هديه پويول به قربانيان مين در افغانستان

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: شهر کارون
سپاس‌های ارسالی: 3378 بار
سپاس‌های دریافتی: 3411 بار
تماس:

هديه پويول به قربانيان مين در افغانستان

پست توسط shapooor »

سلام

کارلوس پويول، پيش از ديدار بارسلونا و آرسنال چکي به مبلغ 100 هزار يورو از طرف يوفا دريافت کرد. اين جايزه ويژه از آن جهت به مدافع مصدوم آبي‌واناري‌ها اهدا شد که از سوي کاربران سايت يوفا به عنوان کاپيتان تيم سال 2010 برگزيده شده بود اما پويول اين پول را به صليب سرخ اهدا خواهد کرد. او 230 هزار رأي گرفت تا کاپيتان تيم سال 2010 شود اما ويليام گايار، مشاور ميشل پلاتيني اين چک را پيش از ديدار مقابل آرسنال به پويول اهدا کرد و او هم آن را به جمعيت صليب سرخ هديه کرد. اين چهارمين سال پياپي است که پول کاپيتان تيم سال، به صليب سرخ مي‌رسد. اين پول براي پروژه توان‌بخشي فيزيکي قربانيان مين در افغانستان استفاده خواهد شد. پويول در اين‌باره گفت: «اين افتخار بزرگي است که کاپيتان تيم سال يوفا دات کام شده‌ام. من خوش‌اقبالم چون فوتبال را تنها براي سلامتي بازي نمي‌کنم و دو پا دارم. خوشحالم اين پول را به افرادي مي‌دهم که شانس مرا نداشته‌اند و اميدوارم اين به نحوي زندگي آن‌ها را بهتر کند.» هلن آلدرسن، مدير منابع مالي صليب سرخ هم گفت: «پويول تنها به ما کمک مالي نمي‌دهد، بلکه کمک معنوي هم مي‌دهد، او طرفداران بسياري در افغانستان دارد.»

تصویر
  را از من بگیر ولی کارون را نه

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”