مشکل با ایمیل یاهو

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

مشکل با ایمیل یاهو

پست توسط taktaz »

با درود
اخیرا یاهو مدل جدید ایمیل خودش رو ارائه کرده پیشنهاد میده اگه میخواهید آنرا امتحان کنید ما هم کلیک کردیم ولی دیگه امکان برگشت به classic mail رو ظاهرا نداره آیا راهی هست تا به مدل کلاسیک برگشت یا این یه تغییر اجباریه؟

با سپاس
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

Re: مشکل با ایمیل یاهو

پست توسط Mahdi1944 »

taktaz,
اگر با يک مرورگر که توسط سيستم جديد پشيباني نشده باشه وارد ايميل شويد، امکان بازگشت دائمي به حالت کلاسيک وجود داره، همينطور از طريق Opera Mobile در گوشي هم ميتونيد اين کار رو انجام بديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

همواره یاهو این امکان را برقرار داشته بود. اما تصمیم اخیر مبنی بر کوچ دادن کل کاربران به میل جدیدش، باعث شده که لینک بازگشت به قالب قدیم ایمیل در نسخه جدید حذف شود. بنابراین یک بلیط یک طرفه به شما داده شده که اگر آن را مصرف کنید دیگر راه بازگشت ندارید. البته احتمالش هست در اینده که کاربران به این سیستم آشنا شدن راه برگشت باز شود. مثل ماجرای ویندوز ویستا و نوت بوک های Dell .

این هم استدلال یاهو در این زمینه:
Please Login or Register to see this code

البته از طریقی که مهدی جان گفتند میشود به میل قدیم دسترسی داشت.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

با غیر فعال کردن موقت JAVA SCRIPT مرورگرتون به راحتی منو انتخاب برای شما میاد.دقت کنید بعد از پایان کارتون جاوا رو فعال کنید.
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط taktaz »

ضمن سپاس از دوستان ظاهرا توی مود جدید یاهو ایمیهایی که خود مون براش bcc زدیم رو دیگه نشون نمیده عجیبه شایدم من اشتباه میکنم
راستی همونجوری که مهدی گرامی گفت از کدوم مرورگری باید استفاده کنم که سیستم جدید یاهو رو پشتیبانی نکنه؟ البته همونظوری که شهرام عزیز گفت من از طریق غیر فعال کردن java script تونستم به مد کلاسیک برگشت کنم.
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”