خرابي كولر گازي

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 97 بار

خرابي كولر گازي

پست توسط chahzool »

سلام دوستان
من يك كولر گازي تو خونه دارم كه مدلش آر تي سي هستش و حدودا يكي دو سال خوب كار كرد بعد گازش تموم شد.دوباره شارژش كردم و الان اصلا رو كمپرسور نمي افته و فقط فنش كار مي كنه.تعمير كار اوردم مي گه ولتاژ خونه تون جوابگو نيست.البته گاهي اوقات رو كمپرسور مي افته ولي بعد از 10 دقيقه كمپرسورش خاموش مي شه و ديگه هم به كار نمي افته.ضمنا اون موقعي كه تقريبا خوب كار مي كنه اوايل صبح هستش.لطفا كمك كنيد.تشكر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

Re: خرابي كولر گازي

پست توسط Mohammad 1985 »

بهتر بود از برند معتبرتری استفاده میکردید مگر ولتاژ خونه شما کمه ؟! اگر می تونی با یه ولت متر در ساعات مختاف اندازگیری کن ولتاژ رو
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 97 بار

پست توسط chahzool »

بله فكر كنم كمه چون امروز ظهر كه گرفتم حدود 210 بود.اگه ولتاژش اينقدر باشه كار نمي كنه؟
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

نه خیر 210 ولت کم نیست یعنی اونقدر کم نیست که دستگاه دچار اختلال بشه روی بدنه رنج ولتاژ کاری دستگاه ذکر شده و سوال بعدی دستگاه شما گارانتی داره ؟
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

من هم این مشکل رو داشتم...درجه اول کابل و فیوز خود کولر رو چک کنید(که در مسیر هست)....
اما مشکل من این بود که کمپرسور کولر تو روز به شدت در محیط گرم قرار میگرفت و از کا رمی فتاد.دلیلشم برخورد مستقیم نور افتاب+بسته بودن جلوی فن و در نتیجه برگشت باد گرم به داخل دستگاه بود...که با تغییر مکان مشکلم کاملا حل شد.
البته با توحه به اینکه شما دستگاه رو یک بار برای شارژ بردید ممکنه افت فشار گاز داخل کمپروسور هم دلیلش باشه..
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”