درمان قطعی ناراحتی معده بدون دارو - ابداع و هدیه من به شما

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت, رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

Re: درمان قطعی ناراحتی معده بدون دارو - ابداع و هدیه من به

پست توسط fatemeg65 » چهار شنبه 18 شهریور 1394, 8:25 am

بله درست میفرمایید.البته اصل این بود که شما کشف کردید باید معده تحرک داشته باشه. بنده بالا پایین نپريدم . بلکه با ماساژ دست معدم رو به بالا و پایین حرکت دادم و همون اثر رو داشت. :-)

New Member

پست توسط تک ناز مدبری » دو شنبه 30 شهریور 1394, 8:31 pm

سلام
در مورد سوزش قفسه معده ، بزرگ شدن شکم و گیرکردن غذا در گلو ممنون میشم بتوضیحین
و ورزش مخصوصش
مرسی

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5771 بار

پست توسط shafagh » دو شنبه 30 شهریور 1394, 11:25 pm

مسلما اسید اضافی معده اثر التهابی دارد که بخارات متصاعده ان می تواند حنجره و گلو را هم متاثر کند و شاید یکی از عللی که لقمه در گلوی شما بزحمت فرو می رود همین نکته باشد. بهتر است ده دقیقه ای پیش از غذا خوردن چندین مرتبه چند جرعه کوچک اب بنوشید تا ان بخارات از گلوی شما زدوده شود.
بزرگ شدن شکم هم اثرات نفخ است و همچنین ملتهب شدن و گاهی در وضعیت بدتر ورم معده و یا یاروده. اگر ترشه و نفخ مدت های زیادی ادامه پیدا کند و مزمن شود شاید به گاستریت یا ورم معده هم منجر شود که البته قابل درمان است. اما بهتر است ترشه کنترل شود و این ورزش می تواند یک جایگزین برای داروهای مختلف معده باشد البته اگر مدتی ان را ادامه دهید.

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 671 بار
سپاس‌های دریافتی: 660 بار

پست توسط F-14 Fan » سه شنبه 31 شهریور 1394, 12:06 pm

saeed_za54 نوشته شده:سلام ، اول عرض کنم که من پزشک نیستم و اطلاعات پزشکی خوبی هم ندارم و مطالب پایین تجربه من با اسید معده هستش:
دوستانی که مبتلا به رفلاکس اسید معده هستند این رو هم امتحان کنند واقعا کار ساز و موثر هستش به یاری خدا.اگه موثر بود مار هم دعا کنید اگه که نه به بزرگواری خودتون ببخشید و درمان دیگری را امتحان کنید.
بنده در خارج از کشور زندگی می کنم و حدود چند ماه پیش هر چی می خوردم نفخ می کردم به خصوص صبحا. بعدها این نفخ به ترش کردن مینور تبدیل شد. دکتر که رفتم گفت از چیزهایی که تعریف می کنی
احتمال میدم هلیکو باکتری داشته باشی. تست خون دادم و جواب مثبت در آومد و بعد از اینکه دوره آنتی بیوتیک ها تمام شد به فاصله دو سه روز دوباره نفخ شروع شد و ترش کردن معده .

یا حق
التماس دعا

مورد شما چندمین موردی است که شنیدم و میبینم که درمان هلیکوبکتر (با آنتی‌بیوتیک) به مشکل اسید رفلاکس (ترشیدن معده) منجر میشود.

خود من نیز (من هم خارج از ایران زندگی‌ می‌کنم) همین چند سال پیش پس از درمان هلیکوبکتر به این مشکل دچار شدم.

در مقاله‌های علمی‌ این تئوری که هلیکوبکتر یک باکتری لازم در معده است (که در ضمن مقدار اسید در معده را کنترل می‌کند) روز به روز بیشتر مطرح میشود.

