باهوش ترین ادم دنیا !!!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 76 بار
سپاس‌های دریافتی: 192 بار
تماس:

باهوش ترین ادم دنیا !!!

پست توسط saghar130 »

تصویر 

او دختری ۱۱ ساله است و همانند بسیاری از هم سالانش از بازی و تفریح کردن لذت می‌برد.
هرچند ویکتوریا کوی(Victoria Cowie)) می‌گوید همانند همه هم سن و سالانش است اما او با همه افراد یک تفاوت بزرگ دارد و آن هم ضریب هوشی فوق العاده‌اش است.

این دختربچه ۱۱ ساله پس از تستی که در «منسا» (سازمان افراد با ضریب هوشی بالا) نشان داد که از افرادی چون اینشتین، استفان هاوکینگ و بیل گیتس باهوش تر است. ویکتوریا کوی با ضریب هوشی ۱۶۲ در حال حال حاضر بالاترین ضریب هوشی در جهان را از آن خود کرده است.
اینشتین، استفان هاوکینگ و بیل گیتس با ضریب هوشی ۱۶۰ پیش از این باهوش ترین افراد جهان محسوب می‌شدند. پس از این نتیجه از سوی چهار مدرسه از مدارس سطح اول جهان برای این دختربچه پیشنهاد بورس تحصیلی مطرح شده است. ویکتوریا در این باره می‌گوید: «وقتی از نتیجه تست باخبر شدم خودم هم تعجب کرده بودم. برایم خیلی جالب است که هوش من را با افراد بزرگی چون اینشتین و بیل گیتس مقایسه می‌کنند اما مسئله مهمی که وجود دارد این است که هرچند هوشم از بقیه بالاتر است اما از کوچک ترین لحظات زندگی ام لذت می‌برم. پازل حل کردن را خیلی دوست دارم و زمانی که بزرگ تر شدم می‌خواهم در رشته بیولوژی تحصیل کنم.»

ویکتوریا با این تست نه تنها از دانشمندان بزرگی چون بیل گیتس و استفان هاوکینگ پیشی گرفته بلکه ازافرادی چون سیگموند فروید، (ضریب هوشی ۱۵۶)، ناپلئون بناپارت (ضریب هوشی ۱۴۵) و هیلاری کیلینتون(ضریب هوشی ۱۴۰) باهوش تر محسوب می‌شود.تنها دو درصد از افراد جهان ضریب هوشی بالای ۱۴۸ دارند و ضریب هوشی میانگین و نرمال ۱۰۰ است. ویکتوریا تنها کودکی است که در تست منسا شرکت کرده و به این امتیاز جالب توجه دست یافته است. او می‌گوید:«من واقعا از علم لذت می‌برم و دوست دارم همه چیز را تجربه کنم اما در عین حال عاشق بازی کردن و ورزش کردن هم هستم».
[FONT=Arial,sans-serif]من ترک عشق شاهد و ساغر نمی کنم صد بار توبه کردم و دیگر نمی کنم  
[FONT=Arial,sans-serif]باغ بهشت و سایه طوبی و قصر حور با خاک کوی دوست برابر نمی کنم  
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

Re: باهوش ترین ادم دنیا !!!

پست توسط Mohammad 1985 »

این پیره زن 11 سالشه ؟ تصویر
اینا همش چرته باهوش ترین فرد دنیا بدون شک من هستم :razz:
در ضمن ممکنه کسی هوشش پایین باشه ولی بازم از علم خوشش بیاد !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

پست توسط interceptor »

باز کدوم آدم کله گنده ای می خواد دختر ناز نازی و لای پر قو بارآورده ش رو مشهور کنه و بفرسته سر بهترین کار ؟؟؟
ضریب هوشی تابع خیلی مسایله ، اگه شما پولدار باشید می تونید با پرداخت مبالغی پول چایی و زیرمیزی هر کاری خواستید بکنید، نمونش همین میزبانی المپیک و جام جهانی که قطری ها ...
در ضمن نوابغ افرادی بوده اند که استعدادشون کشف شده. وگرنه توی روستاها ، توی کشورهای عقب مونده و در خیلی از جاها وجود دارند و داشتند،
ولی یا مشکلات مالی داشتند و کسی نتونسته کشفشون کنه، یا درگیر مصائب دیگری هستند و یا توی جنگ ها و درگیری ها مرده اند،وگرنه مطمئنم توی آفریقا و هند و آمریکای جنوبی و ... آدم های باهوش تر زیاده. ولی به جای تحصیل توی بهترین دانشگاه ها گرفتار کارکردن هستند. آدم های باهوش که فقط اهالی غرب نیستند!
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: کهکشان راه شیری پلاک 12
سپاس‌های ارسالی: 650 بار
سپاس‌های دریافتی: 1785 بار
تماس:

