مستند ايرانيوم، ايران هراسي اتمي + تصوير

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

مستند ايرانيوم، ايران هراسي اتمي + تصوير

پست توسط Sami 1993 »

مستند ايرانيوم، ايران هراسي اتمي + تصوير
خبرگزاري فارس: صندوق كلاريون توليدكننده مستند جهاد سوم، در جديدترين پروژه "ايران هراسي اتمي " با تلفيق دو واژه ايران و اورانيوم، مستند "ايرانيوم " را ساخته كه ايران را خطرناك‌ترين تهديد اتمي جهان معرفي كرده است.

تصویر
[External Link Removed for Guests]
-------------------------------
به گزارش خبرنگار ديپلماسي عمومي خبرگزاري فارس، صندوق كلاريون توليدكننده مستند جهاد سوم، در حال توليد يك مستند جديدي است كه ايران را "تهديد هسته‌اي " معرفي كرده است.

در سايت اين مستند ادعا شده است: از شروع انقلاب اسلامي در سال 1979 ايران دشمني تمام‎عياري را براي غرب به نمايش گذاشته و با ايدئولوژي افراطي خود بيشتر از 30 سال است كه جهان را تهديد مي‌كند ما معتقديم كه اين مستند مهمترين و به موقع‌ترين فيلمي است كه ما مي‌توانيم درحال حاضر بسازيم.

تهيه كنندگان اين مستند ادعا كرده اند: فيلم 45 دقيقه‌اي ما اصول انقلاب را توضيح مي‌دهد و به صورت تصويري دشمني و خشونت ابراز شده توسط رهبران ايران را به نمايش مي‌گذارد، فيلم به طور مستند نيات سوء رفتاري رژيم نسبت به شهروندان را به ترتيب تاريخي شرح خواهد داد و استفاده رژيم از ترور در خارج براي تحميل كردن ضربات مرگبار نسبت به دشمنان خودساخته را به تصوير مي‌كشد.

در اين مستند كه دقيقاً با هدف ايران‎هراسي تهيه شده، ادعا شده است: اكنون 30 سال از شروع انقلاب ايران مي‌گذرد و ايران در آستانه هسته‌اي شدن مي‌باشد، بر اساس بعضي تخمين‌ها، ايران كمتر از يك سال ديگر تا توليد يك سلاح هسته‌اي فاصله دارد و شايد هم كمتر، ايران به طور نامتناقض سعي در پنهان كردن نيات و پيشرفتش در برنامه هسته‌اي‌ خود دارد و يك بازي محتاطانه و در عين حال تهاجمي و زيركانه را به صورت ديپلماسي فريبنده در دستور كار قرار داده است.

تهيه كنندگان مستند ايرانيوم همچنين مدعي شده‌اند: توسعه برنامه هسته‌اي ايران فقط به خطرات بزرگ قبلي ايران اضافه مي‌كند، سناريوهاي تهديدات متعدد مطرح‎شده از طريق يك ايران هسته‌اي نيز كاملا واقعي و وحشت‌انگيز است، در تمام اين مدت، قدرت‌هاي غربي و به ويژه آمريكا نسبت به مقاصد سوء رژيم ايران هشدار داده‌اند اما در عين حال بانك‌هاي غرب، شركت‌ها و حتي دولت‌ها به خاطر ميادين نفتي و ديگر منافع اقتصادي از انقلاب ايران حمايت كردند.

همچنين تهيه كنندگان در سايت ايرانيوم ادعا كرده‌اند كه همه اين مسائل دلايلي است كه باعث شده مذاكرات ديپلماتيك با ايران از سال 1979 شكست بخورد و احتمالاً باز هم شكست خواهد خورد.

تهيه كنندگان ادعا كرده‎اند: اين فيلم يك سري پيشنهادات براي مقابله با اين تهديد ارائه مي‌كند، فيلم گروه‌هاي ذي‎نفع و ذي‎نفوذ و تصميم گيرندگان آمريكا را مورد هدف قرار مي‌دهد. بعد از ديدن فيلم، عموم مردم قادر خواهند بود كه ذات خطرناك تهديدات را درك كنند و جنبشي كه هدفش جلوگيري از پيشرفت بيشتر نظام ايران و زرادخانه هسته‌اي اين كشور است، تقويت شود.

در پايان اين مستند ادعا شده است: با مداركي كه پشت ايدئولوژي اسلامي رهبران ايران است، "ايرانيوم " سناريوهايي را كه ممكن است در صورت هسته‌اي شدن اين كشور تندرو با آن مواجه شويم به تصوير مي‌كشد و توضيح مي‌دهد.

در اين مستند با افرادي همچون "آر. جيمز وولسي "(R. James Woolsey) رئيس سابق سازمان اطلاعات مركزي(CIA، "اليوت انجل " (Eliot Engel) نماينده دموكرات در كنگره، "پرفسور برنارد لوئيس " (Bernard Lewis) از دانشگاه پرينستون، "سناتور جان كيل " (Jon Kyl) نماينده جمهوري‌خواهان از آريزونا، "محسن سازگارا " (Moshen Sazegara) ضدانقلاب فراري به خارج از كشور مصاحبه شده است.

انتهاي پيام/ح
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 49
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 27 آذر 1386, 9:42 pm
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار

Re: مستند ايرانيوم، ايران هراسي اتمي + تصوير

پست توسط mhiravani »

پس كو عكساش !؟
چرا تيتر الكي مي زنيد !!!!!
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: مستند ايرانيوم، ايران هراسي اتمي + کلیپ تصویری

پست توسط Sami 1993 »

mhiravani نوشته شده:پس كو عكساش !؟
چرا تيتر الكي مي زنيد !!!!!

داداش روی ببینید کلیک کن و بخشایی از فیلم رو دانلود کن و ببین ونظر بده.
باتشکر
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”