New Member

پست توسط salehii » سه شنبه 31 شهریور 1394, 10:42 pm

shafagh 2 نوشته شده: . بسم الله الرحمن الرحیم

هو الشافی

چند روزقبل یکی از دوستان موضوعی را فرستاد که از ناراحتی معده گلایه داشت و راه درمانی را جویا شده بود که اینجانب مطلب ذیل را برای ایشان ارسال کرده و قول دادم روش جدیدو کاملا موثری را که برای رفع دائمی ناراحتی معده بدون دارو کشف کرده ام به اطلاع ایشان و سایرین برسانم لذا اقدام به ارسال این تاپیک کردم که امید است با مدد خداوند بزرگ این بیماری مزاحم و محدود کننده که سر منشاء بسیاری از بیماری های دیگر است برای همیشه از وجود عموم مبتلایان به این ناراحتی بر طرف گردد. من که بحول و قوت خدا مبتکر این روش می باشم انشاءا....قول خواهم داد که با این روش بسیار اسان و سریع بیماری اتان را بطور کل به سلامتی کامل مبدل نماید اما به درخواست هایی که در نامه قبلی یعنی گفتار ذیل ذکر کرده ام نیزعنایتی بفرمایید :

دوست گرامی

مدتها بود قصد داشتم راه درمانی بسیار مهمی را که در مورد ناراحتی معده کشف کرده ام بصورت یک موضوع مستقل ارسال کنم اما نمی دانم چرا مبادرت به این کار نکردم روشی که شما و شاید بسیاری از دوستان دیگر و اشنایان ایشان را از این ناراحتی سخت انهم بدون هیچگونه مصرف دارو راحت کند بعد از اینکه این روش را گفتم شما خود خواهید دید که تمام این داروها را می بایست کنار بگذارید :

1- کلدینیم C
2- المینیوم MG
3- المینیوم C- MG
4- منیزیت
5- دایجستیو
6- رانتیدین
7- فاموتادین
8- امپرازول
9- و غیره

پس شما دوست گرامی هم منتظر باشید که این روش را بزودی در سایت سنترال کلاب چاپ کنم اما شرط هایی را نیز دارم

- اول اینکه همه دوستان از جمله پزشکان محترم سنترال کلاب گواه باشند این روش از ابتکارات بنده است و همین که در خاطرها بماند کفایت می کند ( البته تا زمانیکه به مجامع و کنفرانس های پزشکی کشیده نشده در ان صورت حق امتیاز رسما بنام من خواهد بود تصویر )
- دوم اینکه تمامی دوستان که خود یا اشنایانشان با این روش بدون دارو انشاا....به سلامتی کامل و دائم رسیدند نتیجه را در سایت سنترال کلاب منعکس و اعلام کنند تا هم برای پزشکان و هم سایر دوستان محترم حجت باشد
- هر گاه هنگام نماز یا اوقات دیگر یادشان به اینجانب افتاد مرا از دعای خیرشان در پیشگاه خدای تعالی محروم نکنند ( البته این بصورت یک الزام و تعهد نیست که به زحمت بیفتند فقط عرض کردم هرگاه بطور اتفاقی یادشان افتاد)

من تاپیکی را برای این موضوع ایجاد کرده و البته پس از یک سری مقدمات اصل روش را بیان خواهم نمود و همه کسانی که چنین ناراحتی دارند انشاا.... برای همیشه از شر این بیماری خلاص خواهند شد از جمله شما اقای فرهاد - شادباشید

والسلام

اما قبل از هر توضیحی مقالاتی را که راجع به علل مختلف ناراحتی معده از سایت دیگری تهیه کرده ام مطالعه فرمایید : تصویر

.

با سلام من دختری 23ساله هستم و مدت 2ماه است که از ناراحتی معده رنج میبرم و به بهترین متخصص هم مراجعه کردم قرص و...داده ولی خوب نشدم.شرح ناراحتی هایم را بیان میکنم

من آرق زیاد میزدم و هنگام خوردن حالت تهوع داشتم بعد دوهفته رفتم دکتر که به من امپزول 20میلی گرم داد
بعد دوهفته خوب بودم ولی بعد از قطع دارو دوباره شروع شد و دکتر گفت ادامه بده که بنده بعد از مصرف دوباره بدتر شدم و خودسرانه مصرف دارو را قطع کردم و سراغ دکتر دیگری رفتم و اینبار با درد در ناحیه قفصه سینه و.....
یعنی بدتر شدم و هزینه کافی هم برای درمان های دکترا ندارم و در ضمن خودم هم بیکار هستم و تازه از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شدم
از شما ممنون میشم در صورت تمایل اگر این پست را دیدید با بنده ارتباط از طریق ایمیل برقرار کنید
آدرس ایمیل بنده
sogol.sadegi@yahoo.com
من واقعا منتظر جواب و پرسش از طرف شما برای درمانم می باشم