پست توسط kalafe2006 »

کجا میتونم ضریب هوشی خودم رو بدست بیارم ؟ اینترنتی و مجانی :grin: خدا رو چه دیدی شاید من هم بورسیه گرفتم
آدمهای بزرگ، کسانیکه خود بسیارند، نیازی به هموطن ندارند.
کسانیکه خود آزادند از زندان به ستوه نمی‌آیند.

آدمهای حقیرند که به ازدحام محتاجند.

دکتر علی شریعتی
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

, خب اونم یکی از مزایای کشورهای پیشرفته هست که استعدادها به مراتب فرصتهای بیشتری برای شکوفایی دارن ! ( در همه ضمینه ها )
جکسون براون
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: کهکشان راه شیری پلاک 12
سپاس‌های ارسالی: 650 بار
سپاس‌های دریافتی: 1785 بار
تماس:

پست توسط kalafe2006 »

ضریب هوشی من شد 118
آدمهای بزرگ، کسانیکه خود بسیارند، نیازی به هموطن ندارند.
کسانیکه خود آزادند از زندان به ستوه نمی‌آیند.

آدمهای حقیرند که به ازدحام محتاجند.

دکتر علی شریعتی
Major II
Major II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط saghar130 »

interceptor نوشته شده:باز کدوم آدم کله گنده ای می خواد دختر ناز نازی و لای پر قو بارآورده ش رو مشهور کنه و بفرسته سر بهترین کار ؟؟؟
ضریب هوشی تابع خیلی مسایله ، اگه شما پولدار باشید می تونید با پرداخت مبالغی پول چایی و زیرمیزی هر کاری خواستید بکنید، نمونش همین میزبانی المپیک و جام جهانی که قطری ها ...
در ضمن نوابغ افرادی بوده اند که استعدادشون کشف شده. وگرنه توی روستاها ، توی کشورهای عقب مونده و در خیلی از جاها وجود دارند و داشتند،
ولی یا مشکلات مالی داشتند و کسی نتونسته کشفشون کنه، یا درگیر مصائب دیگری هستند و یا توی جنگ ها و درگیری ها مرده اند،وگرنه مطمئنم توی آفریقا و هند و آمریکای جنوبی و ... آدم های باهوش تر زیاده. ولی به جای تحصیل توی بهترین دانشگاه ها گرفتار کارکردن هستند. آدم های باهوش که فقط اهالی غرب نیستند!

حرف شما متین است ولی اونچه که تا حالا ازمایش های ضریب هوشی نشون داده می گه این دختره خیلی باهوشه البته شایدم یکی بخواد بزرگش کنه ولی ما که اونجا نیستیم و این جور خبرها رو به کثرت خبر می پذیریم که تبانی بر کذب ان وجود داره یعنی از منابع زیادی بیان شدند حالا ممکن این منابع با هم بر سر افشای دروغی خبری تبانی کرده باشن ولی حالا این چه باهوش ترین باشه چه نباشه بازم هیچ گلی به سر غربی ها نمی زنه
[FONT=Arial,sans-serif]من ترک عشق شاهد و ساغر نمی کنم صد بار توبه کردم و دیگر نمی کنم  
[FONT=Arial,sans-serif]باغ بهشت و سایه طوبی و قصر حور با خاک کوی دوست برابر نمی کنم  
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4873 بار
سپاس‌های دریافتی: 2877 بار

پست توسط mahshid-banoo »

