معرفي بازي هاي گرافيك خفن

در اين بخش مي‌توانيد درباره بازي‌هاي تلفن همراه به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Professional, شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72593 بار
سپاس‌های دریافتی: 31658 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 16 آبان 1385, 3:00 am

mors جان
ضمن عرض خوش‌امد به شما دوست گرامي
چه مشکلي در دانلود داريد؟ لينکها سالم هستند و به راحتي هم دانلود مي‌شوند
اگر در دانلود با پيغامهاي خطا از جمله شما قادر به دانلود نيستيد و .... مواجه شديد يگ بار تمام کوکي‌ها و temporary ها رو حذف و دوباره تست کنيد، مشکل رفع خواهد شد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تمام ایران سرای من است
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

پست توسط h » سه شنبه 16 آبان 1385, 6:13 am

باسلام
من تو بازی سوپر ماينر تو همون مرحله دو موندم نمیدونم چطور باید از این مرحله عبور کنم لطفآ راهنمایی بفرمایید.
مرسی :razz:
مشترک مورد نظر در قید حیات نمی باشد

New Member

پست توسط mors » سه شنبه 16 آبان 1385, 12:55 pm

سلام بازی اسکای رو به من اجازه دانلود نميده من عضو سيستم هستم کمک کنيد

Mahdi1944: ضمن عرض خوش‌امد به شما دوست گرامي، لطفا قوانين رو مطالعه و رعايت کنيد
ارسال پست به فينگليش مجاز نيست
به فارسي بازنويسي شد....

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 16 آبان 1385, 1:22 pm

mors جان
پست قبلي من رو مطالعه کرديد؟ انجام داديد؟ :shock:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط mors » چهار شنبه 1 آذر 1385, 2:00 am

سلام مجدد باز هم نشد من بد شانسم يه جا معرفی کنيد برام که اين بازی رو داشته باشه :razz: با تشکر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 1 آذر 1385, 2:27 am

mors جان
به هر حال اين مشکل با حذف کوکي‌ها و حداکثر با تغيير مرورگر رفع مي‌شه
اما اگر در دانلود مشکل داريد نام برنامه و يا لينک فايل مورد نظرتون در مرکز دانلود رو ارسال کنيد تا براتون جاي ديگه‌اي آپلود کنم
در ضمن لطفا فينگليش ننويسيد
اگر در نوشتن فارسي مشکل داريد مي‌تونيد از اين برنامه استفاده کنيد
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “بازي‌هاي تلفن همراه”