اخبار و حواشي هاليوود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

کلینت ایستوود جایزه برتر هیئت ملی نقد را برد  

معرفی فیلم "نامه‌هایی از ایوو جیما" به کارگردانی کلینت ایستوود در مراسم هیئت ملی نقد نشان داد امسال فیلم‌هایی که بر اساس رویدادهای واقعی ساخته شده‌اند، یکه‌تاز این رویداد هنری هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، جدیدترین فیلم کلینت ایستوود که به رویدادهای جنگ جهانی دوم می پردازد، جایزه بهترین فیلم را از هیئت ملی نقد دریافت کرد. فورست ویتکر هم به پاس ایفای نقش دیکتاتور اوگاندا در فیلم "آخرین پادشاه اسکاتلند" جایزه بهترین هنرپیشه مرد را از آن خود کرد و جایزه بهترین هنرپیشه زن به هلن میرن برای بازی در "الیزابت" اهداء شد.

از دیگر چهره های برگزیده هیئت ملی نقد پدرو آلمودوار بود که جایزه بهترین فیلم خارجی را با "بازگشت" به خانه برد و "یک حقیقت ناخوشایند" به کارگردانی دیویس گاگنهایم جایزه بهترین اثر مستند را دریافت کرد. انیمیشن "خودروها" بهترین اثر انیمیشن معرفی شد و "مردگان" مارتین اسکورسیزی با دریافت سه جایزه از جمله حضور در میان 10 فیلم برتر و بهترین بازیگران از جمله آثار تحسین شده هیئت ملی نقد بود.

"بابل" به کارگرانی آلخاندرو گونزالس ایناریتو، "جواهرات خونین" ادوارد زوئیک، "مردگان" اسکورسیزی، "شیطان پرادا می پوشد" به کارگردانی دیوید فرانکل، "پرچم های پدران ما" کلینت ایستوود، "پسران تاریخ" نیکلاس هاینتر، "لیتل میس سانشاین " والری فریس و "یادداشت هایی در مورد یک رسوایی" ریچارد ایریس" از جمله 10 فیلم تحسین شده در هیئت ملی نقد بودند.

دو فیلم "دختران رویا" و "ملکه" که از آنها به عنوان شانس دریافت اسکار یاد می شود، در این مراسم مورد چشمپوشی رای دهندگان قرار گرفتند. امسال چهار فیلم از 10 فیلم برگزیده محصول استودیو برادران وارنر هستند و یکی از آنها از شرکت فیلمسازی تابع آن وارنر است، این در حالی است که سه فیلم دیگر به سرچ لایت تعلق دارد و یکی از فیلم های سینمایی توسط فاکس قرن بیستم تولید شده است.

فیلم ها و چهره هایی که توسط این هیئت انتخاب می شوند الزاماً از شانس بیشتری در مراسم آکادمی برخوردار نیستند، به طوری که در 10 سال گذشته تنها 8 فیلم برگزیده توسط رای دهندگان هیئت نقد ملی در مراسم آکادمی علوم و هنرهای متحرک آمریکا نامزد دریافت تندیس اسکار بهترین فیلم سال شده اند و در این میان تنها فیلم "زیبایی آمریکایی" جایزه اسکار را از آن خود کرد.
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

شوهر کیدمن او را ترک گفت! 

کیت اربان شوهر نیکول کیدمن بعد از این که از باردار نبودن همسر خود اطلاع حاصل کرد با خیال راحت به مرکز ترک اعتیاد بازگشت.
این خواننده برای ترک اعتیاد به الکل داوطلبانه به این مرکز رفت و بر خلاف شایعات متناقض او هنوز در این مرکز به سر می برد و نتوانسته مراحل ترک اعتیاد را با موقعیت به پیش برد.
اربان هفته گذشته بعد از این که از بارداری نیکول کیدمن اطلاع یافت این مرکز را بلافاصله ترک گفت زیرا مطمئن بود که کیدمن از او باردار نیست و فکر می کرد کیدمن به او خیانت کرده است.

او پس از این که مطمئن شد این شایعات دروغ بوده چند روزی را در کنار همسرش گذراند و با او در رستوران های لس آنجلس دیده شد.
سخنگوی او اعلام کرد که اربان هنوز در حال مبارزه با اعتیادش است و تا نتیجه کامل نگیرد مکانی که در آن بستری شده را ترک نمی کند.

