اخبار و حواشي هاليوود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

دی‌کاپریو با خودش رقابت می‌کند 

در دوازدهمین دوره سالانه "جوایز انتخاب منتقدان" که برندگان آن 12 ژانویه اعلام می‌شود، لئوناردو دی‌کاپریو در رشته بهترین بازیگر مرد با خودش رقابت می‌کند.
دی کاپریو برای بازی در دو فیلم "مردگان" و "جواهرات خونین" در بخش بهترین بازیگر مرد نامزد شده است. رایان گازلینگ برای "نیمه نلسن"، پیتر اوتول برای "ونوس"، ویل اسمیت برای "در جستجوی خوشبختی" و فورست ویتکر برای "آخرین پادشاه اسکاتلند" دیگر نامزدهای این بخش هستند.
جک نیکلسن و لئوناردو دی‌کاپریو در "مردگان"

10 فیلم "بابل"، "جواهرات خونین"، "مردگان"، "دختران رویایی"، "نامه هایی از ایوو جیما"، "بچه های کوچک"، "لیتل میس سان شاین"، "یادداشت هایی بر یک رسوایی"، "ملکه" و "یونایتد 93" در بخش بهترین فیلم نامزد شده اند.

نامزدهای بهترین کارگردانی شامل بیل کاندون (دختران رویایی)، کلینت ایستوود (نامه هایی از ایوو جیما)، استفن فریرز (ملکه)، پل گرینگرس (یونایتد 93) و مارتین اسکورسیزی (مردگان) هستند و در بخش بهترین بازیگر زن نیز پنه لوپه کروز (بازگشت)، جودی دنچ (یادداشت هایی بر یک رسوایی)، هلن میرن (ملکه)، مریل استریپ (شیطان پرادا می پوشد) و کیت وینسلت (بچه های کوچک) نامزد شده اند.
نامزدهای بهترین بازیگر مرد نقش مکمل عبارتند از بن افلک (هالیوودلند)، آلن آرکین (لیتل میس سان شاین)، آدام بیچ (پرچم های پدران ما)، جیمون هونسو (جواهرات خونین)، ادی مرفی (دختران رویایی) و جک نیکلسن (مردگان) و در بخش بهترین بازیگر زن نقش مکمل هم آدریانا بارازا (بابل)، رینکو کیکوچی (بابل)، کیت بلانشت (یادداشت هایی بر یک رسوایی)، جنیفر هادسن (دختران رویایی)، کاترین اوهارا (محض اطلاع شما) و اما تامپسن (بیگانه تر از داستان) نامزد شده اند.

گروه بازیگری شش فیلم "بابل"، "بابی"، "مردگان"، "دختران رویایی"، "لیتل میس سان شاین" و A Prairie Home Companion نیز نامزد شده اند."جوایز انتخاب منتقدان" که 200 منتقد تلویزیون، رادیو و آنلاین در آن عضویت دارند، یکی از بزرگترین انجمن های منتقدان در آمریکا و کاناداست

تصویر 
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

ملاقات آنجلینا جولی با زن سابق براد پیت

آنجلینا جولی قصد دارد ملاقاتی خصوصی با جنیفر آنیستن همسر سابق براد پیت داشته باشد.
او هدف چنین ملاقاتی را دادن اطمینان خاطر به آنیستن مبنی بر این که رابطه او و براد پیت قبل از پایان یافتن زندگی وی شروع نشده بوده ذکر کرد.
جولی گفت بین او و براد پیت هنگام ضبط فیلم " آقا و خانم اسمیت " رابطه قویی به وجود آمد ولی درگیری عاطفی آن ها بعد از جدایی براد پیت از آنیستن بود.

این برنده اسکار گفت من مشغول بزرگ کردن پسر خوانده ام بودم و گاهی اوقات او را با خود به سر صحنه می آوردم و این امر باعث ایجاد رابطه ای قوی بین براد پیت و مدکس پسر خوانده ام شد.

جولی، آنیستن را هنگام ضبط فیلم کمدی آخرش ملاقات کرد اما این ملاقات بسیار کوتاه بود.

