مرگ بی بی سی ناموس فروش معاون من نبود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 556
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 5 آذر 1385, 12:28 pm
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

مرگ بی بی سی ناموس فروش معاون من نبود

پست توسط HASAN BARATY »

عطاءالله مهاجراني در واكنش به شيرين كاري معاون وزارت ارشاد دولت خاتمي (كشف حجاب همسر خود در لندن) گفت: رمضانپور معاون من نبود بلكه از زمره همكاران معاون فرهنگي من (مسجد جامعي) در معاونت فرهنگي بود.
علي اصغر رمضانپور كه چند سالي است مانند مهاجراني به لندن گريخته و با شبكه بي بي سي همكاري مي كند، اخيراً همسر خود را مجبور به كشف حجاب كرده و تصوير وي را در صفحه فيس بوك خود منتشر كرد كه اين اقدام با اعتراض رسانه ها مواجه شد.
رد گم كني مهاجراني و ادعاي اينكه دروغ در تاروپود منتقدان نفوذ كرده در حالي است كه اصل اقدام ننگ آلود رمضانپور واقعيت دارد همچنان كه وي به عنوان همكار نزديك احمد مسجدجامعي در معاونت فرهنگي وزارت ارشاد فعاليت مي كرد و با بركناري مهاجراني و رسيدن مسجد جامعي به وزارت ارشاد در دولت خاتمي، رمضان پور هم معاون فرهنگي مسجد جامعي شد در حالي كه مراكز اطلاعاتي و امنيتي سوابق سوء نامبرده را مكرراً متذكر شده بودند. وي همچنين مدتي سردبير روزنامه زنجيره اي آفتاب امروز بود.
همچنين رمضانپور مانند مهاجراني، لندن را به عنوان محل اقامت جديد- پس از فرار از كشور- انتخاب كرد و مدت ها پيش از مهاجراني در زمره همكاران شبكه دولتي انگليس (بي بي سي) درآمد. همچنين بايد يادآور شد كه اگر رمضانپور با اجبار به كشف حجاب همسر خود، آن روي سكه حقوق بشر ليبرال را در تضييع حقوق زنان به نمايش گذاشته، سالها پيش آقاي مهاجراني نمايش مشابهي را درباره همسر اول و دوم و سوم خويش به نمايش گذاشت و ضمن در پيش گرفتن شيوه اغوا و فريبكاري، افتضاح بزرگي را به بار آورد.
نكته جالب در اظهارات اخير مهاجراني اين عبارت وي است كه «داستان كشف حجاب همسر آقاي رمضانپور به خودشان مربوط است»!
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”