویرتصویرتصویر

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”