حمله شدید یک هفته‌نامه محلی اراک به عادل فردوسی پور

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

حمله شدید یک هفته‌نامه محلی اراک به عادل فردوسی پور

پست توسط Sami 1993 »

حمله شدید یک هفته‌نامه محلی که رایگان در نمازجمعه پخش شد
مردم و نمایندگان استان مورد هجمه جوانکی تازه به‌دوران رسیده در عرصه رسانه و عروسکی به نام "عادل فردوسی‌پور" شده‌اندتصویر
سینمای ما- یکی از هفته‌نامه‌های محلی استان مرکزی مقاله‌ای علیه عادل فردوسی‌پور منتشر کرد که به‌صورت رایگان در نماز جمعه شهر اراک توزیع می‌شد! یکی از هفته‌نامه‌های محلی استان مرکزی مقاله‌ای علیه عادل فردوسی‌پور منتشر کرد که به‌صورت رایگان در نماز جمعه شهر اراک توزیع می‌شد! با وجود کمرنگ شدن بحث و جدل بر سر انتقال نفت به استان مرکزی و یکدل شدن هواداران فوتبال برای جام ملت‌های آسیا و موفقیت تیم ملی ایران که یک موضوع ملی و وطنی است، انتشار مقاله‌ای راجع به عادل فردوسی‌پور با عنوان " عادل یا رسانه ملی؟؟" در اراک که توسط هفته‌نامه پیام مرکز منتشر و در نماز پرشکوه جمعه دهم دی‌ماه به‌طور رایگان بین مردم توزیع شد این التهاب‌ها را دوباره در ذهن مردم زنده کرد.

این مقاله که به با صحبت راجع به عادل فردوسی‌پور شروع شد در ادامه به انتقاد از صدا و سیما پرداخت و سپس مجددا به سراغ عادل فردوسی‌پور آمد و حتی چهره آشنا و صدای گرم او را نیز مورد انتقاد شدید قرار داد، که قسمت‌هایی از آن را در زیر می‌خوانید:

«آنچه این روزها ذهن جوانان استان مرکزی و به‌ویژه اراک را به خود مشغول کرده بازی ژورنالیستی و متاسفانه از نوع بد و بی‌منطق آن در برنامه نود است که مشخص نیست در پشت پرده آن که با عروسکی به نام "عادل فردوسی‌پور" در حال اجراست چه می‌گذرد؟ آیا حرف‌ها و بازی‌های مجری حراف، نظر او، تهیه کننده، شبکه و یا نظر سازمان است؟
چرا مردم و نمایندگان یک استان بایستی مورد هجمه جوانکی تازه به‌دوران رسیده در عرصه رسانه باشند اگر چه سابقه او نزدیک به 10 سال فعالیت در شبکه سه باشد.

مگر نباید یک مجری تلویزیون به قول معروف فتوژنیک باشد، صدا و چهره‌اش در بهترین وضع و از بین بهترین افراد با سیمای جذاب باشد، آیا به واقع ایشان هم این ویژگی‌ها را دارد؟ دوبلورهای جهانی بوده که ما به صدای‌شان افتخار می‌کنیم. هنوز صداها و گزارش‌های بهمنش و مجریانی چون باغی و ... در گوش مردم است»
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 509
تاریخ عضویت: شنبه 13 آذر 1389, 12:07 am
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

Re: حمله شدید یک هفته‌نامه محلی اراک به عادل فردوسی پور

پست توسط interceptor »

اراک 3 تا تیم تو دسته یک داره.
اوج بدبختیه که رو اونا سرمایه گذاری نمی کنن بعدش میان با حقه بازی و بی قانونی برا خودشون یه تیم دست و پا کنن و آبروی خودشونو با این حرکات می برن.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”