تصویر 
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

کیارا نایتلی زیر یوغ ازدواج نمی رود 

کیارا نایتلی شایعه ازدواج با روپرت فرند را شدیدا انکار کرد و گفت به هیچ عنوان قصد متعهد کردن خود به هیچ کس را ندارد.
شایعه ازدواج نایتلی با فرند زمانی ساخته شد که او در یک مهمانی حلقه گران قیمت الماسی را به دست کرد.
هنرپیشه " دزدان دریای کارایب " با دست کردند این حلقه قصد داشت با خبرنگاران بازی کند و به آن ها اجازه داد هر مقدار که دوست دارند از دستان او عکس بگیرند.

با این وجود او حلقه را به دست راست خود کرده بود و این امر خود اشارتی غیر مستقیم به احتمال ازدواج این دو در ماه های آینده داشت.
به طور کلی کیارا نایتلی بسیار میل دارد که همواره بر سر زبان ها باشد بنابر این هر از گاهی کاری می کند تا توجه مطبوعات به او جلب شود

تصویر 
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

شر ون از سر جنیفر آنیستن کنده شد! 

بلاخره بعد از ماه ها تعمق و بررسی جنیفر آنیستن و وینس ون از یکدیگر جدا شدند.
این دو در سال 2005 بعد از طلاق جنیفر آنیستن از براد پیت ، هنگام ضبط فیلم " جدایی " عاشق هم شدند ولی این موضوع را رسما بیان نکرده و سعی نمودند تا عشق خود را پنهان نگاه دارند.
در همین بحبوحه شایعه ازدواج این دو بر سر زبان ها افتاد و آنیستن و ون هیچ تلاشی برای انکار آن نکردند. با این وجود شایعاتی که این چند وقته به گوش می رسد خبر از پایان یافتن این رابطه می دهد.

هم اکنون ون 36 ساله مشغول ضبط فیلم " فرد بابا نوئل " در لندن و جنیفر آنیستن مشغول ضبط اثر جدید خود در لس آنجلس است.
در ماه اکتبر ون از روزنامه هایی که به او تهمت زده بودند که او یک زن مو بلوند انگلیسی را بوسیده است به دادگاه شکایت کرد.
سخنگو های این دو اعلام کردند :" بعد از سفر آنیستن به لندن این دو با هم به این نتیجه رسیدند که ادامه دادن این رابطه صحیح نمی باشد و آن ها به درد هم نمی خورند، اما برای همیشه دوستان خوبی باقی خواهند ماند."

تصویر 
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

خرید گرانترین لباس دنیا توسط آنجلینا جولی 

به نظر می رسد آنجلینا جولی عقلش را از دست داده است زیرا او روز گذشته تمام لباس های گرانقیمت مغازه ای را خریداری کرد.
این هنرپیشه به نام سینما به همراه براد پیت نامزد خود و سه فرزندش به فروشگاه بسیار گران قیمتی در هند رفت و تمام لباس های سنتی هندی مغازه را برای فرزندانش خریداری کرد.
این خرید جولی بسیاری از مردم را به هیجان آورد به طوری که افراد زیادی دم در مغازه صف کشیده و شاهد خالی شدن کمدهای لباس آن بودند.

به نظر می رسد جولی با این کار قصد جلب کردن محبت مردم هندوستان را دارد زیرا پوشیدن لباس هندی توسط فرزندانش معنی جز احترام به فرهنگ هندی ها ندارد.
یکی از فروشندگان این مغازه به خبرنگاران گفت جولی بعد از بازگشت به کشورش می خواهد از کودکان خود با این لباس ها عکس بگیرد.

پسر کامبوجی جولی زیاد از لباس های هندی خوشش نیامد و هنگامی که جولی لباس ها را به او نشان می داد او مرتب بر روی آن ها تف میکرد.

تصویر 
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

کمک میلیون دلاری اسمیت به هنر 

جادا پینکت اسمیت هنرپیشه هالیوود یک میلیون دلار به هنرستان هنر بالتیمور کمک کرد.

اسمیت که همسر قانونی ویل اسمیت است قصد دارد با نام خود مدرسه تئاتری را راه بیاندازد.

مدیر این مدرسه هنری گفت :" برای من افتخار بزرگی است که شاگردانم بعد از سال ها دوباره به مدرسه بازگردند تا چنین کمکی را به مدرسه سابقشان بکنند. جادا از شاگردان سابق این مدرسه تئاتر بود و حقیقتا سابقه بسیار درخشانی داشت."

