"ندا و ترانه" آنها و "آيات" ما

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه 3 شهریور 1385, 1:31 am
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

"ندا و ترانه" آنها و "آيات" ما

پست توسط airplane »

- در حوادث سال 88 دستگاههاي تبليغاتي استكبار از "ندا" پتكي سنگين براي خرد كردن وجهه و شخصيت نظام ايراني اسلامي ساختند و همين طور كاه را كوه خواندند و جمهوري اسلامي را حكومتي آدم كش و مخصوصا زن ستيز معرفي كردند! تا انجا كه برخي براي رد اين اتهام مجبور شدند يك مستند با ستاره هاي بي حجاب بسازند بلكه يك جوري اين اتهام را نفي كنند و ثابت كنند "ندا" را نه جمهوري اسلامي بلكه انگليسي ها كشته اند!

2- رسانه هاي استكباري در اين اموراستادند آنها از زن فسادي كه هنوز سالم و قبراق مشغول گذران عمر است و اتهام قتل همسرش را به عشق وصال فاسقش پذيرفته، چماق تبليغاتي بزرگ ساختند و چماقي كه از ترس آن حكم سنگسار اين زن فاسق لغو شد و شايد فردا پس فردا با سلام و صلوات طرف را آزاد كنند تا برود و به زندگي اش برسد.

3- اما چرا "ما" در بازگوئي مظلوميت "آيات" در مانده ايم!" آِيات" شاعره 20 ساله بحريني واقعا وجود داشته، واقعا دستگير شده واقعا شكنجه روحي و جسمي شده و سرانجام جنازه اش را در هم شكسته تحويل خانواده اش داده اند. همانطور كه عرضه "بازگوئي مظلوميت" بهيا عبدالرسول، زن 30 ساله شهيد بحريني را هم نداشته ايم. همينطور كه "جواهر عبدالامير" بحريني را هم با گلوله مستقيم آل صهيون به شهادت رسيد و ما ساكت مانديم.

4- آيا اين تعداد زن و دختر شهيد بحريني براي كوبيدن پتك حقوق بشر بر سر آل صهيون و آل خليفه كافي نيست؟ آيا دستگيري زنان باردار بحريني بهترين سوژه براي يك فعاليت رسانه اي محكم عليه جنايت كاران حاكم بر بحرين نيست؟پس چرا ما براي دفاع از مظلومين ناتوانيم؟چرا "آنها" در دفاع از باطلشان توانمند و محكم اند و "ما" براي دفاع از حقمان لال و دست بسته ايم.

5- خطاب اين نوشته فعالين غير دولتي است!حقير هيچ توقعي از دستگاههاي دولتي و حكومتي ندارم.آنها كارمندند و تابع روساي خود و بايد به فكر حقوق آخر ماه و ميز قدرتشان باشند. دهها دفتر و معاونت و مشاورت امور زنان صرفا دكورند وزينت الرجال اند! چرا بايد از مجموعه هاي كه فلسفه آنها "دكور" است توقع دفاع از زنان مظلوم بحريني آن هم در سطوح بين المللي داشت!؟ آنهائي هم كه درد دين دارند با بيداري انساني خواندن اين انقلاب ها توسط رياست محترم جمهور در ملاء عام و فتنه خواندن انقلاب هاي مردمي در محافل خاص، مجبور به سكوت و عزلت نشيني شده اند.


6- از خانم هاي نمايده مجلس هم خصوصا در قضاياي بحرين و بويژه ظلمي كه به دختران و زنان بحريني رفته سپاسگزاريم! بزرگواران كولاك كرده اند!براي نجات يك اقدام نمادين (مثلا حاضر شدن در مجلس با تصاوير و اسمي زنان مظلومه و شهداي بحريني) هم محذوريت داشته اند؟
[External Link Removed for Guests]
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 
Frenzied Poster
Frenzied Poster
نمایه کاربر
پست: 560
تاریخ عضویت: چهارشنبه 6 مرداد 1389, 1:00 am
سپاس‌های ارسالی: 2278 بار
سپاس‌های دریافتی: 1686 بار
تماس:

Re: "ندا و ترانه" آنها و "آيات" ما

پست توسط masieh »

این مطلب رو که خوندم یاد این شعر افتادم
مسلمانان مسلمانان مسلمانی ز سر گیرید . . . که کفر از شرم یار من مسلمان وار می اید
خدایش واسه حضرت فاطمه (ع‏)‏ عزاداری میگیرن ایام فاطمیه میگیرن اشک میریزن مراسم خاکسپاری نمادین برگزار میکنن اون موقع که وقت عمل کردن به سیره حضرت فاطمه میرسه . . . . . .
اول علی اخر علی
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 389
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 7 فروردین 1390, 9:26 pm
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
سپاس‌های ارسالی: 5009 بار
سپاس‌های دریافتی: 2658 بار

Re: "ندا و ترانه" آنها و "آيات" ما

پست توسط HESAM-007 »

متاسفانه ما با کشورهایی در افتادیم که قدرت رسانه ای و اقتصادی و سیاسی و نظامی و همه چیز دنیا دستشونه. با دو تا شبکه بین المللی (العالم و پرس تی وی) هم کاری از پیش نمیره. تنها راه مقابله اینه که ما هم به تکنولوژی اونا برسیم که اونم زمان و هزینه خیلی زیادی میخواد. البته از حق نگذریم کارهای خیلی بزرگی هم داره انجام میشه.
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”