تصاویر اولین مهمانی شام ۱۶۸۰۰۰ تومانی در تهران

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 841
تاریخ عضویت: دوشنبه 6 شهریور 1385, 5:55 pm
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

Re: تصاویر اولین مهمانی شام ۱۶۸۰۰۰ تومانی در تهران

پست توسط SORENA »

Ultimate

همچنین هتل Atlantic واقع در جزیره Palm دبی و همراه با 7 ستاره واقعی, دارای 8 رستوران و کافی شاپ میباشد که 3 مورد از آنها مختص صرف وعده نهار و شام تشریفاتی میباشند. رستوران Ossiano به عنوان گرانترین رستوران, در طبقه 1- و در امتداد آکواریوم قرار دارد و مهمانان در طول مدت زمان صرف غذا میتوانند نظاره گر کوسه ها و ماهی های بسیار زیبا باشند! شارژ ورودی و دریافت منوی مخصوص در این رستوران مبلع 300 درهم (حدود 80 دلار) تعیین گردیده است و در صورت سفارش منوهای خاص دریایی (همچون خاویار ایران و شاه میگو استرالیایی), این میزان تا 980 درهم (حدود 270 دلار) نیز افزایش میابد.


ستاره 6 و 7 برای چه امکاناتی در نظر گرفته شدن در سیستم هتل داری (البته تا جایی که من اطلاع دارم یک سیستم منسجم جهانی برای تعیین این طبقه بندی نیست)
[External Link Removed for Guests]
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387, 3:23 pm
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

Re: تصاویر اولین مهمانی شام ۱۶۸۰۰۰ تومانی در تهران

پست توسط CAPTAIN PILOT »

دوست عزیز و گرامی, جناب SORENA تصویر
درود بر شما تصویر

همانطور که میدانید در سیستم طبقه بندی بین المللی جهت هتل های مختلف, تنها 5 ستاره رسمی وجود دارد که در صورت دارا بودن تمام امکانات رفاحی و تفریحی, با توجه به محل قرارگیری از جانب سازمان های معتبر و فعال در این عرصه اعطا میگردند. لذا ستاره های 6 و 7 بیش از آنکه دارای جنبه رسمی باشند, بر روی بعد امکانات فراتر از استاندارد همچون اختصاص فضای بیمارستانی, زمین های ورزشی متعدد, پارک های آبی, اتاق های ویژه و زیر آب (دارای آکواریوم حاوی کوسه!) و ... معطوف میباشند. همچنین میانگین فضای اختصاص یافته به مسافران و فراهم نمودن امکانات ویژه جهت مسافران بین المللی (همچون: Casino و NightClub) از جمله سایر موارد مهم در اخذ ستاره های تشریفاتی میباشند. در حال حاضر تنها 2 هتل "برج العرب" در دوبی و "Galleria" در میلان به عنوان تنها هتل های 7 ستاره رسمی در دنیا شناخته میگردند که آن دو نیز بواسطه روزنامه نگاران خارجی به این عنوان نایل گشته اند. هتل Atlantic واقع در جزیر نخل دوبی نیز به دلیل دارا بودن برخی امکانات خاص, مدعی این عنوان میباشد.

 [External Link Removed for Guests]
[COLOR=#000000]برج العرب

  

موفق باشید
تصویر   
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”