این پول صرف بازسازی مدرسه و تعمیرات ضروری آن و خرید تجهیزات خواهد شد.

تصویر 
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

نمی خواستم زندگی زناشویی پیت را به آتش بکشم

آنجلینا جولی مدعی شده هیچ گاه قصد به هم زدن ازدواج براد پیت و جنیفر آنیستن را نداشته است و رابطه او با هنرپیشه فیلم " 11 یار اوشن " ناگهانی شروع شده است.
این دو سال گذشته هنگام بازی در فیلم " آقا و خانم اسمیت " ناگهان به عشق هم گرفتار می آیند. جولی از آن زمان به موش دواندن و نابود کردن زندگی خانوادگی براد پیت متهم شده است.
ازدواج براد پیت و آنیستن در ژانویه امسال به پایان رسید و باعث برافروختن خشم بسیاری از جمله اعضای خانواده پیت شد.

البته جولی متذکر شد :" ما تنها کسانی نیستیم که چنین روابطی را برقرار می کنند . شاید سریع پیش رفتن این رابطه باعث به پا شدن این همه جنجال شد اما من در مجموع این رابطه را بسیار مثبت ارزیابی می کنم و وجدانم راحت است که من زندگی آنیستن را خراب نکرده ام."
جولی به هیچ عنوان قصد ازدواج با براد پیت را ندارد. او افزود :" ما هر دو قبلا چند بار ازدواج کرده ایم. به نظر من این ازدواج نیست که باعث نگه داشتن دو نفر در کنار هم می شود. ما قانونا نسبت به فرزندانمان تعهد داریم اما به یکدیگر هیچ تعهدی نداریم! البته این امر زیاد هم مهم نیست."
جولی و پیت دو فرزند خوانده 5 ساله و 23 ماهه و یک فرزند خونی از همدیگر دارند.
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

رگ غیرت شوهر هنرپیشه هالیوود بیرون زد 

جاستین استرلینگ شوهر جنا جیمسون هنرپیشه فیلم های مستهجن بعد از چهار سال زندگی مشترک او را طلاق داد.
نکته بسیار جالب این جا است که جیمسون ابتدا از دادگاه درخواست طلاق کرده بود زیرا شوهر مانع از پیشرفت شغلی او می شد!
در مدارک موجود در دادگاه آمده است که این زوج این اواخر بر سر فیلم های مستهجن جیمسون مرتب دعوا داشته اند و از یک سال قبل منازل خود را از هم جدا کرده بودند.
در این حین جیمسون نیز از موقعیت سو استفاده کرد و به سراغ تیتو ارتیز قهرمان بوکس رفت و با او رابطه برقرار کرد.
هنگامی که کار به اینجا رسید این دو تصمیم گرفتند که ادامه این زندگی جز رسوایی برایشان چیزی ندارد بنابر این از هم جدا شدند.

تصویر 
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

تلاش اد مورفی برای اثبات خیانت نامزدش 

اد مورفی هنرپیشه نقش های کمدی هالیوود بعد از این که چند عکس از ملانی بران مشغول خوش گذرانی با مردان دیگر به دستش رسید او را ترک گفت.
او برای اثبات خیانت ملانی و برای این که ثابت کند فرزندی که در شکم دارد از او نیست چند کارآگاه استخدام کرده است.
نکته بسیار جالب این جا است که قبل از اتمام رابطه مورفی با ملانی بران او دو تن از محافظانش را مامور کرده بود تا زاغ سیاه ملانی را چوب بزنند و دریابند که آیا او با مردان دیگری سر و سر دارد یا خیر.