جولی گفت :" ما تنها با هم دست دادیم و جملات زیادی بین ما رد و بدل نشد. من واقعا مایل هستم که آنیستن را یک بار دیگر درست و حسابی ببینم . البته او باید راضی به این کار باشد و اگر چنین پیشنهادی به من بدهد با کمال میل موافقت خواهم کرد."
جولی و پیت در حال حاضر سرپرستی دو فرزند خوانده و یک فرزند خونی از همدیگر را به عهده دارند.
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

جسیکا سیمپسون هنرپیشه زوری

تصویر 

همکاران جسیکا سیمپسون به خاطر بازی ضعیف وی از او حسابی شاکی هستند زیرا وی جملاتش را مرتب فراموش می کند و هنگامی که قرار بود به یاد " دالی پارتون " ترانه ای بخواند در وسط کار متن را فراموش کرد و باعث خراب شدن فیلم شد. سیمپسون در حال حاضر مشغول ضبط فیلمی به یاد ملانی گریفث با نام " دختر کارگر " در لویزانا است و فیلم ساز این اثر از بازی ضعیف او در عذاب می باشد.یک منبع به مجله " مردم " گفت : بعد از هفت بار ضبط یک صحنه کارگردان میکروفونی را در گوش او کار گذاشت تا یک نفر جملات را در گوشش بخواند و او آن ها را تکرار کند.

" همه از دست او عصبانی هستند ولی او به دسته گل هایی که آب می دهد می خندد و می گوید:" متاسفم ، بچه ها متاسفم "

لوک ویلسون هنرپیشه نقش مقابل وی تنها کسی است که کمی با سیمپسون همدردی می کند. او هر بار که جسیکا متنش را فراموش می کند به پشتش می زند و می گوید که بی خود نگران نباشد زیرا همه چیز درست می شود.
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

شوهر سابق بریتنی اسپیرز او را به خاک سیاه نشاند

تصویر 

کوین فدرلین شوهر سابق بریتنی اسپیرز بریتنی را تهدید به نوشتن خاطرات زندگی مشترکش با او کرده است.
فدرلین تنها در صورتی از این کار منصرف خواهد شد که طلاق وی از بریتنی به نفع او تمام شود.
فدرلین چندی پیش ادعا کرده بود قصد دارد در کتاب خود در مورد جزییات زندگی بریتنی از جمله دائم الخمری وی ، مصرف مواد مخدر ، علاقه او به هم جنس بازی و اعتقادش به سفر زمان مطالب شگفت آوری را بنویسد.

یک منبع به مجله " استار " گفت :" کوین امیدوار است که بتواند با فروش این کتاب پول گزافی را به جیب بزند. او در حال حاضر به دنبال یک ناشر خوب می گردد تا پول گزافی را برای پیش پرداخت به وی بدهد."
با توجه به قرارداد امضا شده بین بریتنی و کوین بریتنی باید 360 هزار دلار به فدرلین پرداخت کند و 7 میلیون دلار از فروش خانه شان در مالیبو کالیفرنیا را به وی بدهد.

او همچنین تقاضای حضانت کامل دو فرزندش را در کنار ماهی 20 هزار دلار و 20 میلیون دلار به خاطر رضایت برای جدایی خواستار شده است.
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

جولی در حسرت داشتن فرزندان بیشتر

تصویر 

آنجلینا جولی هنرپیشه برنده اسکار آرزوی داشتن فرزندان بیشتر را در سر می پروراند و ترجیح می دهد به جای یک هنرپیشه خوب هالیوود بودن مادر خوبی برای فرزندانش باشد.
این هنرپیشه و نامزدش براد پیت در حال حاضر سر پرستی دو فرزند خوانده به نام های مدکس و زهرا را بر عهده دارند. این دو از یکدیگر دختری به نام شیلوه دارند.جولی در گفتگویی گفت عشقی که این کودکان به زندگی وی آورده اند را می ستاید. او عاشق گذراندن زندگیش در کنار آنها میباشد.
او گفت :" من بسیار بسیار خوشحال و خوش شانس هستم که چنین خانواده فوق العاده ای دارم. من از همه چیز زندگیم راضی هستم.

از این که در خارج از آمریکا کار می کنم، از این که براد پیت در کنارم است و از این که فرزندانم من را دوست می دارند.
" من دوست دارم فرزندان زیادی داشته باشم و هیچ چیز در زندگیم مانع از به سرپرستی گرفتن فرزندان بیشتر نخواهد شد.
" من تصمیم گرفته ام در سال تنها 1 ماه کار کنم و بقیه اوقاتم را در کنار فرزندانم بگذرانم."
جولی مدعی شده تمام تلاشش را به کار گرفته تا فرزندانش یک زندگی طبیعی داشته باشند و اجازه نمی دهد شهرت او و براد پیت بر نحوه تربیت فرزندانش تاثیر بگذارد.
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

