کمک در مورد خرید لپ تاپ

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 78 بار

کمک در مورد خرید لپ تاپ

پست توسط Maysam_b_e »

سلام به همه دوستان :
از دوستان محترم خواهش می کنم اگه کسی از محل فروش لپ تاپ مدل ACER ASPIRE 1410 اطلاع داره به هم کمک کنه یا اگر از دوستان از مدل های لپ تاپ مینی با کارایی نزدیک این لپ تاپ خبر داره من و راهنمایی کنه؟ ممنون.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1160 بار
تماس:

Re: کمک در مورد خرید لپ تاپ

پست توسط big-man »

در مورد مدلی که فرمودی جای خاصی رو پیدا نکردم ....اما با کارایی نزدیک این لبتاپ پیشنهادم 5253 acer aspire است...اما مینی نیست به قول خودت و قیمتشم خیلی مناسبه...... در حدود 500 تومنه

وی لبتابه مینی ...یه مدل خوشکل پیدا کردم Gigabyte T1028X TouchNote
در حدود 650

.......................

حالا واسه چه کاری میخای؟
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!
Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط Maysam_b_e »

دوست عزیز ممنون big-man ممنون از راهنمایی وتوجهت لپ تاپی که من میخوام حتما باید مینی باشه و حداقل دوام باطریشم 5 ساعت کاراییشم در حدی باشه که بشه باهاش نرم افزار های مهندسی مثل اتو کد یا 3d max ویا sap و ... رو اجرا کنه.میخواستم بدونم مینی لپ تاپ هایی که از cpu 1.6 atom استفاده می کنن میتونه جوابگوی خواست های من باشه یا نه اگه ممکنه یه توضیح جامع بدین ممنون میشم
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1160 بار
تماس:

پست توسط big-man »

با توجه به که انتظاری که ازش داری بنده با گشت توی اینترنت مدل MSI 135 dx رو پیشنهاد میکنم..که قدرت نسبتا خوبسی داره و از تکنولوژی +TDE استفاده میکنه که 20 درصد سرعت سیستمت را بالا میبره.....

سی پی یو های Atom از نوع دو هسته ای و Hyper tredding هستند...چند دستور را به طور همزمان پردازش میکنند...

قاعدتا باید جوابگوی خواسته های شما در جهت اجرای این برنامه ها باشه.....چون نسبتا قویه
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!
Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط Maysam_b_e »

دوست عزیز ممنون از اینکه به سوالاتم جواب دادی اگه ممکنه چند مدل از لپ تاپ های مینیرو که میشناسید وباکاراییش آشنایی دارید معرفی کنید تا بتونم بهترین مینی لپ تاپو انتخاب کنم در صورت امکان مشخصات و قیمتشونم ارائه بدین ممنون میشم وباز هم اگه کسی از دوستان بتونه در پیدا کردن acer aspire 1410 به من کمک کنه ممنون میشم.
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

,
من شديدا اين دو مدل نت بوک رو پيشنهاد ميکنم
EEE PC 1215B
EEE PC 1015B
اين دو مدل مجهز به نسل جديد و بسيار قدرتمند و کم مصرف APU هاي AMD هستند که هم در CPU و هم در GPU برتر از تمام atom و ion2 هاي فعلي بوده و طبق سياست رقابتي AMD قيمت بسيار پايين‌تري نسبت به رقباي خودش داره، همچنبن حرارت بسيار پايين و شارژ بسيار بالا از خصوصيات اين سري هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”