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط shafagh » چهار شنبه 1 مهر 1394, 7:47 pm

با عرض ادب خدمت خانم صالحی گرامی

بنده انچه را که برای درمان ناراحتی معده با این روش ورزشی لازم بود عرض نموده ام و حتی بارها و بارها کاربران محترم سوالاتی در این مورد داشتند که مجبور شدم مکرر توضیح دهم در حالی که انجام این ورزش خیلی ساده است و هیچ نکته غامضی ندارد. به پست های متعددی که در این تاپیک ارسال نموده ام مراجعه فرمایید و توضیحات را بخوانید و حتی اگر نظراتی در مورد علل ناراحتی معده و راه های درمانی غیر از این ورزش را هم گفته ام مطالعه نمایید که از جمله بعض افرادی که طبع سرد دارند با خوردن چیزهایی مثل دوغ و ماست و ماست خیار و اب غوره و زرشک و هندوانه و ترشی و امثالهم معده اشان بقول ساده سرد می شود و تحرک ان کم می گردد که لاجرم اسید معده اشان زیاد می شود و از جمله اروغ میزنند وغالبا سوزش معده هم وجود دارد. در چنین حالتی حتی خوردن قرص های متداول پزشکی هم یا بی اثر است و یا کم اثر و موقتی و قرص های ضد اسید هم اسید معده را کم می کند که یا باز اسید ترشح می شود و یا هضم را مختل کرده و قضیه از سمت دیگری مشکل ایجاد می کند.
این نوع سرد مزاجی در معده با خوردن غذاهایی با طبع گرم و بقولی پر کالری اما در مدتی طولانی بمرور رفع می شود که بهترین ها شیره انگور اصل و عسل ناب است. اگر افرادی که ناراحتی معده اشان بدین علت است خوردن یک یا دو قاشق شیره انگور اصل را درست بعد از غذا خوردن جزء برنامه همیشگی غذایی اشان قرار دهند به رفع سردی غذاهای دیگر و تقویت کار معده اشان بسیار کمک خواهد نمود.
البته در این مورد عسل اصل و خاصتا عسل وحشی همراه با خوردن خرده موم ان در مواقع غیر از صرف غذا توصیه می شود.
همچنین توصیه ای هم برای خوردن قرص های انتی اسید دارم. بعضی ها تا ترش می کنند در مصرف انتی اسید افراط و تفریط می کنند. بر اساس تجربه من ( که معمولا از نظر منطقی با موارد پزشکی همخوانی دارد) خوردن قرص انتی اسید طریفه خاصی دارد که روش تقریبا دقیقی است:
اکثر بیماران سعی می کنند یکباره کل اسید معده را بوسیله شربت یا قرص انتی اسید خنثی کنند! این روش درستی نیست چرا که اسید معده یکی از ایزارهای هضم غذاست و در افراد عادی مغز با توجه به پیام های دریافتی از جانب معده و از طریق سیستم عصبی میزان دقیق ساخت و ترشح ان را تعیین می کند. از بین بردن اسید معده در حد زیاد و کم شدن مقدار ان برای مغز به معنای صدور دستور مجدد ترشح اسید است! و از طرفی کم شدن اسید مخصوصا برای معده های ضعیف اختلال در کار هضم است که بدن واکنش شدیدی به ان دارد که گاهی همان حالت تهوع است. بطور کلی هر چیزی در معده که عبور از ان به سمت بخش اصلی جذب غذا یعنی روده ها برای مغز به معنای امر خطرناک محسوب شود مغز حالت برگرداندن غذا و خارج کردن ان از سمت دهان را فرمان می دهد چرا که واکنش های شیمایی انجام شده در معده به مغز گزارش می شود و چانچه ماده ای بعنوان عامل مضر تشخیص داده شود سیستم کنتل اعصاب و بدن یعنی مغز واکنش تهوع را ایجاد می کند. البته باید توجه داشت علاوه بر بررسی واکنش های شیمایی در معده مقدار کم و اولیه ای از ماده مشکوک وارد خون شده و به مغز میرسد و در انجا مرحله نهایی ازمایش و تست انجام شده و نسبت به ان ماده دستور لازم صادر می گردد. اینکه انسان با خوردن یا استنشاق بعض مواد مضر ( از جمله بعض ادکلن های امروزی که بوی همه چیز می دهد الا عطر) سردرد می گیرد همین است که مغز برای محدود کردن جریان خون به سلول های مغز که حامل ذرات ان مواد مضر است انقباض مویرگ ها را ایجاد می کند که انقباض کلی باعث سردرد می شود.
