شركت توسعه تمدن پارسيان

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 53
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار
تماس:

شركت توسعه تمدن پارسيان

پست توسط volghan »

[External Link Removed for Guests]
معرفي اجمالي فعاليت هاي شركت توسعه تمدن پارسيان

شركت توسعه تمدن پارسيان با اهداف ارائه، طراحي و مشاوره در زمينه توليد سيستمهاي نرم افراز و سخت افزار و سخت افزاري IT ، مخابراتي، اطلاع رساني و ارائه خدمات پشتيباني لازم در سال 1378 تشكيل گرديد كه برخي از فعاليتهاي اين شركت به شرح ذيل مي باشد.

1. با گسترش روز افزون تكنولوژي و توسعه تلفن همراه در كشور پهناور ايران روزانه بيش از35 مشترك از اين تكنولوژي عصر حاضر به طورفراگير و عمومي و در همه جا استفاده مي نمايند.اين مكالمات در برخي از اماكن به لحاظ موقعيت جغرافيايي و ساير موانع به خوبي انجام نمي شود. از آنجاييكه شركت توسعه تمدن پارسيان سالهاست كه در زمينه امور ارتباطي - مخابراتي فعاليت دارد، تصميم به همكاري با توانمندترين توليدكننده دستگاههاي مخابراتي – ارتباطي در كشور كره جنوبي در قالب نماينده انحصاري گرفته اقدام به تولید و عرضه قويترين سيستمهاي تقويت كننده ثابت و متحرك (اماکن و اتومبيل) و همچنين مسدودكننده امواج تلفن همراه نموده است.

2. نظر به اهميت استراتژيك توليد انرژي (برق وگاز) درجهان امروز،و با توجه به در خواست نياز شركت توانير و شركت ملي گاز ايران، شركت توسعه تمدن پارسيان با اخذ نمايندگي انحصاري از شركت Pattern Recognition Technologies آمريكا اقدام به عرضه سيستم هوشمند عصبي پيش بيني توليد و مصرف انرژي نمود.با توجه به اينكه اين سيستم در حال حاضر در جهان كم نظير مي باشد براي متقاضيان اين امكان را مهيا مي نمايد كه با دريافت اطلاعات لازم بطور هوشمند توليدو مصرف انرژي(برق وگاز) را تا 99% بدون خطا پيش بيني نمايد.

3. نظر به ضرورت و نياز متقاضيان به سيستمهاي امنيتي و حفاظتي و دوربينهاي مدار بسته، شركت توسعه تمدن پارسيان اقدام به عرضه سيستمهاي فوق و همچنين سيستم انتقال تصوير و صداي دوربينهاي مداربسته از طريق خط تلفن شهري و دوربینهای امنیتی هشدار را ارائه نموده است.

4. با توجه به برنامه چهارم توسعه اقتصادي، فرهنگي، اجتماعي جمهوري اسلامي ايران كه به تصويب مجلس و دولت جمهوري اسلامي ايران رسيده، در ارتباط با شاسايي و صدور كارت ملي براي تمامي اقشار مردم ايران و با عنايت به زمان بندي محدود اجراي اين طرح عظيم ملي در ايران و شمار انبوه متقاضيان، شركت توسعه تمدن پارسيان در راستاي تسريع در اجراي اين طرح عظيم ملي از سال 1381 اقدام به اجراي سيستم عكس كارت شناسايي ملي در مراكز ثبت احوال كشور ودر حال حاضرنیزدر مناطق و مراکز پست نموده است .

شركت توسعه تمدن پارسيان در راستاي ارائه محصولات و عرضه فروش در بازارهای بين الملی تاکنون به 7 کشور در جهان محصولات خود را صادر کرده که با استقبال توزيع کنندگان وعلاقمندان در بازارهای جهانی مواجه شده است .

همچنين در سراسر كشور اقدام به راه اندازي 16 نمايندگي فروش به همراه 164 عامل فروش نموده است. كليه نمايندگان و عاملين فروش شركت آماده عرضه خدمات و محصولات در سراسر كشور مي باشند.
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”