سوالي از خدا؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7629 بار
تماس:

سوالي از خدا؟

پست توسط HORLIKAN »

سلام  سلام به همه مسلمون زاده هاي محترم
  از اول گفتم اصلا مقدمه چيني بلد نيستم خوشمم نمياد پس يه كله ميريم سر اصل مطلب
  دوست گرام همين طور كه ميدونيد ما مسلمونيم اسسسسم مسلموني رومونه (درست)؟
  ما مسلمونيم و خلاف ميكنيم خيلي خلاف هاي سنگين . كسي اينجا نميخاد اعتراف بگيره همه از حال و احوال باطن خودمون با خبريم .
  خدايا چي شد كه ما مسلمون شديم ؟ چرا اصلا مارو ايراني افريدي؟ چرا مارو شيعه افريدي؟
  ميگن هركي بدونه يه كار خلاف و باز اون خلاف رو انجام بده خدا حجت رو بر اون تموم ميكنه.
  پس از همه بيشتر مسلمونا ميدونن ديگه ؟ درسته؟
  من نگفتم خوبن ميگم ما همه اصلا همين اهالي سنترال قواعد و اصول اسلام رو كاملا ميدونيم و ميدونيم كه نگاه به نا محرم گناه . ميدونيم دروغ گناه و ميدونيم غيبت گناه ولي باز انجام ميديم ولي
  ولي : فرق ما با يه اعجنبي كه هزار غلط ديگه ميكنه و (البت كه گناه پاش نوشته ميشه) اخرش بميره.
  نكر منكر نميرن بهش بگن امامت كيه و چرا با فلان خانومه فلان نگاه يا كارو كردي ؟ چون ميدونن هيچ كس نيومده به اين مادر مرده اجنبي بگه كه اقا شما به دستور اسلام اگر اين كارا رو بكني سرب داغ تو گلو صاب مردت ميريزن . گفتن يا نگفتن.؟ د خوب نگفتن ديگه. خيلي راحت اعجنبيه ميگه به دين به ايين كسي نيومد به ما بگه كه فلان كار حرامه و خلافه . (ايا اشتباه ميگم)
  حالا من به اسسسسسسسم مسلمون ميرم زير گل نكر منكر ميان بالا سرم ميگن امامت كيه بگم حضرت علي كه نتونستم حتي يه روز از عمرم رو مثل اون زندگي كنم؟بگه چرا دروغ ميگي ؟بگم من تا به حال حديث در مورد دروغ گفتن تا به حال نخوندم ؟ بگه چرا غيبت ميكني چرا فلان غلط مفت رو كردي.
  ميدونم هرچي بگن حق دارن چون من محكومم به اين كه مسلمون زاده ام و همه چيز رو ميدونم و باز هم به خريت خودم اين كارو كردم و حالا بايد تنمك رو چرب كنم كه اين عزيزان سيخ بكنن تو استينم .
  خب بابا كسي نيست بياد بگه من بدبخت چيكار كنم كه مسلمونم و اسمش رومه . چيكار كنم بابا و ننم مسلمونن ولي من...........
  الان داشتم اين مطلبه اين مانكن خانومه فرانسوي رو ميخوندم بد جور رفتم تو لك
  تو عمرش هزار خلاف كرده باشه تو اين 24 و 25 سالش اخر مسلمون شده يعني از تمام گناه هايي كه ميتونسته بكنه دست برداشته رفته مسلمون شده .
  خب اين كار بزرگي خدا باهاشه . خدا دوستش داره به خاطر اين كار اخر هم ميره بهشت و خدا گناه هاشو ميبخشه.
  ولي من چي من از اول مسلمون بودم ميرفتم تكيه سينه ميزدم بعدش ميومدم بيرون هره و كره . اخرش هم چون ميدونسم و با ز خلاف كردم ميشم منافق و يه بيلط يه طرف به اسفل سافلين
  اي خدا ما چيكار كرديم در نوزادي كه الان موسلمونيم بشيم يهود مرتتديم بشيم مسيحي مرتدديم . مرتدد هم بشيم خونمون حلاله
  خدايا چرا چرا چرا فقير تيرن كشور هاي دنيا مسلمونن.