البته من در یکی از کتاب های معتبر روانشناسی خوندم گالتون (پدر علم روانسجی و اگه اشتباه نکنم پسر عموی داروین) با ضریب هوشی 180 هوشش از همه بیشتر شناخته شده. :-(
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده
Major II
Major II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط saghar130 »

mahshid-banoo نوشته شده:البته من در یکی از کتاب های معتبر روانشناسی خوندم گالتون (پدر علم روانسجی و اگه اشتباه نکنم پسر عموی داروین) با ضریب هوشی 180 هوشش از همه بیشتر شناخته شده. :-(

این دختره باهوش ترین ادم زنده است شاید اون اقا قبلا از این باهوشتر بوده تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

کلی سوال پیش اومد برام:

ضریب هوشی ناپلئون به چه شکل اندازه گرفته شده؟ :-(

آیا ضریب هوشی تابعیت از سن دارد ؟
در رده سنی خودش سنجیده میشود؟

یعنی ممکنه همین خانم وقتی شد 20 سالش کمی خنگ تر از الانش بشود! :grin: و احتمالا در 40 سالگی اگر ازش تست بگیرن شاید از مادر فولاد زاده هم خنگ تر باشد!

بعد بیل گیتس را گذاشتن کنار انیشتین! در نوع خودش جالبه. شنیده بودم پولداره و یه کم هم تو بازار زرنگ بوده و سر و اون رفیقش بد کلاه گذاشته تو 2 پروژه اما اولین باره به گوشم خورد به عنوان دانشمند ازش یاد بشه. اینم جالب بود.

mahshid-banoo,

گالتون نوه داروین (فرزند دختر داروین) هست نه پسر عموش. :-)
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4873 بار
سپاس‌های دریافتی: 2877 بار

پست توسط mahshid-banoo »

MiimA,

MiimA نوشته شده:گالتون نوه داروین (فرزند دختر داروین) هست نه پسر عموش. :-)

ممنون از راهنماییتون (اتفاقا برام عجیب بود که چرا فامیلی متفاوتی دارند).

MiimA نوشته شده:آیا ضریب هوشی تابعیت از سن دارد ؟
در رده سنی خودش سنجیده میشود؟
یعنی ممکنه همین خانم وقتی شد 20 سالش کمی خنگ تر از الانش بشود! :grin: و احتمالا در 40 سالگی اگر ازش تست بگیرن شاید از مادر فولاد زاده هم خنگ تر باشد!

برای گروه های سنی متفاوت تست های مختلفی وجود داره. مثلا اولین ازمون هوش که توسط بینه طراحی شد برای بچه هایی بود که مدرسه میرفتند و کم کم وقتی جنگ جهانی شروع شد ارتش برای استخدام نیروهای مختلف شروع به تهیه ازمون های هوش دیگه کرد.
مثلا ازمون هوش وکسلر برای بالای 16 سال هست فکر میکنم چون مباحث و سوالات فرهنگی هم درش گنجونده شده و تمام ابعاد رو پوشش میده.
و اینکه ممکنه یه فرد در طول زندگی ضریب های متفاوتی در ازمون هوش کسب کنه و اینطور که یکی از اساتیدم میگفت قابل تغییره اما اینطور نیست که دیگه از اینرو به اونرو بشه مگر به دلایل فیزیولوژیکی و بیماری و غیره.

تصویر
راستی در مورد ناپلئون هم اطلاعی ندارم و برام جالبه بدونم این امار عجیب غریب رو چطور بدست اوردن (در مورد گالتون هم هنوز مشکوکم) تصویر. به هر حال مهم عملکرد افراده و به کار گیری هوش برای موفقیت در زندگی نه امار و ارقام تعداد افراد باهوش در دنیا تصویر
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

mahshid-banoo نوشته شده:البته من در یکی از کتاب های معتبر روانشناسی خوندم گالتون (پدر علم روانسجی و اگه اشتباه نکنم پسر عموی داروین) با ضریب هوشی 180 هوشش از همه بیشتر شناخته شده. :-(

ببخشید !!! اون کتاب به هیچ وجه معتبر نبوده به دو دلیل
1 چون من نخوندمش ! (یعنی اونقدر ارزش نداشته من بخونمش )
2 من رو به عنوان باهوشترین فرد دنیا معرفی نکرده پس کاملا کذب بوده مطالبش !
جکسون براون
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”