سبقت بنز از لکسوس در بازار خودروی آمریکا

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 114
تاریخ عضویت: جمعه 12 آذر 1389, 9:32 pm
محل اقامت: تهران-پیروزی
سپاس‌های ارسالی: 318 بار
سپاس‌های دریافتی: 317 بار

سبقت بنز از لکسوس در بازار خودروی آمریکا

پست توسط Omicron »

 
تصویر [/TD]

فروش مرسدس بنز در سه ماهه‌ي نخست امسال در آمريكا به 53 هزار و 346 دستگاه رسيد.

تصویر

در حالي كه فروش بي.ام.و و لكسوس به ترتيب بالغ بر 52 هزار و 617 دستگاه و 47 هزار و 356 دستگاه شد. [/TR]


استقبال از سدان‌هاي كلاس C و E به برتري بنز در بازار آمريكا كمك كرد.در سومين ماه سال جاري ميلادي برند لوكس دايملر توانست از برند لوكس تويوتا در بازار آمريكا پيشي بگيرد.

، در ماه مارس 2011 فروش مرسدس بنز در آمريكا با افزايش 9.4 درصدي به 21 هزار و 484 دستگاه رسيد. اين در حالي است كه فروش لكسوس با افزايش 2.3 درصدي بالغ بر 20 هزار و 682 دستگاه شد.

[TABLE]  
همچنين فروش بي.ام.و با رشد 12 درصدي به 20 هزار و 295 دستگاه رسيد.


در خبري ديگر وزارت حمل و نقل ايتاليا از كاهش 28 درصدي فروش خودرو در اين كشور در مارس امسال خبر داد. در اين ماه فروش فيات بزرگترين خودروساز ايتاليا نيز 32 درصد كاهش يافت. ميزان 187 هزار و 687 دستگاه خودرو در ايتاليا در سومين ماه امسال فروخته شد.

همچنين شركت فورد موفق شد براي نخستين بار از جنرال‌موتورز در زمينه‌ي فروش خودرو در آمريكا پيشي بگيرد .اين اتفاق در ماه مارس امسال براي نخستين بار طي بيش از يك سال اخير رخ داد.
در همين حال شنيده شده كه ممكن است تويوتا قيمت خودروهاي مدل 2011 خود را افزايش دهد. تويوتا به دليل تعطيلي كارخانه‌هايش در ژاپن با كاهش توليد مواجه شده است.

همچنين فروش بزرگترين خودروساز كره‌جنوبي، ‌هيونداي موتور در آمريكا در مارس امسال 32 درصد افزايش يافت. در حالي كه فروش تويوتا 5.7 درصد كاهش را تجربه كرد.
[HIGHLIGHT=#b7dde8]  دانشجويان ايران (ايسنا)   
 [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]    [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [FONT=Palatino Linotype]   [HIGHLIGHT=#000000][FONT=Times New Roman]امام محمد باقر (ع) می فرمایند:   
 [FONT=Times New Roman][HIGHLIGHT=#4f6128](* هیچ چیز نزد خداوند محبوب تر از کاری نیست که بر آن مداومت شود هر چند که آن کار کوچک باشد.  [HIGHLIGHT=#4f6128] *)     [FONT=B Compset]   
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”