بران و مورفی در ماه ژوئن رابطه خود را آغاز کردند اما مورفی در اوایل این ماه ناگهان به همه چیز پشت پا زد و بران را به علت خیانت ول کرد.
او حتی مدعی شده فرزند ملانی به وی تعلق ندارد و تا زمانی که آزمایش خون وجود رابطه بین او و کودک را ثابت نکند حاضر نمی شود هیچ مسئولیتی را به عهده بگیرد.
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

اعتراض پاریس هیلتون 

پاریس هیلتون بعد از شنیدن انتقادات تند تیز در مورد بریتنی اسپیرز بسیار برآشفت و متذکر شد بریتنی با وجود داشتن زندگی آزاد می تواند هنوز مادر خوبی برای فرزندانش باشد.
این دو که به تازگی با هم بسیار صمیمی شده اند مرتب در کلوپ های مختلف مشغول عیش و نوش دیده می شوند. این امر موجب شده که اسپیرز فرصت زیادی برای بودن با فرزندانش را نداشته باشد.
جیدن جیمز 3 ماهه و شون پریستون 1 ساله در حال حاضر توسط پرستاران گران قیمتی که بریتنی استخدام کرده مراقبت می شوند و بریتنی وقت خود را به گردش در لاس وگاس و لوس آنجلس می گذراند.

پاریس هیلتون در سایت شخصی خود نوشته است :" اخیرا عکس خود و بریتنی را مرتب در مجلات می بینم و در مقالات می خوانم که روزنامه نگاران بریتنی را مورد شماتت قرار می دهند و او را مادر بی مسئولیتی می خوانند.

" باید به همگان متذکر شوم که بریتنی فرزندان خود را مانند هر مادری به اندازه جانش دوست دارد و هنگامی که این سخنان تند را می شوند قلبش به درد می آید.
" خوش گذرانی مانعی برای محبت به فرزندان نیست و او هر روز وقت زیادی را قبل از رفتن به گردش با فرزندانش می گذراند!"

تصویر 

نتوضیج خودم : اینکه میگن کمال همنشین در من اثر کرد حکایت زندگی بریتنی . طرف داشت زندگیش را میکرد تا موقعی که این عتیقه هیلتون اومد و همه چیز را به هم زد
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

جزئیات ازدواج دوم تام کروز فاش شد 

استیون اسپیلبرگ ، پنلوپه کروز ، لاری کینگ و جنیفر لوپز از جمله مدعوین ازدواج دوم تام کروز در روز شنبه بودند.
پائولا واگنر دوست صمیمی کروز و ریک نیکیتا شوهر وی این برنامه ازدواج مجدد را در برولی هیلز ترتیب دادند تا کسانی که نتوانستند در عروسی کروز در ایتالیا شرکت کنند در این مراسم ازدواج مجدد حضور یابند.
جنیفر لوپز و مارک آنتونی در آخرین لحظات به این مهمانی رسیدند و پنلوپه کروز نامزد سابق تام کروز به تنهایی در این مراسم شرکت کرد.

دیگر مدعوین این مهمانی عبارت بودند از : اسپیلبرگ و همسرش کیت کاپ شو ، الیور استون و اد زیک ، اورنالد بلوم ، جیمز ون در بیک ، درک لوک ، کاترین بل ، دیان سوایر ، برایان گرانزر و شری لانسینگ ریس سابق تام کروز.نکته بسیار جالب در این عروسی این بود که ارفا وینفری این بار نیز به مراسم ازدواج کروز دعوت نشد!

تصویر 
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

لیندسی لوهان تو ترک است 

لیندسی لوهان جدا تصمیم گرفته به راه راست برگردد و دست از اعتیاد خود بردارد.
این هنرپیشه به تازگی به انجمن ترک اعتیاد پیوسته و مدعی شده اکنون 7 روز است که لب به مشروب نزده است.
هنرپیشه فیلم " دختران شرور " گفت تصمیم دارد شیوه زندگی خود را از خوش گذرانی تغییر دهد و تمام تمرکز خود را روی شغل بازیگریش متمرکز کند.
او به مجله مردم گفت :" من اکنون یک سالی هست که در نظر دارم اعتیادم را کنار بگذارم و در یک محفل ترک خصوصی شرکت می کنم اما نام این مرکز سری است و هیچ کس هم حق فضولی بیشتر در کار من را ندارد.

" من اکنون 7 روز است که لب به مشروب هم نزده ام. من حتی از لحاظ قانونی هم اجازه به نوشیدن مشروب نیستم پس دلیلی ندارد که خودم را با قانون در بیاندازم.

" البته من هیچ وقت در کلوپ ها مشروب نمی نوشیدم بلکه با دوستان در خانه عرق خوری می کردم!
" اکنون که مشروب را ترک کرده ام احساس بهتری دارم و فکر می کنم زندگیم روی نظم افتاده است. خدا را شکر دیگر به موقع سر کار می روم و کسی از دستم عصبانی نیست.
 تصویر

تصویر

ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”