طرح احداث شهر خودرو در تهران نهایی شد

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 114
تاریخ عضویت: جمعه 12 آذر 1389, 9:32 pm
محل اقامت: تهران-پیروزی
سپاس‌های ارسالی: 318 بار
سپاس‌های دریافتی: 317 بار

طرح احداث شهر خودرو در تهران نهایی شد

پست توسط Omicron »

 تصویر

معاون عمرانی استاندار تهران از احداث شهر خودرو خبر داد و گفت: با احداث این طرح بزرگ عمرانی بسیاری از مشکلات مربوط به ترافیک شهر تهران حل خواهد شد.
مهندس محمودی گفت: در طرح تدوین شده برای شهر خودرو امکان انتقال نمایشگاههای خودرو متقاضی به این منطقه فراهم شده است و این طرح قرار است نسبت به بازار های داخلی خودرو که هم اکنون در سطح شهر به فعالیت می پردازند مجهز تر و بزرگ تر احداث شودو امکانات در نظر گرفته شده برای این شهر ضمن بازار های عرضه متمرکز خودرو های نو ودست دوم،نمایشگاههای خدمات جانبی خودرو را نیز در برمی گیرد.
وی افزود:همچنین در این منطقه قرار است پیست مربوط به اتومبیل سواری احداث شود تا علاقمندان به این ورزش از امکانات رفاهی این مجموعه بهره مندشوند.
وی تصریح کرد:اجرای این طرح ایجاد مجموعه های جدید و جذاب گردشگری رادر پایتخت فراهم خواهد کرد.
محمودی در خصوص مکان احداث این شهر گفت: این مجموعه قرار است خارج از شهر تهران احداث شود و طرح احداث هم اکنون نهایی شده است.
وی در پایان گفت:احداث این مجموعه ها دسترسی به اطلاعات خودرو وخرید وفروش آن را برای شهروندان آسان تر خواهد کرد.
  
 [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [HIGHLIGHT=#000000][FONT=Times New Roman]امام محمد باقر (ع) می فرمایند:   
 [FONT=Times New Roman][HIGHLIGHT=#4f6128](* هیچ چیز نزد خداوند محبوب تر از کاری نیست که بر آن مداومت شود هر چند که آن کار کوچک باشد.  [HIGHLIGHT=#4f6128] *)     [FONT=B Compset]   
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”