زيان هاليوود 

سينماي آمريكا از پخش غيرقانوني آثار خود در شرق آسيا 718 ميليون دلار زيان ديد. پخش و تكثير غيرقانونی فيلم هاي هاليوود در سال جاري در منطقه شرق آسيا بيش از 718 ميليون دلار به فيلم سازان غربي زيان وارد كرد.
هاليوود ريپورتر ، گزارش مي دهد اين رقم 150 ميليون دلار بيشتر از سال گذشته است.
مدير منطقه فيلم امريكا در شرق آسيا گفت: شمار فيلم هاي هاليوودي كه در چين به صورت غير قانوي تكثير و پخش شدند 95 درصد كل فيلم هاي اين كشور را شامل مي شود.
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

بیست وپنج ستاره سال 2006 معرفي شدند

تصویر 

IMDb بزرگتري پايگاه اطلاع رساني فيلم در جهان 25 ستاره سال 2006 را معرفي كرد :
1 ) جاني دپ
2 ) آنجليو جولي
3) جسيكا آلبا
4) براد پيت
5) اسكارلت جوهانسون
6) كيرا باتيلي
7) ليوسي لوهان
8) تام كروز
9) پاريس هيلتون
10) ناتالي پورتمن
11) جنيفر آنيستون
12) ريشل تيك آدامر
13) كريستين بيل
14) كيت بكينسيل
15) هيلاري داف
16) اما واتسون
17) جك جيلنهال
18) ارلاندو بلوم
19) زاك افرون
20) تام هنكس
21) هيت لجر
22) دانيل ردكلف
23) بروس ويلس
24) ريز ويترسپون
25) كريستين دانست
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

رقابت بر سر تصاحب صدر جدول فروش در تعطیلات کریسمس 

با وجود آپوکالیپتوی مل گیبسون در صدر جدول فروش هفته پیش و فیلم‌هایی که این هفته وارد گود رقابت خواهند شد معلوم نیست کدامیک خواهند توانست صدر نشین جدول فروش در تعطیلات کریسمس باشند. اراگون، در جستجوی شادی و تار عنکبوت شارلوت که این هفته اکران خواهند شد و راکی بالبوآ آخرین فیلم از سری فیلم‌های شخصیت مشهور سال‌های دور راکی و نامه‌هایی از یوجیما فیلم تحسین شده کلینت ایستوود که به زبان ژاپنی ساخته شده است و در هفته‌های آینده به نمایش در می‌آیند و از آن طرف اکران دو فیلم مهم که در میان نامزدهای جوایز اخیر هم سهمی دارند یعنی دختران رویایی اثر موزیکال تحسین شده از بیل کاندون که پیش از این برای فیلم خدایان و هیولاها نامزد دریافت جایزه اسکار بوده است و آلمانی خوب اثر فیلمساز شهیر و برنده اسکار استیون سادربرگ و با بازی جورج کلونی و کیت بلانچت که به صورت محدود در چند شهر روی پرده خواهند رفت نوید رقابت داغی را در نزدیکی کریسمس می‌دهند.
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

منتقدان حومه واشنگتن بهترین‌ها را انتخاب کردند 

منتقدان حومه واشنگتن یونایتد 93 را به عنوان بهترین فیلم، مارتین اسکورسیزی را به عنوان بهترین کارگردان، فارست ویتاکر در فیلم آخرین پادشاه اسکاتلند به عنوان بهترین بازیگر مرد و هلن میرن در فیلم ملکه را به عنوان بهترین بازیگر زن انتخاب کردند.
تیم گوردون می‌گوید «پنجمین سالگرد این جایزه به انتخاب مجموعه‌ای از فیلم‌های فوق‌العاده و بازی‌های چشمگیر مزین شده است. امسال به ما شکوه سینمایی ملکه، شاه و دختر رویاها را اهدا کرد.»
دیگر انتخاب‌ها بدین شرح است:
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: جیمون هونسو برای الماس‌های خون
بهترین بازیگر نقش مکمل زن: جنیفر هادسون برای دختر رویاها
بهترین فیلمنامه آریژینال: مایکل آرندت برای خانم سان‌شاین کوچک
بهترین فیلمنامه اقتباسی: جیسون ریتمن برای خانم از سیگارتان متشکرم
بهترین فیلم خارجی: لابیرنت پن
بهترین فیلم انیمیشن: Happy Feet
بهترین فیلم مستند: حقیقت ناراحت کننده
بهترین طراحی هنری: ماری آنتوانت
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