بهرحال یکباره خوردن مقدار زیادی انتی اسید نه تنها باعث ترشح مجدد اسید و اختلال در هضم می شود بلکه باکتری های مفیدی که از عوامل تجزیه و هضم غذا هستند نیز در محیط قلیایی توان و در نتیجه وظیفه اشان مختل می شود ( البته این مورد هم از نظریات خود بنده است و شاید در پزشکی به ان اشاره نشده باشد)
لذا بعض از ناراحتی های معده بر اثر طبع سرد ذاتی فرد است که توصیه خوردن غذاهای گرم و شیرین را نمودم.
اما چیزهای دیگری هست که در فع ناراحتی معده موثر است مثل خوب جویدن غذا و طول دادن زمان غذا خوردن و تا خرخره غذا نخوردن. هیچ فردی خبر ندارد که مرکز کنترل موارد حیاتی بدن او یعنی مغز تا چه حد به چیزهای بسیار جزیی هم چقدر حساس است. وقتی شما در حال جویدن غذا هستید مغز میزان اسیاب شدن غذا و میزان اب دهان مخلوط شده با ان را محاسبه می کند و حتی هنگام فرو رفتن لقمه از نای تا به معده اندازه ذرات غذا را محاسبه می کند! نباید فکر کرد بزاق دهان یک مایع معمولی است که فقط برای خیس کرد لقمه غذا است. اب دهان ترکیبات شیمایی خاصی دارد که می توان ان را نوعی حلال بحساب اورد ( البته نمی دانم این نکته در پزشکی بیان شده است یا خیر). برای نمونه روی یک صفحه فلزی با اسپری رنگ بزنید تا لایه نازکی از رنگ ان را بپوشاند بعد از انکه خشک شد مقداری اب دهان روی ان بیندازید و بگذارید یک روز بماند و بعد وقتی ان صفحه فلزی را با اب بشویید خواهید دید که رنگ همان قسمتی که اب دهان روی ان بوده کاملا لک شده و حتی رنگ ان از بین رفته ( البته من بواقع نمی دانم ترکیبات ان چیست چون من دیپلم ریاضی هستم و نه تجربی و در ضمن از علوم تخصصی پزشکی هم چیزی نمی دانم).
همانطور که گفته شد مغز میزان نرم شدن لقمه و میزان ترکیب اب دهان با لقمه را ارزیابی می کند و به احتمال زیاد میزان کم و بیش ترشح اسید معده نیز به این نکته وابسته خواهد بود. لذا خوب جویدن غذا و طول دادن مدت ان برای معده های ضعیف کمک بزرگی خواهد بود.
برای از بین بردن اسید اضافی معده که سبب ترشه می شود سعی نکنید ان را بطور کل با انتی اسیدها خنثی کنید. در اینجا باید مثل یک مراقب رفتار کنید و از کم شروع کنید مثلا با یکی یا دو تا قرص انتی اسید. اجازه دهید مقداری از اسید معده باقی بماند و اگر دیدید مقدار خیلی کم بوده یکی دیگر استفاده کنید اما نباید بگذارید کمبود اسید ایجاد شود و حتی اگر کمی هم حالت ترشه بماند اشکالی ندارد ولی باید بسته قرص انتی اسید همراهتان باشد و سطح اسید معده را در حد متعادل نگه دارید. بدین ترتتیب و با خوردن قرص ها با حالت مراقبه و حساب شده التهاب زیاد معده از بین میرود و اشکالی هم در کار هضم غذا ایجاد نشده و مشکل راحت تر بر طرف شود. فقط باید اسید را در حد متعادل نگه دارید.
اما شاید تنها با این روش خوردن قرص انتی اسید مشکل معده در بعض افراد بکلی درمان نشود و بایست غلت اصلی ضعف معده بر طرف گردد که خوردن عسل خوب و شیره انگور اصل و همچنین این ورزش ابداعی از پیشنهادات من است. و البته همانطور که مشاهده میفرمایید بعض کاربران گرامی در پست هایشان نوشته اند که واقعا نتیجه بخش بوده است و البته ممکن است بعض دیگر هم خوب شده باشند و فقط لطف فرموده از بنده تشکر کرده باشند.
البته بعض دیگر از نویسندگان هم روش ها یا راه حل های دیگری را پیشنهاد کرده اند که البته بنده این ورزش را از همه انها موثرتر میدانم اما میتوانید ان راه حل ها راهم برای بهبود ناراحتی معده امتحان کنید.