  خدايا چرا ايرانه اسلامي ما بايد 10 سال خشكسالي باشه و اروپاييان بي دين چرا فرانسه كه بچه هاي نا متعارفش از متعارفشون بيشتر تو ناز و نعمت زندگي كنن.
  خديا چرا مملكت مسلمون ما تو جهان بايد به اسم تروريست معرفي بشه.
  خدايا چرا مسلمونا از همه به يكديگر بي رحم ترن .
  خدايا چرا مسلمونا انقدر غريب پرستن
  خدايا چرا مسلموناي ما يه روز فارسي وانشون سيگنال نده به در و ديوار فحش ميدن
  خدايا چرا من مسلمون وقتي ميتونم مثل يه جوون بي دين اعجنبي هزار غلط ديگه بكنم بشينم خونه قران بخونم صبح تا شب تسبيح دور بگردونم تا تقي به توقي ميخوره تو كه بچه مسلموني تو كه هفت پشتت حاجي و فلان فلان كارو كردي و فلان نگاه رو كردي.
  اي خدااااااااااا چرا ؟
  چرا يه زن نامشروع به اسم اپرا بايد پولدار ترين زن دنيا باشه و چرا پولدار ترين مسلمون ايران بايد گدا ترين و بي دين ترين و ... ترين هم وطنه من باشه.
  اي خدا دلگيرم ازت و بشدت از زندگي سيرم.
  ما كه جامون اون دنيا معلومه ابگررررررررم لاريجان در انتظارمونه.
  ولي خدا جواب منو بده .
  چرا بالا شهري ها كه شكاماشون سيره از فرطه سري دارن ميتركن هروز پول رو پول ميارن چرا انقدر بد لباسن. چرا فيش ابشون 300 هزار تومن مياد حق پايين شهري رو ميخورن و گردنشون كلفت تر ميشه و مكه شون رو ميرن بعد ميشن حاجي   بعد يه پايين شهري بايد جون بكن يه ماه كار كنه از هزار نفر فحش بشنوه بتون يه مختصري در بياره بره شاه عبدالعظيم دخيل ببنده كه اي خدا كمك كن ننم نميره. پول دوا دكتر ندارم . خدا كمك كن يه روز نيام خونه اخبار بگه دونفر گوشه خيابون تو ازاد راه به خاطره بي پولي دارن ميميرن
  اي اي ايييييييييييييييي مردم چرا خدا از بدبختا امتحان ميگيره؟ چرا صبح تاشب امتحان ثانيه به ثانيه به ثانيه امتحان. اگر كفررررررررره بزار كفر باشه. از زور سيري و خوشحالي نمينويسم كه دارم اتيش ميگيرم
  من كه دوست دارم مردمه مسلمونه هم وطنم نگين دنيا باشن ننگ دنيا شدن.
  به خدا بعضي روزا ميشينم سركار فكر ميكنم ميگم بايد پاي بزرگ اين نظام رو بوسيد . به خدا اين بنده خدا از سر اين ملتي كه به هم وطنش همسايش همكارش رحم نميكنه زياده؟؟؟
  خدايا موندم چي بگم. روز نيمه شعبوني بايد زانو غم بغل كنيم فكر چكاي برگشتي باشيم و ييهو ديدي رفتيم زندان البته فكر اونجاشو هم كردم از رئيس زندان اجازه ميگرم بزاره يه لپتاپ با خودم ببرم تو بند.
  خدايا نميدونم حكمتت چيه ولي هرچي هست عقل ناقص من داره زيرش ميزايد . البته ببخشيد ولي ديگه به جايي كه نبايد برسه رسيده.
  ميگن امام زمان يه روزي ظهور ميكنه كه دنيا رو كفر گرفته باشه . اي خدا شما كفرو چي تعريف ميكني؟
  خدا مملكتمون مردمون دنيا همه گل و بلبله كه اقا امام زمان ظهور نيكنه هي اين جمعه اون جمعه بايد بكنيم.
  خدا يا از دل همه با خبري ولي فكر كنم از دل اروپايي ها و امريكايي ها و كلا بي دين هاي دنيا بيشتر باخبر تا از ما به اسسسسسسسم مسلمونا.
  يا حق

بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”