سرکوب در لندن .... چرا کسی نمی خواند تفنگت را زمین بگذار!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 425 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

Re: سرکوب در لندن .... چرا کسی نمی خواند تفنگت را زمین بگذار

پست توسط Hashashin »

انگلیس در ایران که چی بگم در سنترال کلوب هم وکیل پیدا کرده،یادم بندازید به ملکه الیزابت بگم یه لقب "سر" برای شما جان بر کفان اب و خاک انگلیس کنار بگذارند...
این افراد حاضرند کشور خود را لجن مال کننده،رسانه کشور خود را دروغگو بنامند تا از انگلستان و بی بی سی دفاع کنند...
وطن پرستی در بعضی دوستان موج می زند...

به به آقای با ادب هم که تشریف آوردن

اولا شما که با ملکه اینقدر رابطه ی خوبی دارید و دست در دست هم گذاشتید که واسه ما لقب "سر" کنار بگذارید به ایشون بفرمایید که شما رو کمتر تو نمک بخوابونن

دوما شما به قدری احساسی برخورد می کنی که حرص خوردن تو تک تک کلماتت دیده می شه پسر جان اینقدر حرص نخور جوان مرگ می شی یک پست واسه من از خودم بیار که من گفته باشم بی بی سی خوب خبر پخش می کنه تمامی منابع من از یوتوب و خبر های شخصی خود بنده بود این نشون می ده شما پست کسانی که ازشون خوشتون نمیاد رو نمی خونی فقط می خوای فحش بدی که دیگه ادب خودتو نمایان می کنی

سوما من 3-4 سوال ساده پرسیدم که شما به جای جواب دادن با لجن مال کردن محیط تاپیک با این نوع پست زدن هایتان نه جواب دادید نه عکسی نشون دادید

سوال هامو یک بار دیگر می پرسم : ولی قبلش یک توضیح می دهم
در هر تظاهرات مدنی که در تمام دنیا اتفاق می افتد 4 مشخصه ی اصلی دارند 1 داشتن یک خواست سیاسی و اجتماعی که با شعار دادن و پلاکارد مشخص می شود 2 وجود یک مسیر مشخص برای راه پیمایی ( حداقل در روز های نخست به شرط سرکوب شدن جا ها مخفی تر و پراکنده تر می شود ) مانند میدان لولو در بحرین و یا میدان تحریر در مصر و یا میدان آزادی و خیابان ولی عصر در ایران سال 57 3 تا حد ممکن صلح آمیز بودن و آسیب نزدن به عنوال غیر دولتی مانند خانه ها و مغازه ها 4 وجود اسم-رنگ- یا یک چیزی که هم بستگی معترضان را نشان دهد مانند لیبی ویا بحرین یا کشور های مشابه

سوالی که پیش میاد :

1.چرا تا کنون در دست هیچ تظاهرات کننده ی انگلیسی پلاک کارت دیده نشده ؟
2.چرا هیچ شعار مشخصی داده نمی شود ؟
3. چرا هیچ مسیر مشخصی و جا یا مکان مشخص برا تظاهرات در اوایل آن وجود نداشت !؟
4.چرا هیچ نشان هم بستگی بین این افراد وجود ندارد ؟

در آخر سرکوب معترض به هر شکل و نوعی از نظر شان انسانی محکوم است چه می خواهد در بهشت برین باشد چه در اعماق جهنم

همینطور همه ی ما خواستار آزاد شدن زندانی های سیاسی نه تنها در انگلیس بلکه در همه ی دنیا هستیم
قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”