جرج میلر از احتمال ساخت مکس دیوانه 4 و بیب 3 سخن می‌گوی 

جرج میلر کارگردان انیمیشن فوق‌العاده موفق پاهای رقصان از احتمال ساخته‌ شدن چهارمین مکس دیوانه و همچنین سومین بیب حرف می‌زند.
برخلاف گفته‌ها میلر نیازی نمی‌بیند که نقش را برای یک بازیگر جوانتر بازنویسی کند به این خاطر که فیلم از آن فیلم‌هایی که به گذشته شخصیت در فیلم اصلی ميپردازند نخواهد بود و صرفا بخش دیگری از زندگی مکس می‌باشد.
مکس دیوانه 4: جاده خشمگین بنا بود که در سال 2002 ساخته شود اما تلاش‌ها موفقیت‌آمیز نبود. همان موقع بود که میلر فهمید هرگز نخواهد توانست مل گیبسون را برای بازی در فیلم جدید علاقمند کند. با این وجود او باز هم می‌خواهد این پروژه را بیدار کند اما نه به عنوان فیلم آینده‌اش «می خواهم آن را بسازم اما پیش از آن یک فیلم کوچک‌تر هست که دوست دارم کار کنم.»
اما میلر از ساخت یک دنباله دیگر نیز سخن می‌گوید. دنباله‌ای بر فیلم بسیار موفق بیب. میلر می‌گوید «صحبت‌های بسیار جدی‌ای درباره آن انجام شده است
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: سرزمین تاریکی ها
سپاس‌های ارسالی: 1082 بار
سپاس‌های دریافتی: 869 بار
تماس:

جرج لوکاس با ایندیانا جونز می آید

پست توسط gigi64 »

هموطن آنلاین _ جرج لوکاس نویسنده و تهیه کننده مجموعه فیلم های ایندیانا جونز قول داد چهارمین قسمت این مجموعه سال آینده فیلم برداری شود.
این فیلم ساز پر آوازه به طرفداران خود قول داد که آن ها را با مجموعه ای هیجان انگیز رو به رو کند. او در حال حاضر به همراه استیون اسپیلبرگ مشغول کار بر روی فیلم نامه این اثر می باشد.
او گفت :" شکی ندارم قسمت چهارم بهترین اثر این مجموعه و بسیار مهیج خواهد شد."
او همچنین افزود :" در این مجموعه با یک تغییر نقش رو به رو خواهیم بود و هریسون فورد به یک قهرمان تبدیل خواهد شد."
فورد در سال 1981 ، 84 و 89 نقش ایندیانا جونز را به خوبی ایفا کرد.
هنگامی که از فورد سئوال شد آیا برای ایفای مجدد نقش ایندیانا جونز با وجود افزایش سنش آمادگی دارد او پاسخ داد :" شک نکنید هیچ کس برای ایفای این نقش از من آماده تر نیست."
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

جولی :" براد پیت قصد ازدواج با من را ندارد"

پست توسط Karim1504 »

جولی :" براد پیت قصد ازدواج با من را ندارد"

جولی همچنین ادامه داد که ازدواج راه حل خوبی برای دوام یک زندگی مشترک نیست و آنها را فرزندانشان نسبت به هم متعهد کرده است.

هموطن آنلاین _ آنجلینا با خندیدن به ادعای براد پیت در مورد این که هر وقت شرایط ازدواج برای همه در آمریکا فراهم شود با جولی ازدواج می کند ، گفت براد قصد ازدواج با من را ندارد!
در اوایل امسال براد پیت به مجله مردانه اکوئیر گفت :" من و آنجی تصمیم گرفتیم تا زمانی که شرایط ازدواج قانونی برای همه فراهم نشود ازدواج خود را جشن نگیریم."
جولی هفته گذشته تاکید کرد که آن ها به هیچ وجه قصد رسمی کردن زندگی زناشویی خود را ندارند زیرا هر دو در گذشته چندین بار ازدواج کرده و تجربه خوبی نداشته اند.
جولی همچنین ادامه داد که ازدواج راه حل خوبی برای دوام یک زندگی مشترک نیست و آنها را فرزندانشان نسبت به هم متعهد کرده است.
ادعای براد پیت در تضاد کامل با اظهارات آنجلینا می باشد و هنوز معلوم نیست رابطه بین دو هنرپیشه به کجا خواهد کشید.
پیت سال گذشته از جنیفر آنیستن بعد از 10 سال زندگی مشترک جدا شد و جولی تا به حال دو بار ازدواج کرده است. ازدواج اول او با جانی میلر و ازدواج دوم او با بیلی باب تورنتون بوده است.

[External Link Removed for Guests]
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”