بنده با همین مقدار علم و استطاعتی که دارم سعی کردم خدمتی به دیگران بنمایم اما از خداوند بزرگ و مهربان که منشاء هر خیر و شفایی است خواهانم بر وجه کرامت، فضل و رحمت خود به ما بنگرد و همه بیماران اسلام را شفای کامل مرحمت فرماید.

New Member
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط amirreza.farrokhi » شنبه 11 مهر 1394, 2:14 am

ميخوام ازتون واقعا تشكر كنم چون من ازيك كابوس نجات پيدا كردم اونم فقط با يك بار امتحان اين روش شما... من دچار حالت تهوع شديد ميشدم كه به خاطرش داروي dompridone برام تجويز كردن كه تپش قلب خيلي زيادي بهم داد و نتونستم ديگه مصرف كنم، به خاطر اين تهوع و سنگيني اشتهامو كامل از دست دادم و در عرض يك ماه ٧ كيلو كاهش ورن داشتم و اين روند تا همين امروز ادامه داشت، تا حالا پيش ٣ تا فوق تخصص گوارش رفتم و بيش از هزارتا سايت اينترنتيو بازديد كردم تا شايد راه حلي پيدا كنم اما در معتبر ترين سايتهاي آمريكايي هم راه موثري پيدا نكردم تل اينكه امروز اتفاقي مطلب و ديدم و ميخواستم با توجه به اينكه سايت اسم پزشكي نداشت ازش گذر كنم اما خدا خواست تا مطلب شمارو بخونم و امشب بعد از يك ماه با اشتهاي كامل تونستم هرچي دلم خواست بخورم. در واقع شما كاري كردين كه ٣ تا فوق تخصص براي من نتونستن بكنن و من حال خوب امروزمو مديون شما هستم و حاضرم هر كمكي چه مادي چه معنوي براي جبران لطف شما بكنم.اجرتون مطمئن باشين محفوظه و كارتون در عين ظاهر ساده بسيار قوي بود و به نظر من قابليت ارائه به صورت مقاله رو هم داره، بازم ممنونم ازتون... البته تاثير اين روش در درمان رفلاكس و بنده نميدونم اما در درمان سو هاضمه خيلي موثر بود

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط shafagh » چهار شنبه 29 مهر 1394, 7:35 pm

خوشحالم که شما با استفاده از این روش بهبودی یافتید و خوشحالم از اینکه من با این ابداع توانستم کار سودمندی برای دوستان انجام دهم انهم در بخش سلامت که مهمترین عامل زندگی است.

میدانم که هم شما و هم دیگر عزیزانی که با این روش بهبودی یافتید نیز خوشحال هستید چرا که ناراحتی معده محدودیت و ناراحتی زیادی در زندگی ایجاد می کند و اکثر وقت ما که باید صرف معیشت و تغذیه طبیعی و معمول شود صرف رفتن دکترهای متعدد و تهیه دارو و مصرف مداوم شبانه روزی انها شود که واقعا نوعی گرفتاری است و تازه ممکن است ان دارو ها اثر کارکرد طبیعی یک معده نرمال را هم نداشته باشد و لذا وقتی ادمی از شر این علل خلاص می شود و به زندگی طبیعی بر می گردد شادی و لذت وصف ناپذیری به وی دست می دهد.

