شاید صدام زنده باشد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 325
تاریخ عضویت: شنبه 13 شهریور 1389, 1:40 pm
محل اقامت: ایران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب
سپاس‌های ارسالی: 1369 بار
سپاس‌های دریافتی: 1309 بار

شاید صدام زنده باشد

پست توسط امیر جمالی »

صدام برای چهارمین بار زنده شددر اين فايل صوتي آمده است: من موجودي نيستم و نبودم كه اجازه دهم گرگ هاي اشغالگر وطن به من دست پيدا كنند و چه برسد به اينكه اجازه دهم به ريش هايم دست بزنم و يا من را (با خنده ) اعدام كنند من الخضرا را به الحمرا تبديل مي كنم و باغ هاي بغداد را با خون اشغالگران سيراب خواهم كرد.  تابناک: «المحيط» گزارش داد: يك فايل صوتي در سايت يوتيوب منتشر شده كه ادعا مي شود «صدام حسين» ديكتاتور اعدام شده عراق همچنان زنده است!

در اين فايل صوتي آمده است: من موجودي نيستم و نبودم كه اجازه دهم گرگ هاي اشغالگر وطن به من دست پيدا كنند و چه برسد به اينكه اجازه دهم به ريش هايم دست بزنم و يا من را (با خنده ) اعدام كنند من الخضرا را به الحمرا تبديل مي كنم و باغ هاي بغداد را با خون اشغالگران سيراب خواهم كرد.

وی در ادامه گفته است: حزب الدعوده مزدور و كردهاي خائن هم منتظر من باشند تا سزاي خيانت و جنايت را كف دستشان بگذارم. من صدام هستم و مي دانيد صدام كيست؟ صدام رئيس جمهور عراق سرافراز ثروتمند بزرگ است من صدام هستم و بزودي چهره خود را به جهان نشان خواهم داد مردم عراق منتظرم باشند منتظر!

روزنامه «السوسنه» اردن نيز نوشت: اكنون مي توان ادعاي برخي افراد كه گفته اند آنكه اعدام شد بدل صدام يعني «ميخائيل» بوده را با تامل نگريست.

اين چهارمين بار است كه صدام اعلام زنده شدن مي كند و اتفاقا هربار هم رسانه هاي اردني او را زنده اعلام و پيام هاي حماسي او را منتشر مي كنند. 
اللهم عجل لولیک الفرج
Junior Poster
Junior Poster
پست: 132
تاریخ عضویت: جمعه 5 شهریور 1389, 3:42 pm
سپاس‌های ارسالی: 57 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

Re: شاید صدام زنده باشد

پست توسط jas_gholami_1347 »

دوستان الان نامبرده در عالم برزخ از ما حمیم و نار جحیم نهایت استفاده را مینماید در کنار اربابان فراوانش تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”