عادل خان! اصلا خودت می دونی جامعه آماری یعنی چی؟!؟!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
سپاس‌های ارسالی: 5009 بار
سپاس‌های دریافتی: 2658 بار

عادل خان! اصلا خودت می دونی جامعه آماری یعنی چی؟!؟!

پست توسط HESAM-007 »

لطفا تا آخرشو بخونید:

بار دیگر عادل، عدالت را بایکوت کرد! دوشنبه شب این به اصطلاح عادل(!) فردوسی پور در میان دیدگان میلیون ها بیننده ی تلویزیونی ماهیت درونی اش را بار دیگر به نمایش گذاشت!

در گفتگوی ویژه ی این هفته ی 90، عادل وقتی مشاهده کرد نماینده ی موافق انتقال تیم ها از جایی به جای دیگر، نظرسنجی 90 را قبول ندارد از ایشان پرسید: "جامعه ی آماری که می دونین چیه؟!"

آقای به اصطلاح عادل! نه پس فقط خودت می دونی جامعه ی آماری چیه؟! خب معلومه! جامعه ی آماری در آن سئوال پیامکی 90 اون دسته از مردم کشورمون بودند که می خواستند به گزینه ی 1 رای دهند اما یا خواب بودند یا تلفن همراه نداشتند و یا کلا حال و حوصله ی فرستادن پیامک نداشتند. بعدش هم خیال کردی خیلی زرنگی؟! ما خبرهایی داریم که طی این روزهای اخیر میلیون ها سیم کارت اعتباری تنها برای شرکت در این نظرسنجی به رایگان میان بینندگان 90 پخش کردی تا بدین صورت نتیجه ی نظرسنجی رو به نفع خودت به پایان ببری!!

آقای به اصطلاح عادل! خودت هم بهتر می دانی این میلیون ها بیننده ی برنامه 90 نه برای شنیدن صحبت هایت، بلکه برای شنیدن صحبت های اون یکی پای تلویزیون هایشان نشسته بودند!

آقای به اصطلاح عادل! گیر داده ای که نفت به اراک نرود! خب نفت به اراک نرود به کجا برود؟! به سر سفره ها؟! اینقدر نفت به سر سفره ها رفته است که دیگر همه ی سفریمان بوی نفت می دهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقای به اصطلاح عادل! مگر نشنیده ای که انیشتن می گوید: "یک تیم لیگ برتری به لیگ یک سقوط نمی کند، بلکه امتیازش از استانی به استان دیگر منتقل می شود!"
در نتیجه ما پیشنهاد می دهیم برای برقراری عدالت بصورت صد در صدی، از سال دیگر لیگ را 31 تیمی برگزار کنیم و هر استان یک نماینده در لیگ برتر داشته باشد و هر وقت تیم یک استانی به لیگ یک سقوط کرد فورا یک امتیاز لیگ برتری دیگر به آن استان هدیه بدهیم!

آقای به اصطلاح عادل! اگر شما ماشینت رو ببری زاهدان کسی بهت گیر می ده؟! خب ماله خودته هر کار دلت می خواد باهاش بکن، اصلا ببر بندازش توی دریا! خب دولت هم صاحب باشگاها هست، اصلا چیکار داری که می خواد با باشگاهاش چیکار کنه؟! اصلا شاید دوست داشته باشن همه ی تیم هاشون بره لیگ یک، مشکلی داری شما؟!

آقای به اصطلاح عادل! گفته بودی که "آیا حتی در صورت بودن این نقل و انتقال آیا این عدالت است که این تیم به اراک بروند و مثلا مشهد یا زاهدان و ...نرود؟!"، خب عادل عزیز! اگر این عدالت نیست، پس چیست؟! خب هر کس که لابی اش قوی تر و زورش بیشتر باشد باید تیم را به استان خودش ببرد، مگر نشنیده ای که می گویند حق گرفتنی است! این خیلی هم عادلانه است که هر کسی زورش بیشتر صاحب تیم بشه!

آقای به اصطلاح عادل! از لج تو هم شده آرزو می کنیم روزی بیاید که بانک ها به جای پول امتیاز لیگ برتری شدن جایزه دهند، داخل هر لپ لپی یک امتیاز لیگ برتری باشد و هر دکه ی روزنامه فروشی ای علاوه بر کارت شارژ و سیگار، امتیاز لیگ برتری هم بفروشد!

در پایان نصحیتت می کنیم که سعی کنی زنبور باشی عسل درست کنی! شاپرک باشی و روی گل ها بنشینی و کلا گیر آنهم از نوع سه پیچش به ما ندهی!!

تصویر تصویرتصویر
[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

Re: عادل خان! اصلا خودت می دونی جامعه آماری یعنی چی؟!؟!

پست توسط AGeNiS1 »

خب
الان عادل حرفاتو شنید؟
به جای اینکه اینو اینجا بزاری میتونستی برای 90 بفرستی!
در ضمن
پیکان مال کجا بود؟حالا نتیجش چی شده؟
سایپا چی بود؟حالا چی شده؟
پاس چی؟
ی باشگاه که صلواتی نیس هر کی صلوات فرستاد جابه جاش کنن!
همین عادل اگر نبود این همه ورزشگاه ومشکلات ورزشی مردم درست نمیشد!
کدوم مجری دیدید این قدر بدون ترس و واهمه حرفاشو بیان کنه؟
اگر قرار بود هر برنامه ای که زده میشد فقط تقدیر و تشکر کنن که الان .......
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

پست توسط HESAM-007 »

agenis1 نوشته شده:خب
الان عادل حرفاتو شنید؟
به جای اینکه اینو اینجا بزاری میتونستی برای 90 بفرستی!

