یا موتور سواری بانوان مانعی ندارد ؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1656 بار
سپاس‌های دریافتی: 576 بار

Re: یا موتور سواری بانوان مانعی ندارد ؟

پست توسط Thundertomcat »

ashkansamie نوشته شده:
Thundertomcat نوشته شده:به نظر من ایراد نداره . اگه بخوایم جلوی این کارها رو بگیریم ، دختران و زنان ما هم باید مثل عربستان نباید موتور سواری یا ماشین سواری کنند . چند وقت پیش امام جمعه مشهد گفت : این چه معنی داره که زنان و دختران در کوچه ها دوچرخه سواری کنند . اونها باید در خونهاشون این کار رو کنند . من که این مطلب رو خوندم به اندازه سقف پروازی بمب افکن B-2 خندم گرفت .

فکر کنید خواهرتون با ZX بیاد اتاقتون. :???:
یا مثلا یهو پشت در اتاقتون بوق شیپوری که رو موتور نصب کرده بنوازه.

خوب در اون صورت چون خودم هم از خلبانی چیزهایی می دونم . شاید باورت نشه که نزدیک 400 بار فقط مراحل مختلف بازی H.A.W.X رو تموم کردم ، که بیشتر هم F-14 های ایرانی رو جنگنده خودم انتخاب کردم . میشه نتیجه گرفت که بنده تا ارتفاع 17000 پایی به روی زمین کاری ندارم . تصویر تصویر ولی جدا از شوخی زنان و دختران ما هم کمی از مردان ندارند ، مگر نه اینکه فرماندهی نیروی دریایی خشایارشاه یک زن ایرانی به نام ارتمیس بود ؟ خانمها فقط باید کمی خود باور شوند .
زندگی چه زیباست تصویر
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: Hell
سپاس‌های ارسالی: 1631 بار
سپاس‌های دریافتی: 1526 بار

Re: یا موتور سواری بانوان مانعی ندارد ؟

پست توسط X.Nima »

سلام...تصویر

Thundertomcat نوشته شده:، مگر نه اینکه فرماندهی نیروی دریایی خشایارشاه یک زن ایرانی به نام ارتمیس بود ؟

فکر کنم درستش خشایارشا باشه.

تصویرتصویرتصویر  
  ...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT   نقطه. سر خط.... !...We'll Charge when Satan Laughs

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”