تقدير وزيردفاع ازاشراف كامل عملياتي نيروي هوايي ارتش برمنطقه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

تقدير وزيردفاع ازاشراف كامل عملياتي نيروي هوايي ارتش برمنطقه

پست توسط Sami 1993 »

ضمن بازديد از پايگاه دهم شكاري نيروي هوايي صورت گرفت؛
تقدير وزير دفاع از اشراف كامل عملياتي نيروي هوايي ارتش بر منطقه
خبرگزاري فارس: سردار وحيدي اشراف كامل عملياتي فرماندهان، خلبانان و متخصصان پايگاه دهم شكاري نيروي هوايي ارتش بر اوضاع منطقه را ستود.

تصویر

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع، سردار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح كه براي شركت در هشتاد و نهمين سفر استاني هيئت دولت به استان سيستان و بلوچستان سفر كرده است، در جريان بازديد از پايگاه دهم شكاري نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران در منطقه كنارك در جمع خلبانان اين پايگاه‌ گفت: نيروي هوايي با آمادگي، هوشياري و مراقبت دائمي خود دشمنان ايران اسلامي را مرعوب و و مايوس كرده است.

وي با تشريح اهميت منطقه استراتژيك درياي عمان اظهار داشت: اقتدار اين پايگاه نقش مهمي در بازدارندگي و دفاع از كشور دارد.

وزير دفاع همت بلند، تلاش بي‌وقفه، خلاقيت و نوآوري متخصصان سخت‌كوش پايگاه دهم شكاري نيروي هوايي ارتش در تعمير و نگهداري انواع هواپيماي جنگنده را ستود و تصريح كرد: متخصصان و خلبانان پايگاه دهم شكاري نيروي هوايي ارتش با اين روحيه بالا و آمادگي كامل، فرصت هرگونه اقدام را از دشمنان اين مرز و بوم سلب كرده‌اند.

وحيدي همچنين با تبريك 29 فروردين، روز ارتش جمهوري اسلامي ايران تأكيد كرد: امنيت پايدار مرزهاي هوايي، دريايي و زميني كشور مرهون آمادگي، رشادت و هوشياري نيروهاي مومن و انقلابي ارتش جمهوري اسلامي ايران است.

وي در پايان با قدرداني از فرماندهان، خلبانان و متخصصان پايگاه دهم شكاري نيروي هوايي ارتش اشراف كامل عملياتي آنان را بر اوضاع منطقه ستود.

وزير دفاع در ادامه برنامه‌هاي خود در شهرستان كنارك با حضور بر مزار 5 هزار شهيد گمنام به مقام شامخ شهداي استان سيستان و بلوچستان اداي احترام كرد.

وحيدي همچنين به عنوان نماينده رئيس‌جمهور در شهرستان كنارك ضمن بازديد از پروژه‌هاي عمراني با حضور در فرمانداري اين شهرستان و ملاقات با مردم نسبت به حل و فصل مشكلات آنان دستورات مقتضي را صادر كرد.
انتهاي پيام/م

منبع خبر : [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار نيروي هوايي”