در ضمن یک PM برای شما ارسال نمودم که در بخش پیام های جدید می توانید ان را مشاهده فرمایید.

New Member

پست توسط megarux » پنج شنبه 14 آبان 1394, 2:26 pm

با سلام
بنده هشت ماهي هست كه به سوزش سر دل و ترش كردن بسيار شديد مبتلا هستم واقعا اين بيماري روزگار منو سياه كرده به بهترين فوق تخصص هاي گوارش مراجعه كردم و انواع آزمايشات و اندوسكوپي و .... رو انجام دادم انواع داروها از قبيل نكسيوم و امپرازول و راينيتيدين و .... رو هم مصرف كردم حتي پيش انواع دكترهاي گياهي هم رفتم همه داروها چه گياهي و چه شيميايي فقط باعث تشديد بيماري من شده.متاسفانه اختلال تو بلع هم دارم حتي زماني كه لقمه غذا هم پايين ميره تو مري و معدم احساس سوزش شديد دارم يك ماه پيش هم كه براي چندمين بار آندوسكوپي كردم مريم ظاهرا سالم بود و معدم كمي ملتهب.روش شما رو هم امتحان كردم كه متاسفانه مثل تمام روش هاي ديگه باعث تشديد بيماري من شد و شديدا بدتر شدم ميترسم با اين وضعيت سرطان مري بگيرم انصافا كلافه و خسته شدم ديگه نميدونم چيكار كنم واقعا اگه چيزي به ذهنتون ميرسه كوتاهي نكنيد دوستان

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط ف ه ي م ه » پنج شنبه 21 آبان 1394, 12:38 pm

shafagh 2 نوشته شده: . بسم الله الرحمن الرحیم

هو الشافی

چند روزقبل یکی از دوستان موضوعی را فرستاد که از ناراحتی معده گلایه داشت و راه درمانی را جویا شده بود که اینجانب مطلب ذیل را برای ایشان ارسال کرده و قول دادم روش جدیدو کاملا موثری را که برای رفع دائمی ناراحتی معده بدون دارو کشف کرده ام به اطلاع ایشان و سایرین برسانم لذا اقدام به ارسال این تاپیک کردم که امید است با مدد خداوند بزرگ این بیماری مزاحم و محدود کننده که سر منشاء بسیاری از بیماری های دیگر است برای همیشه از وجود عموم مبتلایان به این ناراحتی بر طرف گردد. من که بحول و قوت خدا مبتکر این روش می باشم انشاءا....قول خواهم داد که با این روش بسیار اسان و سریع بیماری اتان را بطور کل به سلامتی کامل مبدل نماید اما به درخواست هایی که در نامه قبلی یعنی گفتار ذیل ذکر کرده ام نیزعنایتی بفرمایید :

دوست گرامی

مدتها بود قصد داشتم راه درمانی بسیار مهمی را که در مورد ناراحتی معده کشف کرده ام بصورت یک موضوع مستقل ارسال کنم اما نمی دانم چرا مبادرت به این کار نکردم روشی که شما و شاید بسیاری از دوستان دیگر و اشنایان ایشان را از این ناراحتی سخت انهم بدون هیچگونه مصرف دارو راحت کند بعد از اینکه این روش را گفتم شما خود خواهید دید که تمام این داروها را می بایست کنار بگذارید :

1- کلدینیم C
2- المینیوم MG
3- المینیوم C- MG
4- منیزیت
5- دایجستیو
6- رانتیدین
7- فاموتادین
8- امپرازول
9- و غیره

پس شما دوست گرامی هم منتظر باشید که این روش را بزودی در سایت سنترال کلاب چاپ کنم اما شرط هایی را نیز دارم