داداش این رو تو سایت عصر ایران نوشته بود ما که بیکار نیستیم!

[url=http://www.asriran.com/fa/news/168397/عادل!-خودت-می-دونی-جامعه-آماری-یعنی-چی؟!]http://www.asriran.com/fa/news/168397/[/url]
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

منم با عادل بودن فردوسی پور مشکل دارم .
این که خیلی جاها اگر برنامه نود نبود الان اون مشکلات حل نمی شد کاملا قبول دارم و یا جاهایی که میگه فوتبالمون سیاسی شده ولی اینو به عنوان عدالت قبول ندارم که ایشونی مجری برنامه هست و داره رای گیری می کنه به نوعی رای خودش و نظر خودش رو به بینندگان برسونه چون خیلی ها بر این اساس که ایشون رو دوست دارند ممکنه حرف شما رو تایید کنند .
آیا شما دیده اید که مثلا رهبر در انتخابات بگوید به فلانی رای بدهید یا رای من و نظر شخصی من فلانی رای هست تو رای گیری ؟
ایشون در اون برنامه چندین بار گفت نظر شخصی من هست که می گم مخالفم .
شما که دارید در برنامه ای با حداقل 20 میلیون بیننده "به گفته عادل" مجری گر می کنید باید کاملا بی طرفانه این کار را بکنید حتی دوستان شما هم در حین پخش برنامه نباید بتونند از حرفهای شما برداشت کنند که رای شما چیست .
خودتون نظر بدید آیا عادل در این برنامه و بعضی برنامه های دیگرش بی طرف بوده در نظرسنجی هایش ؟
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 234 بار
سپاس‌های دریافتی: 123 بار

پست توسط emad_tava »

کدام احمقی میتونه قبول کنه میلیون ها سیم کارت رایگان بین بینندگان نود توزیع شده؟؟؟
واقعا خنده دار بود...
Major I
Major I
نمایه کاربر

پست توسط HESAM-007 »

دوست عزیز Present
یه مثال میزنم، پاس رو که همیشه یکی از مدعیان قهرمانی بود فرستادن رفت همدان و گفتن اونجا خیلی هوادار میاد براش و از اینجور حرفها ولی چی شد؟ الآن باید بری تو لیگ دسته یک پیداش کنی! حالا فردوسی پور اومده یه نظر سنجی گذاشته که نظر شمادر مورد انتقال تیم ها چیه؟ هرکس یه ذره درک هم داشته باشه (خواه فوتبالی یا غیر فوتبالی) متوجه میشه که این کار، کار غلطیه؛ حالا فردوسی پور هم میگه نظر من اینه که این کار کار غلطیه. به نظر شما کجا داره بی عدالتی میکنه؟
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط AGeNiS1 »

بحث سر عدالت نیس
دادن تیم به ی شهر دیگه مثل این میمونه
ماشینتو بدی به ی نظر مفت و مجانی بگی برو حالشو ببر
یارو هم چون مفت گیرش امده قدرشو نمیدونه و.....!
عادل برای ی رای گیری سیم کارت توزیع کنه؟
مگه برنامه نود یکی 2 روزه امده که اینکارو بکنه؟
همیشه رکورد دار تعدادشرکت کننده رو داشته!
کدوم کار عادل اشتباه بوده؟
میگه که این کارو نکنید چون به ضررمونه؟
Major I
Major I
نمایه کاربر

پست توسط HESAM-007 »

agenis1 نوشته شده:بحث سر عدالت نیس
دادن تیم به ی شهر دیگه مثل این میمونه
ماشینتو بدی به ی نظر مفت و مجانی بگی برو حالشو ببر
یارو هم چون مفت گیرش امده قدرشو نمیدونه و.....!
عادل برای ی رای گیری سیم کارت توزیع کنه؟
مگه برنامه نود یکی 2 روزه امده که اینکارو بکنه؟
همیشه رکورد دار تعدادشرکت کننده رو داشته!
کدوم کار عادل اشتباه بوده؟
میگه که این کارو نکنید چون به ضررمونه؟

واااااااااااااااای بابا به خدا این طـــنــــزه. تو چرا انقدر آمپر میترکونی؟!؟!؟!
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط AGeNiS1 »

ااااااااا
من فکر کردم جدیه دی:
از همه عذر خواهی میکنم
ولی چه جدی چه شوخی عادل نباشه فوتبالی هم در ایران در کار نیس
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

, دوست عزیز متوجه حرفم نشدی من خودم هم با عادل خان موافقم ولی نباید رای خودش رو در رسانه ملی اعلام کنه اگر نوشته من رو بهتر می خوندید بهتر متوجه می شدید .
حتی تو کتابهای فکر کنم ادبیات و زبان فارسی دوره دبیرستان هم اگر قسمت ویژگی های یک مجری رو می خوندید می دیدید که یکی از شرایطش بی طرف بودن و رعایت عدالته .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

آقایون زیاد زحمت کشیدین ! مطلب طنز هست !!!
عادل خیلی شاخ شده باید اعدام بشه نظرات خودشو القا میکنه همش البته درسته در بالای 95 درصد موارد درست میگه
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”