- اول اینکه همه دوستان از جمله پزشکان محترم سنترال کلاب گواه باشند این روش از ابتکارات بنده است و همین که در خاطرها بماند کفایت می کند ( البته تا زمانیکه به مجامع و کنفرانس های پزشکی کشیده نشده در ان صورت حق امتیاز رسما بنام من خواهد بود تصویر )
- دوم اینکه تمامی دوستان که خود یا اشنایانشان با این روش بدون دارو انشاا....به سلامتی کامل و دائم رسیدند نتیجه را در سایت سنترال کلاب منعکس و اعلام کنند تا هم برای پزشکان و هم سایر دوستان محترم حجت باشد
- هر گاه هنگام نماز یا اوقات دیگر یادشان به اینجانب افتاد مرا از دعای خیرشان در پیشگاه خدای تعالی محروم نکنند ( البته این بصورت یک الزام و تعهد نیست که به زحمت بیفتند فقط عرض کردم هرگاه بطور اتفاقی یادشان افتاد)

من تاپیکی را برای این موضوع ایجاد کرده و البته پس از یک سری مقدمات اصل روش را بیان خواهم نمود و همه کسانی که چنین ناراحتی دارند انشاا.... برای همیشه از شر این بیماری خلاص خواهند شد از جمله شما اقای فرهاد - شادباشید

والسلام

اما قبل از هر توضیحی مقالاتی را که راجع به علل مختلف ناراحتی معده از سایت دیگری تهیه کرده ام مطالعه فرمایید : تصویر

.

سلام خوب هستين من چندوقتي هست دچار مشكل معده شده
هر غذايي كه ميخورم احساس ميكنم پايين نميره تو گلوم يه مزه بدي احساس ميكنم
دكتر چندبار رفتم آندوسكوپي انجام دادم بهم گفتش اسيد معده ت يه مقدار زياده
سوالم اينه كه اين روش براي منم جواب ميده ؟و اينكه چه وقت بايد اين حركت و انجام بديم
بلا فاصله بعد از غذا؟

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط shafagh » پنج شنبه 21 آبان 1394, 10:37 pm

ف ه م ی ه ارجمند

قبل از اجرای این روش درمانی

1- چون اسید معده اتان زیاد است قبل از انجام یکی دو قرص المینیوم ام جی بخورید تا اسید کمی خنثی شود و معده اتان را ملتهب نکند ( خورندگی اسید در حالت جریان یافتن بیشتر می شود)

2- قبل از غذا توصیه می شود زیرا با معده پر انجام هر فعالیت و ورزشی منطقی نمی نماید اما اگر کمی غذا بخورید که معده اتان کاملا خالی نباشد بهتر است.

بله در مورد ناراحتی معده شما موثر است اما چون بعض از کاربران از فشار روی زانوها انتقاد داشتند بهتر است از یک وسیله فنر دارد استفاده کنید که البته نباید انقدر شل باشد که نوسان های تند معده را مانع شود. من لاستیک اتومبیل را پیشنهاد کردم که ساده ترین وسیله ممکن است. یکطرف لاستیک را به جایی محکم کنید و انطرف ان بایستید و حرکات را انجام دهید.

گاهی لازم است تعداد حرکات را بیشتر کنید400 الی 500 حداقل است 750 متوسط است و با 1500 حرکت بعد از ساعتی چنان گرسنه می شوید که می توانید یک کیک تولد را یکجا بخورید و ناراحت ناراحتی معده اتان هم نباشید.

لطفا نتیجه را بعدا ارسال کنید

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط الهه.آتش » جمعه 22 آبان 1394, 12:58 pm

در حالیکه روی پاهایم ایستاده بودم ابتدا شروع کردم به حرکت های ارام درست مثل سوارکاری که بر روی اسب در حال حرکت است طوریکه تمامی اعضای معده و روده بحرکت وادار شود کم کم حرکت ها را سریع تر کردم( مثل طناب بازی اما نیازی نبود پا ها از زمین جدا شود بلکه فقط روی لولای زانو حرکت را انجام می دادم ) و برای انکه بتوانم با نظم خاصی ان حرکت را انجام دهم

دوستان من دقیق متوجه نشدم چطور باید این ورزش معده رو انجام بدم یکم ساده تر برام توضیح بدین لطفا

ارسال پست

بازگشت به “پزشکي”